Clicks1.3K
Marieta Ria
5

Už ste sa dali očkovať proti elektrickému prúdu? Je účinnejšie ako niektoré iné očkovania

(môj podtitulok: AJ HUMOR LIEČI...)

Bratislava 18. októbra 2021

Najnovšie očkovanie proti elektrine odporúčajú štyria z troch elektrikárov. Ochráni vás pred úrazom elektrickým prúdom lepšie než niektoré iné očkovania a keď budete zaočkovaní na 80 percent, tak budete mať kolektívnu imunitu aj proti bleskom

Ilustračné foto

V súčasnosti prebiehajúca mediálna očkovacia kampaň oslovila mnohých občanov. Niektorým sa máli tretia dávka vakcíny, chceli by štvrtú, piatu, šiestu – a nie až o rok, ale už teraz. Istý klub turistov sa dokonca chce premenovať na klub akupunkturistov, tak sa im to opichávanie páči. Nuž a bolo len otázkou času, kedy na nové spoločenské trendy zareaguje aj trh a ponúkne občanom aj ďalšie možnosti vakcinácie.

Do redakcie nám prišla anonymná ponuka od istej firmy z Trnavy. Vzhľadom na to, že je veľmi zaujímavá a povinné plošné zavedenie novej vakcíny, ktorú nám táto firma ponúka, by mohlo každoročne zachrániť tisíce životov, uvádzame ju tu v plnom znení:

Očkovanie proti účinkom zásahu elektrického prúdu, blesku

Ako (zatiaľ jediný) člen trnavskej firmy špecializujúcej sa na marenie účinkov elektrického prúdu realizujem v elektromobilných očkovacích centrách EMOM očkovanie proti následkom elektrického prúdu.

Po absolvovaní očkovania očkovaní budú mať:

1. Zvýšenú schopnosť odolávať zásahu elektrickým prúdom v domácej rozvodnej sieti (ak si nechajú voľný lakeť, resp. v dosahu ich lakťa nebude iná osoba).
2. Zvýšenú schopnosť odolávať elektrickému paralyzéru zapnutému vo vlastnom vrecku (vrecko musí byt z roztrhnuteľného materiálu).
3. Zvýšenú odolnosť voči pohľadu na spadnuté elektrické drôty.
4. Zvýšenú schopnosť vyhnúť sa výkriku pri zásahu bleskom.

Adepti si môžu vybrať z troch ekologických metód:

1. Zavedenie elektriny do nervovej sústavy pomocou rukoväte a špeciálneho veterného generátora točeného kľukou, a preto s premenlivou frekvenciou, ktorá zvyšuje pravdepodobnosť nájdenia toho správneho účinku.
2. Postavenie sa na izolovaný podstavec a zásah iskrou z elektrostatického generátora vybíjacou tyčou. Metóda je vhodná pre vlasatejších a dobre ochlpených, pretože elektrina sa dostane aj do končekov chlpov, čím ich narovná a takto prejaví svoj účinok, ktorým je vnesenie dodatočného náboja do miest, kde sa môže tento náboj ukladať, a ktorý bude naša imunita neskôr vyhľadávať.
3. Uvedenie imunity do vojnového stavu vojenským telefónom (vzor Galkofón) s obojkami, kedy sa jeho induktor pokúsi vytvoriť náhradné kanály, ktorými môže neskôr imunita posielať protilátky proti nežiadúcim patogénom.

Po absolvovaní očkovania kvôli zabezpečeniu správneho účinku je adept povinný dva týždne vybrať si jednu z týchto troch možností:

1. Vytapetovať si byt alobalom a nepoužívať žiadny elektrický spotrebič vrátane mobilu.
2. Vymeniť si dočasne miesto s králikmi, ktoré mali predtým klietku vyhotovenú v prevažnej časti z vodivého zajačieho pletiva.
3. Využiť karanténnu Faradayovu klietku na námestí Slobody, ktorá tam bude inštalovaná z nepotrebného rozobratého kovového plotu za pomoci zváračov, ktorí majú už prax v zváraní týchto historicky špeciálnych materiálov.

V prípade, že by po zásahu elektrickým prúdom po tomto čase predsa len chcelo prísť k úmrtiu, tak to úmrtie bude spomalené a bez ďalších následkov. Služba sa platí vopred, cena je 20 centov, pre deti polovičná dávka za 10 centov. Ako dodávateľ tejto služby neručím za ďalšie fyzické a/alebo psychické následky tohto experimentu.“

Toľko ponuka vyššie spomenutej trnavskej firmy. Veríme, že sa nájde dostatok občanov ochotných nechať sa vakcinovať proti elektrine. Keď totiž bude dosiahnutá aspoň 70-percentná zaočkovanosť populácie, tak Úrad hlavného hygienika bude môcť bezpečne zvýšiť napätie vo všetkých zásuvkách z 220 na 380 voltov, čím sa zároveň zdvihne o rovnaké percento aj životná úroveň a teplota v domácnostiach.

Kto by mal dostať dávku ako prvý? Tí, ktorí o vakcíne pochybujú – pretože práve to je jeden z vážnych príznakov, že ich elektrická činnosť mozgu je narušená a vyžaduje nápravu. O tom, že vaša elektrická činnosť mozgu je v poriadku, najlepšie svedčí, keď dôverujete odborníkom a všetkým vakcínam. Vakcíny sú predsa sloboda!

Ivan Lehotský

HS
dominikguzman
Treba elektrifikovat.
chovanak
Strašne smiešne ha ha ha
ľubica
Koronavírus je naďalej najväčšou dojnou kravou pre skorumpovaných politikov a ich bábkovodičov z farmaceutického kartelu. Dobrou správou je, že títo bezškrupulózni korupčníci začínajú byť postupne pre ich zločiny proti ľudskosti odhaľovaní. Posledným príkladom je premiérka austrálskeho štátu Nový Južný Wales (NJW) Gladys Berejiklianová. Farmaceutické firmy vydierajú politikov Berejiklianová pred…More
Koronavírus je naďalej najväčšou dojnou kravou pre skorumpovaných politikov a ich bábkovodičov z farmaceutického kartelu. Dobrou správou je, že títo bezškrupulózni korupčníci začínajú byť postupne pre ich zločiny proti ľudskosti odhaľovaní. Posledným príkladom je premiérka austrálskeho štátu Nový Južný Wales (NJW) Gladys Berejiklianová. Farmaceutické firmy vydierajú politikov Berejiklianová pred pár dňami....
BOMBA: Premiérka NJW uplatená a vydieraná farma firmami, aby zaviedla povinné očkovanie
ľubica
no oveľa horšie pochodí duša zaočkovaného , zvlášť mnícha, kňaza
Otec Savvas rozpráva svedectvo kňaza mnícha, ktorý sa dal zaočkovať