Clicks3

BВП: Що таке клерикалізм і чи псевдопапа Франциск є архиклерикалом?

Що таке церковний клерикалізм? Це не лише духовна хвороба минулого, що уразила первосвящеників, фарисеїв та садукеїв, які засудили на смерть нашого Господа Ісуса Христа. Клерикалізм і сьогодні уражає передовсім церковних прелатів, а також деяких священиків. Світський словник визначає клерикалізм як використання релігії в інших цілях.

Карикатурною фігуркою клерикала минулого є людина, яка тоне в гордій думці про власну славу. Через свій церковний уряд він представляє себе перед іншими як надлюдину або майже бога. Всі мусять приймати цю його позицію і поклоніння йому вважати правильним.

Проте Бог дійсно дає людям, яким довіряє завдання пастирів, Свій авторитет. Однак клерикал виступає в Божому авторитеті, хоча сам має Бога лише як засіб для здобуття кар’єри та марної слави. Він вимагає пошани, виняткового становища та послуху, які належать лише тому пастирю, який заради спасіння безсмертних душ оберігає скарб спасительної віри і моралі та є справжнім Христовим учнем. Клерикал відкинув свою совість і Божі заповіді. Його богом є его, він вміє робити інтриги і зловживає довіреним йому Божим авторитетом ‒ навіть ціною того, що сам піде до погибелі.

Найбільший тиран, який через інтриги здобув кар’єру у світі і йде по трупах, має той самий отруйний корінь, що й церковний клерикал. Однак у клерикала злочинність прикрита побожними фразами, загорнута у перебільшено величаві титули та застрахована недоторканістю. Люди зовсім не припускають, що за церковними шатами і за мітрою на голові може приховуватися така зіпсованість. Жахливою і шокуючою реальністю сьогодні є гомомережа на найвищих місцях у Церкві, яку Бергольйо прикриває і привілеює. Архиєпископ К.М. Вігано сміливо вказав на ці злочини, закликав Бергольйо до відставки і до ліквідації цієї гомомережі.

Сьогодні провідні лікарі, фахівці, застерігають від експериментальної вакцинації і мають для цього вагомі аргументи. Архиклерикал Бергольйо, повний анальфабет у медицині, відкинув усі наукові відомості, начебто він сам був найбільшим спеціалістом з вірусології ‒ і католики повинні сприймати його надзвичайно серйозно. Вони мусять думати, що коли небезпечну вакцинацію просуває він, то вона вже не є небезпечною. Але це відлякуючий приклад церковного мракобісся та клерикалізму! Під його керівництвом Церква стала опіумом людства! Насправді Бергольйо є злочинцем, церковним ошуканцем, і своїми колосальними єресями він виключив себе з Церкви.

Уявімо собі літак, що летить над океаном. Бергольйо підійде до кабіни пілота, викине пілота, сяде на його місце, і всі повинні почуватися зобов’язаними довіряти йому більше, ніж пілотові. Цей невіглас перейме керування і літак разом з пасажирами попаде в смертельну аварію! Те саме стосується вакцинації, яку сьогодні запроваджує у всьому світі Бергольйо, а запланований результат ‒ геноцидна катастрофа і вічне засудження для багатьох.

Архиклерикал Бергольйо є відлякуючим прикладом клерикалізму. Він пропагує ідолопоклонство, содомію та небезпечну експериментальну мРНК-вакцинацію, а всі повинні плескати і радіти, немовби він вів їх до неба, хоча насправді він затягує їх до пекла.

Архиклерикал Бергольйо повністю втілив духа антихриста. Він перейняв харизматичну лексику, яка використовувалася під час духовного пробудження в Аргентині, і так набув імідж духовної особи. Як добрий актор він скопіював живу духовність, однак використовує її лише як зовнішнє прикриття, бо його дух перебуває в бунті проти Бога! А цей обман ‒ найсильніший важіль духа антихриста.

Яким мав би бути сьогодні справжній єпископ і священик? Він повинен набути навики внутрішньої молитви, тобто перебування в Божій присутності перед Божим лицем у правдивому розкаянні. Він має наголошувати на основах духовного життя, які пов’язані з частою думкою про смерть, про Божий суд, про небо і пекло. І єпископ, і священик сьогодні повинен вказувати на реальність гріха, на небезпеку засудження, а тому сам має будувати особисте відношення до Спасителя і з’єднуватися з Його хрестом і з Його смертю, до якої ми були занурені у хрещенні (Рим. 6,3-6). Він має усвідомлювати, якою великою ціною він був спасенний ‒ не золотом чи сріблом, а дорогоцінною кров’ю нашого Господа (1 Пт. 1,18-19). Зразком для священика та єпископа повинен бути Христовий апостол, наприклад той, який стояв під Христовим хрестом, а також той, який спочатку переслідував Церкву, а потім, коли правдиво навернувся, проповідував Христа і пожертвував за Нього навіть своїм життям як мученик. Такий священик є alter Христос. Клерикал ‒ це карикатура, яка профанує святе священство та всю Церкву. Людина, яка посвятила себе Богу, але служить его і не чинить правдивого покаяння, створює простір для духа антихриста. І цей дух через своїх клерикальних слуг зайняв такі позиції в Церкві, що майже перетворив її на блудницю антихриста.

На 12-15 вересня 2021 року Бергольйо запланував вакцинаційну місію у Словаччині. При цьому він випустить інфекцію прокляття, пов’язану з легіонами демонів брехні та смерті. Відлякуючим прикладом вакцинаційних клерикалів у Словаччині є прелати Бобер у Кошицях та Баб’як у Пряшеві. Вони самі йдуть до пекла і тягнуть зі собою тих, які некритично їм довіряють. Так здійснюють злочин проти Бога, проти Церкви та проти католиків на сході Словаччини!

За духовне пробудження Словаччини моляться
єпископи Візантійського Вселенського Патріархату
29.08.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8