Clicks2.7K
Edward7
6

Dyrektor zakładu pogrzebowego w Wielkiej Brytanii mówi o niezliczonych zgonach z powodu śmiertelnych szczepionek na COVID: „Wariant Delta jest urazem poszczepiennym”

W przebojowym wywiadzie Maxa Igana, z dyrektorem pogrzebowym; John O' Looney z Wielkiej Brytanii, który ujawnił prawdziwą naturę gigantycznego oszustwa, które ma miejsce na całym świecie, z absolutnie nieistniejącą pandemią w 2020 roku i cały wzrost liczby zgonów, który można obecnie przypisać szczepionkom przeciw COVID ,które są przdstawiane przez kłamliwe media i skorumpowanych figurantów rządowych w kieszeni Pharma jako przez „wariant Delta” i inne warianty.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Z WYWIADU Z JOHN O'LOONEY:
Już w listopadzie 2019 r. ten dyrektor pogrzebowy dowiedział się, że zbliża się poważna pandemia, w oczekiwaniu na epicką śmierć, kiedy pokazano mu nadmuchiwaną kostnicę pandemiczną podczas wizyty w Northampton, aby odebrać ciało zmarłej ukochanej osoby należącej do pewnego klienta. Było to na długo przed tym, jak jakakolwiek historia wirusa z Wuhan trafiła na fale radiowe.

Na początku 2020 roku, kiedy, jak wszyscy inni, wierzył w medialne historie o śmiercionośnych wirusach wychodzących z laboratoriów Wuhan i zarażających wszystkich na całym świecie, a gdy fale radiowe wypełniała propaganda o pandemii mówiącej o tysiącach istnień ludzkich, przeprowadzono wywiad z Johnem O' Looneyem. przez BBC w bardzo zaaranżowanym wywiadzie, w którym przekazano mu jego pytania i odpowiedzi oraz poproszono go o założenie pełnego PPE (środków ochrony osobistej) podczas rozmowy, co zrobił. W trakcie swojej pracy mówi, że takie środki ochrony osobistej jak maski nigdy nie są używane, ogólnie mówiąc, ponieważ wiadomo było, że maski nie mogą powstrzymać wirusów; w rzadkich przypadkach maski z Vicksem były używane do złagodzenia smrodu dawno zmarłego ciała.

Przez cały 2020 rok nie widział liczby zabitych jak w pandemii. Wielu uznano za zmarłych z Covidem, mimo że cierpieli na inne przewlekłe choroby. Zajmował się ciałami „jeszcze ciepłymi”, ponieważ „praktyka pandemiczna” polegała na wrzucaniu zmarłych do worków na ciała w kostnicach. Ani on, ani jego żona, ani balsamista przez cały czas nie nosili maski i żaden z nich nie zachorował na Covida, co mogło gdyby Covid był prawdziwą chorobą i chorobą zakaźną, która może przeskakiwać z jednej osoby na drugą, żywą lub martwą.

MORDERSTWO Z MIDOZOLAMEM W DOMACH OPIEKI W WIELKIEJ BRYTANII : STARSZE ZOSTAŁY ZABIJANE I UWZGLĘDNIONE POD PRZYKRYCIEM FAŁSZYWYCH OZNAKOWANIA COVID
Wmarcu i kwietniu 2020 r. zaobserwowali krótki wzrost „przez około 2 do 2,5, może 3 tygodnie” i mówi, że były to 90% zgonów w szpitalach, a reszta to zgony w domach opieki, zgony w hospicjach i ludzie odesłani do domu ze szpitala na śmierć. W tym czasie rząd wydał oświadczenie o szczególnej ochronie osób przebywających w domach opieki – czego jako przedsiębiorca pogrzebowy nie rozumiał. Każdego wieczoru wzywano go do domów opieki – wtedy Matt Hancock, ówczesny brytyjski sekretarz zdrowia, przenosił do domów opieki wszystkie starsze osoby ze szpitali, wygodnie oznakowanych jako Covid. Od tego czasu dowiedział się, że w tym czasie nastąpił wzrost sprzedaży midozolamu o 1000%. Doprowadziło to do ciągłej śmierci w domach opieki. „Wszyscy ci ludzie zostali oznaczeni Covidem. Nigdy nie widziałem lekarza. Nigdy nie widziałem testu na Covida. Nigdy nie widziałem respiratora – nie było potrzeby, aby ci pacjenci byli mocno przedawkowani, poddawani sedacji, do intubacji – nie było respiratorów. Podejrzewam więc, że tysiące ludzi zostało zabitych, uśmierconych w tych domach opieki za pomocą midazolamu”.

Skontaktował się z nim analityk rządowy ds. pandemii, który powiedział mu, że jego zadaniem jest regularne uzyskiwanie od niego i innych firm pogrzebowych danych dotyczących zgonów. W tym czasie był świadkiem, jak ludzie umierają na raka, starość, wypadki samochodowe, którzy wszyscy zostali oznaczeni jako martwi przez Covid. Członkowie rodziny obawiali się, że przedsiębiorcy pogrzebowi nie dotkną swoich zmarłych bliskich, obawiając się, że to zaraźliwa śmierć z powodu COVID, gdy te zmarłe z innych przyczyn zostały właśnie oznaczone jako COVID – „Powiedziałem im, żeby się nie martwili, umyłem i ubrałem wszystkich z nich." „Oprócz tej 12-tygodniowej selekcji, która miała miejsce w domach opieki (nic się nie działo): To statystycznie niemożliwe. Wirusy nie atakują domów opieki”.

Pod koniec 2020 roku, po kilku miesiącach, „pandemiczny facet” wyznał mu, że nawet nie wie, dlaczego wykonuje tę pracę, ponieważ nic się nie dzieje, nie ma wzrostu śmierci w wyniku pandemii. – To od faceta, który regularnie rozmawiał ze wszystkimi lokalnymi przedsiębiorcami pogrzebowymi. Powstrzymali go od rejestrowania zgonów po rozpoczęciu szczepień.

WPROWADZENIE SZCZEPIEŃ OD 6 GRUDNIA 2020 DO KWIETNIA 2021 OBEJMUJE NATYCHMIASTOWY WZROST ŚMIERCI
Liczba zgonów nie wzrosła w 2020 r., ale śmiertelność wzrosła gwałtownie od 6 grudnia, kiedy rozpoczęły się szczepionki. Trwało to 12 tygodni i zakończyło się w kwietniu – mieszanka osób w każdym wieku, we wszystkich lokalizacjach – szpitale, domy – „to było po prostu okropne, to były liczby pandemii, ale dopiero wtedy, gdy zaczęli szczepić”. Mówi: „Podejrzewam, że ci ludzie zmarli z powodu obrażeń poszczepiennych, przedawkowania midazolamu lub zaniedbania – ludzie z innymi chorobami, takimi jak rak w stadium IV, zostali pozostawieni na śmierć, ponieważ nikt ich nie widział”.

Mówi, że po kwietniu 2021 r. był spokojny okres, nikt nie odchodził „najspokojniejszy okres od pięciu lat”. Teraz mówi, że trzy tygodnie temu śmiertelność znowu wzrosła, ludzie w każdym wieku, wyłącznie zaszczepieni, umierali z czterech stałych przyczyn: zawału serca, udaru, zakrzepów krwi i niewydolności wielonarządowej.

Wspomina o kilku przypadkach, o których wie lub o których słyszał: 23-letni fryzjer padł martwy po drugiej dawce, ojciec sparaliżowany niemal natychmiast po pierwszej dawce, nazwany „bezbronnym” i otrzymał drugie szczepienie po trzech tygodniach, który zmarł od razu , ktoś inny, kto od razu stracił wzrok. „Widzę wzorzec śmierci bezpośrednio związany ze szczepionkami – i nikt nie chce o tym rozmawiać”.

„BBC jest bardzo szczęśliwa, że mogę promować ich histerię, ale teraz, gdy widzę wzór zgonów związanych ze szczepionkami i wyrażam swoje obawy, nikt nie chce o tym rozmawiać. I dzieje się tak pomimo faktu, że wielu wybitnych ludzi, lekarze, wszyscy mówią to samo: rząd po prostu posuwa się do przodu, zmuszając ludzi do wzięcia ciosu i stworzenia dwupoziomowego nazistowskiego społeczeństwa na wypadek pandemii, której nie ma"

„Wariant Delta, o którym mogę wam powiedzieć, jest powszechnie uznawany w NHS za uraz poszczepienny – to nie jest wirus, to uraz poszczepienny. I mogę ci powiedzieć, jako dyrektorowi pogrzebowemu pracującemu : powiedziano ci i uwierzyłeś w bardzo skomplikowane kłamstwo, aby przekonać wszystkich, że a) istnieje bardzo niebezpieczny wirus i b) potrzebujesz ciosu ratującego życie. Prawdziwa śmiertelność była w domach opieki w wyniku midazolamu, a następnie celowe przekwalifikowanie każdego normalnego zgonu na zgon z powodu COVID, a ekstremalną śmiertelność widzieliśmy dopiero po rozpoczęciu szczepień i jest to 100%, że , Mogę ci powiedzieć." Mówi, że członkowie rodziny czasami nie widzą tego wzoru, ponieważ ludzie umierają 8 tygodni po szczepieniu – ale widział to wystarczająco często, aby zobaczyć wzór: zaszczepieni umierają.

PRZEWIDYWANIE, ŻE DZIECI ZMARŁY NA SZCZEPIONKI PRZECIW COV, MOŻNA PRZYPISYWAĆ NOWE WARIANTY
„Oni już dźgają dzieci – wymyślają nowe warianty – chodzi o to, żebyście przyzwyczaili się do nowego wariantu. W wyniku tych zastrzyków dzieci zachorują i umrą. Wkrótce zostanie oznaczony jako ze względu na nowe warianty. Będą paradować z aktorami kryzysowymi i pogrążonymi w żałobie rodzicami w mediach głównego nurtu, nakłaniając was do bicia i ochrony dzieci. Na pewno tak się stanie.”
„Nie ma pandemii COVID”. Mówi, że ani jedno dziecko nie zmarło na COVID, nie ma powodu, aby stosować te terapie genowe u dzieci.
Wydaje się, że intencją tego całego programu było zabijanie ludzi – jak widział po skandalu w domu opieki Midazolam – oraz sterylizacja dzieci i młodzieży.
„W NHS widzą to samo. Doskonale wiedzą, że ten wariant Delta jest urazem poszczepiennym”. Lekarz powiedział mu „są bardzo niebezpieczne, proszę ich nie brać”. Wspomniał również, że nigdy by jej nie wziął, i wyjaśnił, że procedury testowe szczepionki obejmują 200 małp rezus tygodniowo. I to jest ten sam cios, który zadają ci w żyły.
„Prawda jest taka: to te zastrzyki niszczą i zabijają ludzi”.

BUDOWANE KOMPLEKSY WIĘZIENNE MOGŁYBY ZOSTAĆ PRZEZNACZONE NA OBOZY KWARANTANNY, FEMA OBOZY, ORAZ OBOZY "ZANIKNIĘCIA" I ŚMIERCI
John O' Looney podziela również swoje obawy, że oszustwo pandemii może trwać dalej do punktu, w którym niezaszczepieni zostaną poddani kwarantannie i znikną. Mówi, że w całej Wielkiej Brytanii budowane są bardzo duże kompleksy więzienne i wydaje się to być prawdą, jak wydaje się sugerować nowy obóz więzienny w Wellingborough.

Zdjęcie: Wewnątrz nowego mega więzienia Wellingborough, z widokiem na rzekę i bezbarowymi oknami

Prywatny kompleks będzie największym w historii więzieniem w Wielkiej Brytanii Mówi, że krematoria i kostnice są również wznoszone obok tych obozów jenieckich – wszystko to sugeruje, że jest to bardzo podobne do czasów Holokaustu i zamierzone jest dalsze ujarzmienie ludzi. Max Igan wspomina, że te obozy są również budowane w Australii.

Rozpoczyna się budowa obozu kwarantanny Mickleham w australijskim Centrum Odporności Narodowej w Melbourne / Zdjęcie z budowy na obozie kwarantanny Micklehama

WEZWANIE DO DZIAŁANIA OD LEKARZY
Ten przedsiębiorca pogrzebowy kończy się ogólnym wezwaniem do wszystkich, aby już teraz zaczęli mówić. Mówi, że szczególnie ci w szpitalach i NHS, którzy widzą, co się naprawdę dzieje, muszą znaleźć odwagę i zacząć mówić już teraz. Max Igan zgadza się, mówiąc, że jest czas, aby to odwrócić, ale czasu jest mało i nie budzi się wystarczająco.
Wypowiadanie się może być niebezpieczne, biorąc pod uwagę to, co ci ludzie są w stanie zrobić – zabijać starsze osoby, dźgać dzieci strzałem śmierci i bezpłodności – ale wszyscy musimy dokonać wyboru, czy stać w obronie prawdy i człowieczeństwa, czy trzymać się naszego systemu – zabezpieczone miejsca pracy. To, co dzieje się w Australii, jest niczym innym jak okrucieństwem nazistów, zauważa John O'Looney, a mieszkańcy Australii muszą zbiorowo powstać i położyć temu kres, ponieważ popełnia się przeciwko nim wielką zbrodnię ucisku.

Ramola D Zapraszamy do obejrzenia wywiadu i szerokiego udostępnienia tego artykułu...z linkiem zwrotnym - everydayconcerned.net
Julia Pole
Mam 2 znajome w pracy i obie mają córki, które się zaszczepiły na C19. Mniej więcej w tym samym czasie (około 2 tygodnie temu) dziewczyny przeszły infekcję z niemal identycznymi symptomami (katar, gorączka, duże osłabienie). Żadnej z dziewcząt lekarze rodzinni nie skierowali na testy, twierdząc, ze to na pewno nie C19. Jak wiadomo w systemie jest informacja o statusie szczepiennym pacjentów. Czy …More
Mam 2 znajome w pracy i obie mają córki, które się zaszczepiły na C19. Mniej więcej w tym samym czasie (około 2 tygodnie temu) dziewczyny przeszły infekcję z niemal identycznymi symptomami (katar, gorączka, duże osłabienie). Żadnej z dziewcząt lekarze rodzinni nie skierowali na testy, twierdząc, ze to na pewno nie C19. Jak wiadomo w systemie jest informacja o statusie szczepiennym pacjentów. Czy poszedł jakiś zakaz testowania zaszczepionych, czy to kolejna dziwna "koincydencja"? Mam wrażenie, że celowo obniżane są statystyki C19 wśród zaczepionych.
starski
Tak, już pisałem - znajoma lekarka wysłała kobietę z symptomami do szpitala na test ale nie zrobili jej bo była szczepiona. Wróciła do przychodni i dostała L4.
V.R.S.
A po co psuć Niedzielskiemu 99% statystykę? Jak zaszczepiony to na pewno grypa albo przeziębienie, bo przecież szczepionka działa. Jak niezaszczepiony to kowid, choćby bezobjawowy.
przeciwherezjom
Zapowiedziane już 10 lat temu (!) morderstwo szczepionkowe w Księdze Prawdy wypełnia się...
Edward7
CAŁKOWITE OSZUSTWO: CDC umożliwia szpitalom klasyfikowanie zmarłych osób zaszczepionych jako „zgony nieszczepione”

... Zdecydowana większość zgonów ma miejsce w ciągu pierwszych dwóch tygodni po szczepieniu, ale wszystkie te zgony są reklamowane jako „zgony nieszczepione”.
Zgodnie z zasadami CDC nikt nie jest uważany za „w pełni zaszczepiony”, dopóki nie minie pełne 14 dni od drugiego wstrzyk…More
CAŁKOWITE OSZUSTWO: CDC umożliwia szpitalom klasyfikowanie zmarłych osób zaszczepionych jako „zgony nieszczepione”

... Zdecydowana większość zgonów ma miejsce w ciągu pierwszych dwóch tygodni po szczepieniu, ale wszystkie te zgony są reklamowane jako „zgony nieszczepione”.
Zgodnie z zasadami CDC nikt nie jest uważany za „w pełni zaszczepiony”, dopóki nie minie pełne 14 dni od drugiego wstrzyknięcia szczepionki mRNA firmy Pfizer lub Moderna lub 14 dni po pierwszej dawce zastrzyku Johnson & Johnson. Ta zasada dogodnie ukrywa 80 procent zgonów, które mają miejsce po szczepieniu i podstępnie błędnie przypisuje te zgony jako „zgony nieszczepione”

Lance D Johnson ( Natural News ) Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) opracowały zestaw zasad dotyczących klasyfikacji chorób zakaźnych i zgonów. Szpitale i laboratoria są zobowiązane do przestrzegania tych zasad i zgłaszania oficjalnych danych dotyczących Covid-19 na podstawie tych zasad. Wygląda na to, że zasady te zostały opracowane w taki sposób, aby ukryć liczbę przypadków covid u zaszczepionych oraz liczbę zgonów spowodowanych przez szczepionki przeciwko Covid-19 . Zasady te jednocześnie zawyżają liczbę zachorowań na covid u osób nieszczepionych i pozwalają szpitalom klasyfikować zmarłe osoby zaszczepione jako zgony „nieszczepione”. To medyczne oszustwo i chorobliwa zdrada pozwalają CDC kontynuować fałszywą narrację, że naród cierpi z powodu „pandemii nieszczepionych”. Ludzie, którzy umierają z powodu szczepionki, są wykorzystywani jako rekwizyty do fałszywego reklamowania potrzeby większej liczby tych śmiercionośnych szczepionek.

Podejrzane przepisy CDC zaciemniają dane szpitalne, oszukując naród
Kiedy dana osoba otrzymuje pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19, nadal jest klasyfikowana jako „nieszczepiona” przez kilka tygodni po zastrzyku. Jeśli po miesiącu od wstrzyknięciu uzyskają pozytywny wynik testu na Covid-19, zostaną oficjalnie zarejestrowane jako „przypadek niezaszczepiony”. Jeśli szczepionka wywołuje fizyczne objawy choroby (co stwierdzono u 50 procent biorców w badaniach klinicznych) ), choroba ta jest klasyfikowana jako zdrowa reakcja immunologiczna na szczepionkę lub jest reklamowana jako łagodniejsza choroba w porównaniu z hipotetycznym przypadkiem covid.

Chociaż nie ma możliwości porównania urazu poszczepiennego z hipotetycznym, nieistniejącym przypadkiem choroby, zaszczepionym pacjentom mówi się, aby zaakceptowali to przypuszczenie jako fakt. Nie ma znaczenia, ile leków potrzebuje pacjent, aby złagodzić ból po zachorowaniu po szczepieniu . Nie ma znaczenia, ile razy zaszczepiony pacjent musi iść do lekarza lub udać się na izbę przyjęć po zaszczepieniu. Zaszczepionemu pacjentowi mówi się, że te problemy są znacznie lepsze niż potencjalna infekcja . Po trzech do czterech tygodniach zaszczepiony pacjent jest proszony o powrót na drugą dawkę. Nawet po przyjęciu drugiej dawki nie są uważani za „w pełni zaszczepionych”. Jeśli podwójnie zaszczepiony pacjent zareaguje na szczepionkę lub uzyska pozytywny wynik testu na Covid-19 w ciągu następnych dwóch tygodni po drugiej dawce, nadal jest uważany za „nieszczepiony”.

Zgodnie z zasadami CDC nikt nie jest uważany za „w pełni zaszczepiony”, dopóki nie minie pełne 14 dni od drugiego wstrzyknięcia szczepionki mRNA firmy Pfizer lub Moderna lub 14 dni po pierwszej dawce zastrzyku Johnson & Johnson. Ta zasada dogodnie ukrywa 80 procent zgonów, które mają miejsce po szczepieniu i podstępnie błędnie przypisuje te zgony jako „zgony nieszczepione”. Ta oszukańcza zasada zawyża liczbę "nieszczepionych zgonów" i ukrywa prawdziwe problemy medyczne, które są wynikiem zaszczepienia . Zdecydowana większość zgonów ma miejsce w ciągu pierwszych dwóch tygodni po szczepieniu, ale wszystkie te zgony są reklamowane jako „zgony nieszczepione”.

Oszustwo CDC dotyczące testów na covid stwarza iluzję epidemii u osób nieszczepionych
Chorobliwe zniekształcanie śmierci przez CDC nie jest jedynym procesem, który zaciemnia dane i zwodzi naród. CDC opracowało również inny zestaw wytycznych dotyczących badań dla zaszczepionych i nieszczepionych. CDC naciska na wiele branż, aby ukarały niezaszczepionych w miejscu pracy i edukacji, zmuszając ich do częstszego pobierania wymazów testowych i sond donosowych na Covid-19. Wytyczne CDC umożliwiają laboratoriom stosowanie progu cyklu (CT) 40 lub więcej dla osób nieszczepionych. CDC zaleca, aby laboratoria stosowały CT 28 lub mniej dla zaszczepionych. Ta odmienna wytyczna dotycząca testowania minimalizuje ryzyko wyników fałszywie dodatnich u osób zaszczepionych, ale nadal powoduje pandemię wyników fałszywie dodatnich u osób nieszczepionych, sztucznie zwiększając liczbę przypadków u osób nieszczepionych.

CDC zmusza zdrowych ludzi do wykonywania fałszywie skalibrowanych testów na covid, co skutkuje fałszywymi doniesieniami o epidemiach . W międzyczasie CDC zgłasza przypadki nosicielstwa u zaszczepionych tylko wtedy, gdy te przypadki minęły 15 dni po drugiej dawce szczepionki i tylko wtedy, gdy te przypadki skutkują hospitalizacją lub śmiercią. Oszustwo to jest dodatkowo zaostrzane przez inną zasadę „cavalier” CDC, która pozwala szpitalom twierdzić, że COVID-19 jest przyczyną hospitalizacji lub śmierci, gdy nie można wykluczyć lub podejrzewa się, że (szczepionka) jest przyczyną choroby . Szczepionka był jedyną przyczyną śmierci tylko w przypadku 6% zgłoszonych zgonów z powodu Covid-19 w 2020 r., ujawniając powszechne oszustwa medyczne. Były szef CDC, Robert Redfield, zaalarmował podczas przesłuchania przez podkomisję House Oversight and Reform Select w sprawie kryzysu koronawirusowego. Powiedział, że szpitale otrzymują „przewrotną zachętę ekonomiczną” do zwiększania liczby zgonówcovid u osób nieszczepionych. Istnieją setki powszechnych infekcji, które wciąż są zgłaszane jako covid-19, o czym świadczy prawie wykorzenienie setek tysięcy przypadków grypy w 2020 roku . Całe to medyczne oszustwo, przemoc i oszustwo malują wstrząsający obraz: CDC jest częścią programu VAX-all i desperacko próbuje ukryć zbrodnie przeciwko ludzkości.

Źródła obejmują: LifesiteNews.com CDC.gov NaturalNews.com HealthImpactNews.com [PDF] Breitbart.com UPI.com
naturalnews.com/…tals-classify-dead-vaccinated-as-unvaccinated.html
przeciwherezjom
Szatan-ojciec kłamstwa swoje plany przeprowadza na podstawie OSZUSTWA. A jeśli ludzie nie modlą się i nie czuwają to bardzo łatwo nabierają się na jego kłamstwa