Clicks7
lv.news

Šamaņi attīra arhibīskapu no ļaunajiem gariem pirms netīrā (?) Novus Ordo (video)

Austrālijas piektās plenārsēdes atklāšanas mise (3. – 10. Oktobris) - Austrālijas sinode - sākās ārpus Sidnejas katedrāles ar “smēķēšanas ceremoniju”, kuras mērķis bija “attīrīt sliktos garus prom no apkārtnes”.

Šamanis ugunskurā sagrieza eikalipta zarus un lapas, sūtot lielus pelēko dūmu gabalus pa “svēto telpu”. Tikmēr vecāka gadagājuma sieviete aicināja “visus iziet cauri dūmiem, nomazgāties ar dūmiem”. Viņa lūdza “nebaidīties”, jo “tā ir daļa no senas ceremonijas un tradīcijas”.

Parasti Novus Ordo cenšas atbrīvoties no "vecajām ceremonijām un tradīcijām". Daži gāja cauri “attīrošiem” dūmiem, viņu vidū 67 gadus vecais Pertas arhibīskaps Timotijs Kostello un līdzpriekšsēdētāji priesteri. Dziedājumi dzimtajā valodā didgerido un ansambļu ansambļa pavadībā tika atskaņoti, kamēr šamaņa piesauca elkus: “Nāc, labais gars, un esi kopā ar mums šajā dienā.”

Visbeidzot, šamanis veda gājienu baznīcā. Viņai sekoja arhibīskaps un priesteri. Ēdamgalda pakājē šamanis nemitīgi vicināja savu zaru, lai attīrītu to no Novus Ordo ļaunprātības.

Pēc tam, kad viņš bija nonācis pagānismā, homilijas laikā Kostello uzsvēra, ka vēlas “atgriezt Baznīcu Kristum un atgriezt Kristu Baznīcā”.

#newsSklmgomcsy