Clicks861
Libor Halik
61

Někde není eucharistie Kristem - důkaz od r.2014

Satanisté od Kristovy Poslední večeře r.33 po téměř 2 tisíce let do r.2014 všude znesvěcovali katolické konsekrované hostie ze mše (liturgie) sv.
Záznamy o tom jsou v knihách pojednávajících o eucharistických zázracích po celé Evropě i světě.
Satanisti někde nyní přestali mít zájem na znesvěcování katolických konsekrovaných hostií (eucharistií) ze mše svaté.
"7.5.2014 píši jménem Satanského chrámu, abych dal na vědomí, že tam nebude znesvěcována proměněná (konsekrovaná) hostie na černé mši. I am writing on behalf of The Satanic Temple to relay that there will NOT be a consecrated host at the Black Mass." www.patheos.com/…/from-the-satani…
Harvardský klub rozšířující kulturní studium upořádá černou mši (satanistický výsměch svaté mešní oběti) od organizace Satanistického chrámu. Oznámili, že znesvětí proměněnou hostii během tohoto „obřadu“. Nyní (7.5.2014) však skupina odpovědná za černou mši, organizace Satanský chrám, tvrdí, že nevezmou hostii, protože „my respektujeme všechna náboženství a nechceme, aby se někdo cítil urážen." The Harvard Extension Cultural Studies Club is hosting a Black Mass (a Satanic mockery of the Holy Sacrifice of the Mass) performed by the Satanic Temple. They announced that they would be desecrating a consecrated Host during this “service.” Now the group responsible for the Black Mass, the Satanic Temple, is claiming that they don’t have a Host, because “we respect all religions and don’t want anyone to feel offended." shamelesspopery.com/the-satanic-cas…

Současný nezájem satanistů na znesvěcování od 7.5.2014 je nepřímým důkazem, že někde (v některých státech v Katolické církvi) od r.2014 nedochází k proměně (k platné konsekraci) hostie v Krista.

Dalším informačním zdrojem je PROROCTVÍ od světice.
12. 9.1820 blahoslavená Anna Katarína Emmerichová prorokovala: ...nový, čudný kostol. Nebolo na ňom nič sväté. ... V krypte pod kostolom ľudia miesili cesto na chlieb ... ono im však nekyslo (some people kneaded /hnětli/ bread, but nothing came of it) a títo ľudia ani neprijímali Telo nášho Pána, ale iba obyčajný chlieb. Tí z nich, ktorí žili v omyle, no nie vlastnou vinou, a ktorí zbožne a vrúcne túžili po Tele Pána Ježiša, dostali duchovnú útechu, nie však skrze to, čo prijali. Potom mi môj Sprievodca (Ježiš), povedal: „Toto je Babylon“.Zdroj: www.lifenews.sk/11610/proroctvo-pre-2… People were kneading bread in the crypt below … but it would not rise, nor did they receive the body of our Lord, but only bread. Those who were in error, through no fault of their own, and who piously and ardently longed for the Body of Jesus were spiritually consoled, but not by their communion. Then my Guide (Jesus) said: "This is Babel". thewildvoice.org/end-time-prophecies/

To znamená jediné, že v 1 z 50 států federace, či ve všech 50 státech USA, kde je povolena organizace Satanský chrám (myslím, že v Británii, či Austrálii, či N. Zélandu ani jinde na světě není povolena tato kriminální organizace dodnes), se dodávají římskokatolickým kněžím hostie, které zabraňují v proměně (jsou platně NEkonsekrovatelné) - nejsou z těsta z čistě obilné mouky na chléb. Něco tam je přidáno, či ubráno. K zázraku proměny v Krista tam proto nedochází, protože vše podstatné musí být stejné jako při Poslední večeři Pána Ježíše Krista s 12 apoštoly.

Ako je tomu dnes na Slovensku s výrobou hostií? Pred rokom 1900 veriaci pristupovali k svätému prijímaniu len v určené dni v roku alebo na cirkevné sviatky, preto nebolo potrebné veľké množstvo hostií. V tomto období ich piekli a vykrajovali kostolníci pri farách alebo farské gazdiné. Rehoľné spoločenstvá piekli hostie na sväté omše, slúžené v ich kláštoroch.

Od 1. januára 1991 patrila Výrobňa hostií Ústrednej charite na Slovensku (ÚCHS), ktorá neskôr zmenila svoj názov na Slovenskú katolícku charitu (SKCH). Dňa 16.3.1999 rozhodnutím Konferencie biskupov Slovenska (KBS) bola Výrobňa hostií vrátená sestrám Inštitútu Preblahoslavenej Panny Márie (od roku 2002 pod názvom Congregatio Jesu). Od januára 2007 v Prešove. vyrobnahostii.sk/index.php/home/kto-sme
Prešovské rehoľníčky vyrábajú hostie pre celé Slovensko. Sestra Marta uviedla, že pri výrobe cesta je potrebné dodržať dve základné podmienky – musí byť vyrobené z vody a hladkej múky a na prípravu sa nesmie použiť iná múka, iba pšeničná.
V jednej miestnosti majú uskladnené vrecia s múkou, ktorú im vozia priamo z mlynov. Na výrobu denne minú štyri až päť vriec múky. Cesto sa pripravuje v elektrickom kotle, kde sa dá na jednu dávku 30 litrov vody a 16 – 17 kilogramov múky, z čoho sa vymiesi cesto. presov.korzar.sme.sk/…/presovske-rehol…

Čili MOŽNÁ, kvůli tomu, že zlo nekonsekrovatelně centrálně vyráběných hostií tak jako v USA se může v budoucnu rozšiřovat, bude potřeba, aby si každý kněz pekl chléb k proměně sám jako kdysi a nespoléhal na centrální dodávku hostií, které v sobě budou, dle PROROCTVÍ blahoslavené Emmerichové, mít něco, co k výrobě chleba nepatří a brání to proměně v Krista při mši sv.
Kdo a jak vyrábí katolické hostie v České republice nevím. My pravoslavní a pravděpodobně i řeckokatolíci si chléb k proměňování pečeme doma každý sám.

Veřejná doména
Mates5485 likes this.
zar
Áno, je pravda, že prešovské rehoľníčky z Congregatio Jesu vyrábajú hostie pre celé Slovensko. Prísne dodržujú podmienky, ktoré sú stanovené pre výrobu hostii. Väčšie hostie vyrábajú ručne na originálnych strojoch, pre menšie majú aj elektrickú linku. Slováci môžu si byť istí, že hostie z Prešova sú hodné premenení pri sv. omšiach. Pripájam niekoľko foto.
Mates5485 likes this.
Mates5485
Dokým to niekto nezmení alebo niekto v budúcnosti s násilím povinné budú rušiť pšeničné eucharistie a hroznové víno,keď prichádza ( príde ) zlá doba. Záchrana príde na tých 30-40 rokov pravej svätej Cirkvi a katolíckej viery ( kresťanský katolicizmus ) s pravou Božou hierarchiou ( práva rímska Ríša Božia ) a s monarchom svätým ( vtedy sa obnoví všetko čo Boh ustanovil a čo by malo byť ustanovené …More
Dokým to niekto nezmení alebo niekto v budúcnosti s násilím povinné budú rušiť pšeničné eucharistie a hroznové víno,keď prichádza ( príde ) zlá doba. Záchrana príde na tých 30-40 rokov pravej svätej Cirkvi a katolíckej viery ( kresťanský katolicizmus ) s pravou Božou hierarchiou ( práva rímska Ríša Božia ) a s monarchom svätým ( vtedy sa obnoví všetko čo Boh ustanovil a čo by malo byť ustanovené a správne kresťanské ). Chcel by som sa dožiť toho,ale nikto nevie kto prežije a dožije tie Božie tresty s 3 svetovou vojnou,ktorá nás čaká.
acer
V každé mši je v Eucharistii živý Kristus, vyjma toho, že by si nějaké neposvěcené osoby hrály na kněze a fingovaly mši. Jiná je věc, že se konsekrované hostie někdy mohou zmocnit satanisté. To riziko bylo, i když se přijímalo Tělo Páně jen do úst. Když biskupové povolili přijímání do ruky, padá na ně odpovědnost sledovat každého příjemce, že hned přijímá a nikam neodnáší Nej.Svátost.

I ve vězen…More
V každé mši je v Eucharistii živý Kristus, vyjma toho, že by si nějaké neposvěcené osoby hrály na kněze a fingovaly mši. Jiná je věc, že se konsekrované hostie někdy mohou zmocnit satanisté. To riziko bylo, i když se přijímalo Tělo Páně jen do úst. Když biskupové povolili přijímání do ruky, padá na ně odpovědnost sledovat každého příjemce, že hned přijímá a nikam neodnáší Nej.Svátost.

I ve vězení, kde kněží sloužili s obyčejným chlebem a hrozinkami místo vína byl živý Kristus.
Libor Halik
Ve vězení nesloužili mši sv. např. s chlebem z banánové mouky! Hrozienka sú minimum vína. Hrozienka ako vieme sú sušené hrozná. Aj kvasený čiže klasický u nás chlieb je stále chlieb z obilia. Pro @acer
Mates5485 likes this.
ľubica
acer: Když biskupové povolili přijímání do ruky, padá na ně odpovědnost sledovat každého příjemce, že hned přijímá a nikam neodnáší Nej.Svátost.
.....................................................................................................................
Padá na nich zodpovednosť za povolenie tohto ohavného činu!!! SV. PRIJIMANIA NA RUKU!!!!
PetraB
NEVÍM, JAK TEĎ, ALE MĚLI JSME TEHDY AKTUÁLNÍ ZPRÁVY (před cca. 3/4 roky), ŽE DO ČESKÝCH HOSTIÍ PŘI PEČENÍ PŘIDÁVALI NÁMEL! :-( TAKOVÁ HOSTIE SAMOZŘEJMĚ PAK PROMĚNĚNÁ NEBYLA! Pak jsme také měli zprávy, že hostie peče také Babiš :-( Co aspoň já vím, tehdy centrální pečení hostií v ČR nebylo. Nevím, jak je tomu teď.