18:25
osdamen
3211
Prof. Jan Szyszko: Przekop Mierzei Wiślanej ma głęboki sens. Robiony jest on zgodnie z prawem. Jak człowiek o tytule naukowym "profesor" może wypowiadać takie glupoty : www.youtube.com/watch Warto …More
Prof. Jan Szyszko: Przekop Mierzei Wiślanej ma głęboki sens. Robiony jest on zgodnie z prawem.

Jak człowiek o tytule naukowym "profesor" może wypowiadać takie glupoty :
www.youtube.com/watch
Warto wysłuchać uważnie właściwie bezsens jego wypowiedzi odnośnie wdrażania przez obecny rząd nowych technologi (nie tylko np5G) lub też bełkot zachowania kontroli ekologicznej nad Zatoką Pucką przez odpowiednie służby państwowe, myląc przy tym akweny zachodniej części Zatoki Gdańskiej zwanej Zatoką Pucką z Zalewem Wiślanym odgrodzonym od Zatoki Gdańskiej Mierzeją Wiślaną o której jest mowa w audycji radiowej.)
Ostrożnie nad oceną jaki to jest z tego pana "Och! - Ach! itd. ..."
To już jest kameleon polityczny
zachowujący daleko idącą ostrożność swoich wypowiedzi jeśli chodzi o krytykę działania urzędów państwowych i samego dzisiejszego "Nierządu" tam gdzie jest to gołym okiem widoczne i wskazane.
osdamen
Głęboki sens dla złodziei
osdamen
Przecież to jest następna "korupcjogenna", nieprzemyślana inwestycja na kolejne poprawki (czytaj złodziejstwa) przez następnych "poprawiaczy". Tak jak 20 letnia budowa największego dozorowca łódki na świecie pancernika- niszczyciela- korwety "OPPis Ślązak" - z kosztem niedokończonej budowy 1mld 680 mln złotych
Piotrek pod
Nie taki znów głęboki - ma mieć ok. 4,5m. Czytałem różne opinie na stronach żeglarskich np portowców i nikt tego sensu nie rozumie.