1
2
Clicks2

Біблія та Синод про Амазонію «…там було з двадцять п'ять мужів (кардиналів)» (Єз. 8,16)

NewsLetters
відео: www.youtube.com/watch Який справжній діагноз відступницького Синоду про Амазонію? Подаємо його не тільки з людського погляду, але і з погляду Божого слова. Його передають ці Божі …More
відео: www.youtube.com/watch
Який справжній діагноз відступницького Синоду про Амазонію? Подаємо його не тільки з людського погляду, але і з погляду Божого слова. Його передають ці Божі слова:
«Диявол спустився до вас з великою лютістю, знаючи, що має короткий час» (Одкр. 12,12).
Бог скаржиться на ідолопоклонство у храмі: «І сказав Він мені: „Сину чоловічий! Чи бачиш ти, що вони коять (у Ватиканських садах і на інших місцях у Ватикані)? Ті великі мерзоти… щоб віддалити Мене від Моєї святині!”» (Єз. 8,6). «Побачив я усякого роду… бовванів (з Амазонії)» (вірш 10). «Там між сіньми та жертовником стоїть з двадцять п'ять мужів (А якраз близько 25 мужів - кардиналів - було на Синоді про Амазонію. Вони є під Божою анатемою - прокляттям і виключенням згідно Гал. 1,8-9), обернених спиною до Господньої святині… „Бачиш, сину чоловічий? Ще мало їм тих гидот, що тут коять?”» (Єз. 8,16-17).
Який дух сьогодні панує в Церкві і який дух сьогодні панує у світі?
Це не Христовий Дух, а дух світу. Це дух антихриста. Глобально просовується аморальність, пов'язана з відступництвом від Бога і від християнства. Це масове повернення до поганства і до сатанізму. У глобальному масштабі нав'язується гендерна ідеологія, яка стверджує, що чоловік не є чоловіком, а жінка жінкою. Це повна втрата розуму та совісті. Ювенальна юстиція, яка викрадає дітей у батьків, нерозривно пов'язана з гендерною ідеологією. Дітей віддають гомосексуалістам і педофілам у т.зв. прийомні сім'ї. Дітей навіть продають на органи або для ритуальних жертв!
Узаконення викрадання дітей з сімей просуває не тільки ООН, але й Стамбульська конвенція. Ватикан на це все лицемірно мовчить! Але Ватикан не лише не виступає на захист дітей, яких морально нищать і викрадають. Псевдопапа вже сьогодні просовує прямо їхнє моральне розтлівання через т.зв. сексуальне виховання. Він схвалив його під час повернення літаком з Панами. Це великий злочин проти дітей та Євангелії!
Фальшивий папа надзвичайно активний у склика́нні нехристиянських мігрантів до Європи з метою знищення християнства. Коли через Лісабонську угоду було скасовано Декалог як основу справедливого законодавства, Ватикан на це мовчав. Церковних прелатів, які голосували на Синоді про Амазонію і тим самим відкрили двері поганству, стосується те, що говорить пророк Ісая: «Вони сліпі сторожі… німі пси, які навіть гавкати не можуть (і захищати Божі закони). Але це пси ненажерливі, ненаситні… Усі пильнують власну дорогу, кожен про свою користь дбає (про свою кар'єру)» (Іс. 56,10-11). Псевдопапа не захищає Божі Заповіді, а ліквідує їх своїми папськими документами (див. Amoris laetitia). У зраді Христа і Церкви 26 кардиналів та 134 синодальні єпископи мають з ним єдність і виключили себе з Церкви.
На Синоді про молодь у 2018 році він просунув до документів термін «ЛГБТ», а тим самим просунув і його церковну легалізацію. В лютому цього року замість того, щоб засудити злочини гомосексуальних прелатів і священиків, чого домагалися єпископи та громадськість США, він уже розпочав т.зв. пасторацію гомосексуалістів під терміном «супровід». Те, що архиєпископ Вігано вказав на гомосексуальну мережу на найвищих постах і в семінаріях, Бергольївський Ватикан «замів під килим».
У червні Ватикан виступив з єретичним документом Instrumentum Laboris з метою здійснення наступного кроку ліквідації Церкви. Його злочинна програма була підтверджена на Синоді про Амазонію. Йшлося про просунення до Літургії духа поганства, пов'язаного з магічними ритуалами. Він навмисно замаскував це, викликавши хаос через питання скасування целібату і висвячення чарівниць на дияконіс.
Це злочини, гідні найсуворіших покарань! Однак Бергольйо йде далі, бо знає, що сатана і він мають мало часу (див. Одкр. 12).
Яке рішення? Тільки одне ‒ справжнє покаяння.
Проти злочинної системи в Церкві виступив архиєпископ К. М. Вігано. Візантійський Вселенський Патріархат в апостольському і пророчому авторитеті у цій надзвичайній ситуації обрав його законним Папою. Покаяння для католиків сьогодні полягає в тому, щоб відділитися від єретика і апостата Бергольйо та визнати правовірного і законного наступника апостола Петра!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

30.10.2019