Clicks6

Роздуми над Словом життя Ів. 15,16

«Не ви Мене вибрали, а Я вас вибрав і призначив, щоб ви йшли і плід принесли, і щоб тривав ваш плід; і щоб усе, про що б ви тільки попросили в Отця у Моє ім’я, Він дав вам»

Те, що ти отримав дар віри ‒ чи через своїх побожних батьків, чи через своїх віруючих друзів, або ж ти повірив, коли читав життя святих чи інші книги ‒ за цим усім був Бог, який тебе вибрав. Він призначив тебе, щоб ти йшов і приносив плід, духовний плід, пов’язаний з молитвою, з намаганням зберігати Божі заповіді, з життям з віри, з усвідомленням того, що Бог може покликати тебе у вічність навіть найближчим часом, а тоді вже не матимеш часу приносити жертви і прощати тим, які свідомо чи несвідомо тебе скривдили. Вже не матимеш часу для того, щоб підбадьорювати інших або свідчити їм про Ісуса, щоб спаслися їхні душі. Час короткий.

Бог тебе вибрав. Задумайся над цим Божим словом: «Не ви Мене вибрали, а Я вас вибрав». Якби хтось вибрав тебе і вшанував якимись людськими почестями, це принесло б тобі радість, але рано чи пізно ти втратив би цю гідність. Але Бог покликав тебе до гідності спадкоємців Божого Царства, як співгромадянина небесної Батьківщини, де ти маєш вічно жити разом з ангелами та святими. Тому, доки є час, принось плоди покаяння, борися зі злом та брехнею у цій нелегкій боротьбі, а також зі системою цього світу, яка через мас-медіа і громадську думку бойкотує Бога та спасительну віру. У цій боротьбі ти потребуєш знову і знову черпати силу з молитви і знову отримувати в ній Божу мудрість і силу. Правдива молитва завжди веде нас до покаяння, тобто до очищення від дрібних гріхів. Якщо ти так збережеш духовну чуйність і не дозволиш обманути себе здавалося б малими гріхами, то не обманешся і великими. Тому потрібно боротися за чистоту мислення, черпати підбадьорення в читанні життя святих, Святого Письма, і говорити з Ісусом про свої проблеми, віддавати їх Йому та просити за світло і силу, щоб переможно пройти цією життєвою боротьбою. На цій дорозі Ісус дав тобі Свою матір ‒ дав Її тобі з хреста, перед тим, як помер за тебе. Звертайся до Неї з довірою як до своєї духовної матері, проси Її про охорону в боротьбі з тілом, світом і дияволом. Вона тебе не покине. Тоді ти принесеш багато плодів і з радістю перейдеш до вічного життя.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8