Dr Ryan Cole ostrzega - radykalny wzrost diagnozy raka po zastrzykach na Covid-19 !

Anatomiczny patolog kliniczny dr Ryan Cole ostrzegł opinię publiczną, że szczepionki na koronawirusa z Wuhan (COVID-19) dramatycznie przyspieszają proces chorobowy .
Lekarze donoszą, że pacjenci z rakiem, którzy byli stabilni i ci, którzy byli w remisji od lat, nagle szybko rozwinęli się do czwartego stadium różnych chorób.

Cole badał zarówno SARS-CoV-1, jak i MERS. Dlatego, gdy ogłoszono program opracowania szczepionki SARS-CoV-2, natychmiast stał się podejrzliwy. (Powiązane: Dr Jane Ruby: Wzmacniacze szczepionki COVID-19 mogą powodować raka .)

„Pomyślałem, chwileczkę, nie można szczepić się przeciwko koronawirusom. Ta rodzina wirusów nie jest podatna na szczepienie w oparciu o wskaźniki mutacji. Tak więc moje obawy były bardzo wcześnie” – powiedział.

Jego laboratorium zwiększyło testy PCR, stosując próg cyklu (CT) wynoszący 35, a nie zalecany 40 do 45, ponieważ skutkowałoby to 98 procentami wyników fałszywie dodatnich. Jako patolog, Cole odpowiada za testowanie i kontrolę jakości, a jego praca pozwala mu stale przyglądać się wzorom – czy to pod mikroskopem, czy na danych z laboratorium.

– Patrzymy na raporty krwi. Sprawdzamy, co jest poza zakresem raportów krwi. Patrzymy na mikrobiologię. Przyglądamy się biologii molekularnej. Przyglądamy się kulturom. Patrzymy na rozmazy papki. Oprócz biopsji tkanek przyglądamy się wszystkim parametrom klinicznym” – wyjaśnił Cole.

„Mam 70 pracowników i jeśli jakiś rozmaz krwi wygląda nietypowo, przynoszą mi go. Jeśli w teście są parametry, które wyglądają na znacznie poza zakresem, przynoszą mi to. I dzwonię i rozmawiam z klinicystą. [Jestem] lekarzem do lekarza. Prowadzimy praktykę konsultacyjną z lekarzami, dzięki czemu mogę pomóc im zrozumieć, co dzieje się z ich pacjentami, a następnie podejmować decyzje kliniczne w przyszłości”.

Nowotwory rozwijające się po szczepieniu

Jednym z najbardziej widocznych skutków ubocznych, które Cole zauważył w przypadku szczepionek COVID-19, jest rak.

Pojawiły się również obawy dotyczące podwyższonych czynników krzepnięcia. Cole powiedział, że to wstyd, ponieważ gdyby ludziom przepisano leki przeciwzapalne, sterydy i środki przeciwzakrzepowe, więcej ludzi by żyło.

Wyjaśnił, że jeden z jego kolegów, dr Shankara Chetty z RPA, odniósł sukces ze sterydami przeciwhistaminowymi i środkami przeciwzakrzepowymi. Powiedział, że w pierwszym roku pandemii zaobserwowano spadek liczby białych krwinek i zmniejszenie niektórych podgrup komórek T, które utrzymują wirusy – ale co ważniejsze – nowotwory pod kontrolą. (Powiązane: Dzieci w Chinach rozwijają BIAŁACZKĘ po wstrzyknięciu szczepionki COVID .)

Jednak po wprowadzeniu zastrzyków liczba wielu podzbiorów komórek zaczęła się zmniejszać i nastąpił wzrost liczby zachorowań na raka , zaczynając od raka macicy i raka endometrium.

Informator wojskowy również przedstawił dane z bazy danych epidemiologii medycznej obrony (DMED), pokazując dramatyczny wzrost liczby wizyt lekarskich z powodu raka i innych schorzeń po szczepieniach.

Niestety po przedstawieniu danych DMED Departament Obrony (DOD) zamroził dostęp do serwisu. DOD twierdził, że „błąd” w systemie był odpowiedzialny za nadęte liczby.

Dr Cole jest atakowany ze względu na jego stanowisko wobec szczepionek COVID-19

Cole, certyfikowany członek American Board of Pathology jako patolog kliniczny i anatomiczny, jest teraz atakowany z powodu swojego stanowiska przeciwko szczepionkom COVID-19 .

Lekarze z Idaho twierdzą teraz, że pacjenci przyjeżdżali do swoich szpitali chorzy na COVID-19 po zasięgnięciu porady lub leczenia od Cole'a.
American Board of Pathology wezwała również waszyngtońską Komisję Medyczną do rozważenia działań Cole'a. Z drugiej strony Idaho Medical Association złożyło własną skargę do Idaho Board of Medicine, prosząc o postępowanie dyscyplinarne na tej podstawie, że zakres praktyki patologa nie obejmuje bezpośredniej opieki nad pacjentem podczas leczenia COVID-19.
„Pacjenci muszą być w stanie zaufać lekarzom w kwestii swojego życia i zdrowia” – napisała rada.

Odwiedź Vaccines.news , aby uzyskać więcej informacji na temat szczepionek COVID-19.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak szczepienie COVID-19 promuje raka , jak mówi dr Cole.

Ten film pochodzi z kanału Sławomira Słowianina na Brighteon.com .

Idaho doctor warns about COVID-19 vaccines causing spike in cancer diagnoses