Clicks2K
woj_tek
2

Ludobójstwo za pomocą trujących szczepień na Covid rozpada się, a sprawcy już wiedzą, że zostali złapani

Ludobójstwo za pomocą trujących szczepień na Covid rozpada się, a sprawcy już wiedzą, że zostali złapani

Globalne oszustwa związane ze szczepionką COVID-19 załamują się, ukrywanie jest niemożliwe do utrzymania.

Nie można zaprojektować bioinżynierii broni biologicznej takiej jak COVID-19, a następnie wypuścić na cały świat serii zmienionych broni biologicznych Covid, celowo wstrzymać skuteczne leczenie, aby uzbrojona „szczepionka” mogła zostać wprowadzona na całym świecie, a następnie oczekiwać, że cała ludzkość zaakceptuje niezwykle niebezpieczne i śmiertelne zastrzyki z Covida jako nowa norma.

Nie, z każdym mijającym dniem narastają twarde dowody na to, że cały świat został potajemnie zaatakowany przez Covid Super Vaccination Agenda. Ludzie na całym świecie zaczynają rozumieć, że wysoce szkodliwe i śmiertelne „szczepionki” zostały celowo, ale bezprawnie, zatwierdzone do ogólnej administracji dla wszystkich oprócz dzieci (i to się wkrótce zmieni).

Tak złożony i zawiły spisek kryminalny popełniany przez rządy, korporacje, uniwersytety, instytucje naukowo-badawcze, media głównego nurtu itp. jest po prostu niemożliwy do utrzymania, jak planowali niezliczeni współspiskowcy Covid. Podobnie, skuteczne utrzymywanie niezbędnego, masowego globalnego ukrywania się stanie się z dnia na dzień coraz trudniejsze – doprawdy BARDZO TRUDNE! Dlatego Moce, które są, doskonale wiedzą, że mają w rękach niezrównaną światową rewolucję. I że nie ma sposobu na ukrycie ogromnej ilości szkód, osłabienia i śmierci wyrządzonych do tej pory, co zostało celowo przeprowadzone w ramach OPERACJI COVID-19.

Podobnie, im dłużej sprawcy wdrażają swój program super szczepień przeciwko Covid, tym więcej morderstw medycznych i obrażeń poszczepiennych w końcu dotknie każdą osobę na świecie. W świetle tej wciąż pogarszającej się fali globalnego ludobójstwa i narodowej fali przestępczości wyludniającej elity władzy będą miały tylko jedno wyjście. TPTB będzie zmuszone do wykonania najbardziej katastrofalnych aspektów WIELKIEGO RESETU, aby wprowadzić całą rasę ludzką w tryb przetrwania.

Oczywiście przytłaczające rozproszenie takiej wszechobecnej katastrofy finansowej i gospodarczej sprawi, że wszyscy zapomną o trwającym ludobójstwie zastrzyku Covida, tak myślą sprawcy. W związku z tym w ciągu najbliższych 12 miesięcy prawdopodobnie nastąpi starannie kontrolowane wyburzenie całego Globalnego Systemu Ekonomiczno-Finansowego. Tylko w ten sposób najlepsi współspiskowcy z Covid mogą uciec przed gniewem My, Narodu.

Jednak ze względu na niezwykłą ilość twardych dowodów – teraz dostępnych w Internecie – niezbicie potwierdzających ludobójstwo z premedytacją za pomocą trującego zastrzyku, sprawcy Covida będą ścigani i otrzymają nie mniej niż surową sprawiedliwość, na jaką słusznie zasługują.

—Analityk wywiadu i były oficer wojskowy USA

State of the Nation
October 7, 2021

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.
_______________________________________
źródło:
stateofthenation.co/?p=88391
Voytek
Ostatnio wiele mówi się nt. szczepionek. Teraz prawda została ujawniona. Musisz zobaczyć te dane!
Ministerstwo Zdrowia codziennie informuje obywateli nt. liczby zakażeń na COVID-19. Tak było i też w piątek. Z raportu wynikło, że od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką 1,13% zakażeń stanowili w pełni zaszczepieni” i "Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 1,81% stanowiły …More
Ostatnio wiele mówi się nt. szczepionek. Teraz prawda została ujawniona. Musisz zobaczyć te dane!
Ministerstwo Zdrowia codziennie informuje obywateli nt. liczby zakażeń na COVID-19. Tak było i też w piątek. Z raportu wynikło, że od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką 1,13% zakażeń stanowili w pełni zaszczepieni” i "Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 1,81% stanowiły osoby zaszczepione."
Jak informuje portal Nczas.com od 24 września do 30 września w Polsce pojawiło się 6 758 zakażeń koronawirusem.
"Wśród niezaszczepionych wykryto 4 612 dodatnich wyników a wśród w pełni zaszczepionych 2 146"
-poinformował NCzas.com.
Oznacza to, że osoby, które się zaszczepiły, a zaraziły się COVID-19 stanowią 31,75 proc. wszystkich zakażeń.
Źródło na prawy.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
A ja nie miałem tego dziadostwa, ani razu na twarzy. I chodziłam do różnych urzędów, do sklepów i nawet dwukrotnie zeznawałam na policji. Nie powiem, że obywało się bez walki, ale nie dałam się zniewolić. Matka Boża mnie ochraniała. Powiedziałam Panu Jezusowi, że nigdy tego dziadostwa nie założę, choćby tylko dla złamania Przykazań Bożych I i V. Jeśli Jezus będzie chciał mnie obronić, to dobrze, …More
A ja nie miałem tego dziadostwa, ani razu na twarzy. I chodziłam do różnych urzędów, do sklepów i nawet dwukrotnie zeznawałam na policji. Nie powiem, że obywało się bez walki, ale nie dałam się zniewolić. Matka Boża mnie ochraniała. Powiedziałam Panu Jezusowi, że nigdy tego dziadostwa nie założę, choćby tylko dla złamania Przykazań Bożych I i V. Jeśli Jezus będzie chciał mnie obronić, to dobrze, a jeśli nie to najwyżej pójdę do więzienia. Większej kary się nie spodziewam, ale jakby nawet trzeba było umrzeć to wolę oddać życie niż Łamać Boże Przykazania.