Clicks2.9K

“Úspěchy” izraelského covid očkování. Počet mrtvých prudce vzrostl. Arabové očkování raději odmítají

Izrael již naočkoval alespoň 1 dávkou přes 80% populace a okamžitě zavedl covidový apartheid, otevír…

V době nadšení z izraelské “očkovacího úspěchu” proti koronaviru řeší izraelské úřady nepříjemnou mrzutost. Někdo vynesl oficiální čísla vedlejších reakcí a úmrtí v důsledku vakcín od firem Pfizer a Moderna a je to studená sprcha. Obzvlášť když se toho chopil francouzský večerník FranceSoir, který to převzal od izraelského serveru nakim.

Podle uvedených čísel vzrost od začátku očkování počet úmrtí na koronavirus pro osoby nad 60 let 40krát a pro osoby mladší 60 let dokonce 260 krát
! Přitom do těchto statistik nejsou zaneseny osoby, které po očkování zemřely na srdeční selhání, nebo v důsledku vakcínou vyvolaného zánětu. Zatím to vypadá, že vakcíny jsou větším zabiják něž virus sám!

Statistiky z očkovacích oblastí v Izraeli, které neměly uniknout na veřejnost

V lednu 2021 zemřelo na následky očkování v celé zemi 456 osob, v lednu 202 to ale bylo pouze 14 osob!

Podobná čísla ale vidíme i v USA. V lednu 2021 bylo hlášeno v celé zemi 2947 případů úmrtí kvůli očkování z toho 1980 bylo mezi post-COVID-19 Pfizer a 954 post Moderna případů! Bez očkování tedy bylo pouze 13 případů!

Izraelské úřady si nyní lámou hlavu, jak je to možné a my běžní Izraelci se ptáme, zda sloužíme jako nějaká pokusná laboratorní zvířata farmaceutickým firmám?! Připomenu, že celá země byla dlouhé týdny v tvrdém lockdownu!

Není divu, že 1 milion v Izraeli žijících Arabů očkování raději odmítá.

Vláda ale tvrdí, že očkování byl obrovský úspěch. Možná by to měli jít osobně sdělit rodinám těm obětí, co po očkování už nežijí!

Jestli vám u vás doma dávají politici a media Izrael a jeho očkovací manévry za příklad hodný následování, tak se před nimi mějte na velké pozoru!

Avram H, z Izraele pro server ceskavec.com
Public domain
Bratia a sestry
Hill, zakladatel Astra Zeneca, úzce spolupracuje s Wellcome Trust. V roce 2011 tato důvěra financovala následující studii:

„Seminář s názvem„ Selektivní reprodukce, bioetika a myšlenka eugeniky “(to je kult, který věří, že musíte zabít většinu lidí, abyste vytvořili lepší svět, k čemuž mimochodem patří i Bill Gates), se konal na konferenci Wellcome Collection Centrum 6. června se pokusilo …More
Hill, zakladatel Astra Zeneca, úzce spolupracuje s Wellcome Trust. V roce 2011 tato důvěra financovala následující studii:

„Seminář s názvem„ Selektivní reprodukce, bioetika a myšlenka eugeniky “(to je kult, který věří, že musíte zabít většinu lidí, abyste vytvořili lepší svět, k čemuž mimochodem patří i Bill Gates), se konal na konferenci Wellcome Collection Centrum 6. června se pokusilo rozmotat, co se rozumí současnou „myšlenkou eugeniky“ ve vztahu k bioetice a konkrétně k selektivní reprodukci. Stephen Wilkinson, profesor bioetiky na Keele University a autor knihy „Choosing Tomorrow's Children: The ethics of selective“ reprodukce “, položil otázku:„ Je skutečnost, že akce nebo politika je případem eugeniky, nutně důvodem, proč tak neučinit? “ Odpověď profesora Wilkinsona byla, že „jakmile je nátlak odstraněn z rovnice, odpověď na to zjevně není ano“. “

. t.me/AntiCoronaTerorismus
👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

Zdroj:

bionews.org.uk/…fvQgsrWPGNSZoH0F8LQ0j4uwFLAODM
Bratia a sestry
sú tam aj svedectvá slovákov:
ac24.cz/…eji-pribehy-media-je-ignoruji/