Clicks2
NewsLetters
Чеська Єпископська Конференція (ЧЄК) у Стара-Болеславі відстартувала маскову систему. gods-fields.wistia.com/medias/4n5lcmu57j 14 років тому в пресі було опубліковано повідомлення: «Клірики …More
Чеська Єпископська Конференція (ЧЄК) у Стара-Болеславі відстартувала маскову систему.

gods-fields.wistia.com/medias/4n5lcmu57j

14 років тому в пресі було опубліковано повідомлення: «Клірики ЧЄК відстартували вступ до ЄС». Сьогодні вони відстартували так звану пандемію.

Шановний Яне Граубнер, архиєпископе і голово ЧЄK! Чому на прощі в Стара-Болеславі Ти сховав за масками членів ЧЄК? Як голова, Ти був зобов’язаний попередити їх: «Шановні співбрати, маймо здоровий глузд і будьмо чоловіками!» Кожен тверезомислячий громадянин Чехії знає, що в ці дні починається наступний етап організованого обману. Перший етап цієї комедії ‒ одягнути на себе намордник, тобто маску. Справжні медичні експерти кваліфікували носіння масок як шкідливе. Сьогодні маска є лише символом підпорядкування так званій пандемії. Чим це має закінчитися? Чіпованою вакцинацією, з допомогою якої хочуть перетворити людей на біороботів і зменшити їхню кількість. Їхнім кінцем має стати вогненне озеро.

Ти, як голова ЧЄК, був зобов’язаний оголосити єпископам: «Ми не будемо першими робити з себе клоунів і зрадників. Не даваймо поганого прикладу та згіршення не лише католикам, але й усьому народу! Тому ми або підемо до Болеслава без масок, або взагалі туди не підемо». Але ти зманіпулював єпископами, щоб зі страху вони відкинули своє сумління. Ти винен у тому, що вони стали відлякуючим прикладом боягузтва та холуйства, до того ж у день мученика святого Вацлава. Це груба насмішка над цим святим і над цілим чеським народом! Тільки згадай: за часів комунізму ми майже плювали на таких священиків, які були в Pacem in Terris і були холуями тодішнього режиму. Твоє холуйство щодо нинішньої системи НСП набагато більше гідне засудження. А вершиною була твоя лицемірна проповідь, якою Ти прославив архиєретика усіх часів, псевдопапу Бергольйо. Запитую:

Чи Бергольйо є відступником та єретиком, чи ні? Якщо стверджуєш, що ні, тоді ми повинні наслідувати його як взірець. Я ставлю Тобі сім питань і чекаю відповіді:

1) Чи ми повинні в єдності з псевдопапою Франциском цілувати ноги транссексуалам?

2) Чи ми повинні заперечити існування об’єктивно діючих моральних норм, як він в «Amoris laetitia»?

3) Чи ми повинні, як він, схвалювати сексуальне виховання дітей, яке робить їх аморальними каліками?

4) Чи ми повинні, як він, прикривати гомосексуальну мережу в Церкві, а її противників називати обвинувачами братів і слугами сатани?

5) Чи ми повинні пантеїзм, пов’язаний з його акціями щодо Амазонії, вважати правовір’ям?

6) Чи ми повинні запроваджувати в Церкві шлюби гомосексуалістів, як це вже пропихає німецький синодальний шлях, підтримуваний Бергольйо?

7) Чи ми повинні інтронізувати у наших храмах демона Пачамаму або інших демонів, як Бергольйо?

Хіба Ти не знаєш основних правд католицького вчення, згідно з якими все це діаметрально суперечить Христовому Євангелію і Традиції? Ти маєш нахабність ставити за приклад злочини Бергольйо, при чому в цей критичний час? Кілька днів тому в розмові з представниками Фармацевтичного банку він заявив, що повинна бути нова, тобто чіпована, вакцинація для всіх. Це злочин! Солідні фахівці в галузі медицини заявляють, що їх охоплює жах через дії, які суперечать усій медичній науці. Я запитую Тебе, шановний архиєпископе Яне: Кому Ти служиш? Богу чи сатані? Однозначно, Богу не служиш. Опам’ятайся, поки ще є час. Пам’ятай про смерть і про свою безсмертну душу. Розірви усі зв’язки з закулісними елітами і своїм щирим покаянням дай приклад не лише Оломоуцькій архидієцезії, але й усьому народу.

Реагую на кілька уривків з твоєї проповіді:

Цитата: «Сьогодні за його країну відповідаємо ми».

Відповідь: Шановний голово ЧЄК, якби Ти правдиво усвідомлював відповідальність, то казав би католикам і народу правду. Але театром з масками Ти публічно демонструєш єдність духа з обманом та із зусиллями Бергольйо щодо геноцидної вакцинації. Ти затягуєш чеський народ до цієї системи редукції, тобто до смерті. Це особлива відповідальність за землю святого Вацлава, дорогий Яне Граубнер.

Цитата: «Папа Франциск в енцикліці „Laudato si” каже, що обов’язки віруючих щодо природи і Творця становлять частину їхньої віри».

Відповідь: Це твердження псевдопапи Франциска діаметрально суперечить Духу та букві Євангелія.

Цитата: «…Папа Франциск говорить про екологічну культуру, яка пропонує цілком інший погляд, інше мислення, стиль життя, духовність».

Відповідь: І мусимо додати, що екологічна культура Бергольйо пропонує також інше євангеліє та іншого духа. За це на тих, які мають з ним єдність, впала анатема згідно з Гал. 1,8-9, тобто виключення з Церкви. А ця Божа кара впала і на тебе, архиєпископе Яне.

Цитата: «„Темпи споживання, марнотратства… змін перевищили можливості планети таким чином, що сучасний стиль життя може призвести лише до катастрофи”, ‒ говорить папа Франциск».

Відповідь: У цій фразі Бергольйо є виразна єдність ідеології з такими архітекторами НСП, як Білл Гейтс та інші. Вони використовують термін «екологія», щоб виправдати зусилля, спрямовані на редукцію людства на 6 мільярдів. З ними маєш єдність і Ти, як Ти це продемонстрував в усій проповіді.

Цитата: «Отож, чим більше спорожняється серце, тим більше зростає потреба купувати, володіти та використовувати речі».

Відповідь: Хто сьогодні найбільше спорожняє серця католиків, так що вони втрачають живого Христа? Це відступник і єретик Бергольйо. Ти розділяєш з ним внутрішню єдність. Реституції публічно довели, що зросла твоя потреба володіти та використовувати речі. У ці дні Бергольйо навіть публічно говорив про радість від їжі та сексу. Чи хочеш сказати, що Ти не розділяєш єдності з «його святістю»?

Цитата: «…наприклад, дбати про навколишнє середовище. І це може бути вчинок любові, який виражає нашу особистість, коли, наприклад, я сортую сміття…».

Відповідь: Слухач твоєї проповіді не знає, чи читає сатиричний журнал, чи слухає католицького архиєпископа.

Цитата: «Екологічна конверсія зроджується з переконання нашої віри…».

Відповідь: У документах Синоду про Амазонію було конкретно зазначено, що означає екологічна конверсія. Вона пояснювалася на основі т.зв. космовізії індіанських народів. На практиці це означає звернення до духів, тобто до демонів, яким поклоняються індіанські народи і які, мовляв, діють на даній території. Це грубе відступництво від Бога до сатани. Цю екологічну конверсію, разом з прокляттям, яке за неї падає, в зашифрованих фразах (за прикладом Бергольйо) представив під час прощі саме Ти, шановний архиєпископе Яне.

Цитата: «Екологічна конверсія означає, що у стосунках зі зовнішнім світом проявляються всі наслідки нашої зустрічі з Ісусом».

Відповідь: Це грубе богохульство і груба маніпуляція. Екологічна конверсія ‒ це зустріч зі світом демонів, яких вшановують погани, а це є відступництво від Ісуса, а не зустріч з Ним. Своєю апостазією, шановний Яне Граубнер, Ти перевершив навіть найвідомішого католика в Чехії Томаша Галіка. За цю проповідь і за одягнення масок усій ЧЄК Ти мав би отримати медаль від НСП.

Цитата: «… екологічна конверсія веде віруючого до розвитку його творчості та ентузіазму, тому драма світу вирішується через віддавання себе Богу як жертви святої і приємної Богу».

Відповідь: Що приховується за усіма цими шифрами, шановний Яне Граубнер? Бергольйо реально просовує вакцини, які змінюють генетичний код людини, а до того ж, через гідрогель або наночастинки роблять людей біороботами. Сьогодні це пріоритет геноцидної політики Бергольйо. А Ти пропихаєш те саме під цими шифрами, а найбільше ‒ через проривний жест носіння масок. Мета еліт, до яких належить Бергольйо ‒ редукція людства, але це не жертва, приємна Богові, це жертва сатанинській системі.

Цитата: «Соціальна любов веде нас до продумування ширших стратегій, які ефективно зупинять крах навколишнього середовища».

Відповідь: Ця ширша стратегія, яка, мовляв, ефективно зупинить крах навколишнього середовища, ‒ це якраз редукція, тобто геноцид, людства.

Цитата: «Дорогі друзі, думки папи Франциска, вибрані з його енцикліки, насичені та складні, …але вірю, що вони … допоможуть нам відповідально віднестися до землі святого Вацлава».

Відповідь: Дорогий друже Яне, дякуємо за вибрані думки, які допомогли нам точно зорієнтуватися, кому разом з Бергольйо Ти служиш. Ідеологія, пропагована енциклікою «Laudato si», була оцінена елітами. Тому вона серйозно загрожує і нашій землі, землі святого Вацлава!

Цитата: «І дякую усім, які приєднуються до християнської революції, виголошеної папою Франциском».

Відповідь: Ти, шановний Яне, приєднався до Бергольєвої революції проти Бога, проти Церкви та проти людства. Ця революція веде від Бога до диявола.

Шановні єпископи ЧЄК, вірю, що більшість із вас не згідні з цією псевдореволюцією Бергольйо, яку виголосив ваш глава Ян Граубнер. Якою є справжня революція? Це правдиве покаяння! В чому саме? Перестаньте згадувати в Літургії ім’я відступника Франциска Бергольйо! Якщо зробите цей крок, матимете сміливість говорити правду, а також вибачитися перед народом за згіршення, яке ви дали йому масками в Стара-Болеславі. Тоді будете прикладом правдивої дороги за Христом. В протилежному випадку ви є лише звітрілою сіллю, а ваші проповіді ‒ це лише бездухі фрази. Тоді ваше життя є відлякуючим прикладом холуйства, боягузтва та зради правди. Тому розірвіть єдність з архиєретиком Бергольйо та єретиком Граубнером. Зробіть цей рішучий крок, поки не пізно!

За заступництвом Божої Матері та святого Вацлава, нехай Бог благословить вас на цей крок!

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


29.09.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.