Ale carské Rusko se osvobodí od židovlády trvající tam 100 let dle Ábelova proroctví z 18.století!

Už přivezli z Paříže ostatky v pověsti svatosti zesnulého ruského arcibiskupa! V Rusku nastanou velké zázraky, když dle proroctví byly 25.7.2022 přeneseny ostatky ct. Theofana Bystrova arcibiskupa Poltavského z Paříže do vlasti. On prorokoval, že po 3. světové válce bude pravoslaví jiné než bylo, ale že skutečná víra se nejen obnoví, ale i zvítězí!
00:02:13.045 proroctví až se vrátí jeho tělo do Ruska, v Rusku se odehrají zázračné věci. (Vrátil se do Sankt Petěrburgu)
00:10:50.273 zesnul ve Francii ve vynucené emigraci r.1940
00:16:06.040 Pavel Dubrov mluví:
00:17:44.535 Pavel Dubrov: byl maximálně blízko carské rodině, ale sám žil dobrovolně velmi chudě, chodil jen pěšky.
00:19:59.920 Moderátor: je hoden pohřbu v chrámě a pak svatořečení.
00:20:59.920 Pavel Dubrov: Věřím, že se přiblížilo tímto naplnění proroctví, že přímý příbuzný po ženské linii Romanovců bude vládnout nad Ruskem
00:21:35.920 Arcibiskup Theofan trpěl za svou blízkost k carovi mučedníkovi, byl pokus o atentát na něj v Petěrburgu, v Konstantinopoli i ve Francii.
00:22:07.690 Byl tím přinucen žít ve Francii v úplné izolaci, stal se novým poustevníkem zatvornikom.
Z videa na: Встреча архиепископа Феофана Быстрова В Петербурге.
....Na Ukrajině mluví rusky celkem 53% obyvatel a k ukrajinskému původu se hlásí jen 43% obyvatelstva, většina se hlásí k ruskému, zbytek potom k maďarskému, polskému, tatarskému, rumunskému a přibližně 2% k židovskému původu. Jak uvedla Naďa Savčenko před lety v šokujícím videu, tyto 2% Židů z naprosto (pro laickou veřejnost) nejasných důvodů disponují 80% veškeré moci na Ukrajině. Kontrolují banky, soudy, podniky, průmysl, média, politické strany a veškeré orgány státu. Jen 2 z 10 představitelů na Ukrajině nemají židovský původ, resp. se k němu nehlásí.
Naďa Savčenko: Ukrajinu nekontrolují ani Ukrajinci, ani Rusové
Video s Naďou si níže určitě zhlédněte ještě jednou, protože její vystoupení v roce 2017 na ukrajinské televizi je základem konceptuální gramotnosti. Savčenková tehdy v roce 2017 dokonce varovala [2] Miloše Zemana před hrozbou, že ČR by znovu mohla přijít o pohraničí, o tzv. Sudety. Všechno, co se děje na Ukrajině, se děje v důsledku toho, že tato 2% populace disponuje prakticky veškerou mocí na Ukrajině. Potvrzením toho je i prezident Zelenský, který je rovněž Žid. Jak je možné, že 2% a de facto nejmenší etnikum ze všech etnik na Ukrajině disponuje prakticky veškerou mocí na Ukrajině? Z čistě entropického hlediska matematiky je to nevysvětlitelné.
V procesech konceptuálního řízení platí, že Zelenský tedy vehnal Ukrajinu svojí zločinnou a šílenou politikou a nenávistí proti Rusku do války, ve které teď umírají na straně Ukrajiny vojáci, kteří ale Židé nejsou, protože ti na Ukrajině kvůli víře v armádě neslouží. Ve válce tak bojují za Ukrajinu goyim. A i na straně Rusů bojují goyim, i když Vladimir Putin je rovněž Žid, po matce i po otci, stejně jako Zelenský. Chápete?
České titulky zapnete tlačítkem “CC” v liště videa
Ano, je to podivnost, o které laická veřejnost nemluví. Proč nekontrolují Ukrajinu etničtí Rusové a Ukrajinci, když tvoří drtivě majoritní většinu etnického složení Ukrajiny? Znamená to, že si Rusové a Ukrajinci na Ukrajině neumí sami vládnout, a proto k tomu potřebují 2% místních Židů, aby jim vládli, protože to umí lépe? Pokud je to pravda a umí to lépe, tak jak to, že už od roku 2014 na Ukrajině zuří občanská válka, která letos dokonce přešla do otevřené války s Ruskem? To neukazuje zrovna na dobré vládnutí těch 2% kontrolujících více jak 80% veškeré moci na Ukrajině, že? A tím se dostáváme k odpovědi, proč tolik Ukrajinců prchá do Ruska.
Rusové prchají z Ukrajiny do Ruska, prostě žádné překvapení
Všude, kam zatím vstoupila Ruská armáda na Ukrajině, žije majoritně ruské etnické obyvatelstvo, které logicky nebude prchat na Západ, kde se na Rusy a každého, kdo něco řekne rusky, pomalu pořádají hony a štvanice. Z tohoto důvodu uprchlíci z Charkova prchali do Ruska, z Mariupolu do Ruska, z Chersonu do Ruska, za pár dní budou do Ruska prchat z Nikolajeva, které Rusové obsadí a budou několik týdnů začišťovat, a rovněž to vypadá už skoro na jistotu, že Rusové budou během operací Ruské armády v Oděse prchat rovněž do Ruska. Tam všude žije majoritní ruské etnické obyvatelstvo.
Ukrajinci, kteří mají jiný než ruský původ, tak prchají do EU a první volbou je logicky Polsko, ze kterého se nejsnadněji dá dostat do Německa za prací. Je ovšem zvláštní, že na 4. místě s největším počtem přijatých migrantů z UA je Česko. Ruská federace, Polsko i Německo jsou obrovské země, u kterých to nepřekvapí, ale Česko se 400 000 uprchlíků zní jako podivná souvislost.
Určitě jste zaregistrovali, co se před pár dny v ČR stalo na alternativě. Rakušanovo ministerstvo vnitra dalo pokyn [3] pro zatčení dvou občanských aktivistů, kteří chtěli uspořádat demonstraci proti přílivu ukrajinských migrantů, se kterými si v takovém objemu už vláda neví rady. Fialova vláda se snaží organizátory demonstrací proti ukrajinské migraci umlčet, protože s migranty má Fialova vláda obrovské plány do budoucna.
O migrantech z Ukrajiny nesmí velká média v ČR napsat ani čárku křivě
Všímají si toho i ruská média a televize, že v ČR přibývá kriminalita páchaná ukrajinskými migranty, a to velmi závažná, podle ruské televize jde o distribuce drog, organizovaný obchod s lidským masem, prostituci. Spolu s tím narůstají i útoky proti českým občanům [4] ze strany uprchlíků. Fialova vláda veškeré informace o dopadech nasunutí takového objemu migrantů úzkostlivě tají a novináři velkých médii mají generální zákaz od šéfredaktorů psát jakékoliv negativní články o Ukrajincích v ČR. Ruská média si rovněž všímají, že česká vláda udělila všem migrantům z Ukrajiny uprchlické statusy ve zrychleném řízení bez standardního a několikaměsíčního prověřování bezpečnostními službami.
Takže mezi Ukrajinci jsou velmi pravděpodobně i vysoce postavení členové ukrajinských mafií, kteří se odsunuli z Ukrajiny z bezpečnostních důvodů. Ukrajinci tak neskončili v uprchlických zadržovacích táborech v ČR, ale byli rovnou s papíry o azylu vypuštěni do českých měst mezi českou veřejnost. Fialova pětikoalice má podle informací našeho zdroje plán. Většina těch migrantů se v ČR usadí natrvalo a získá v dohledné době česká občanství. Následně budou volit ODS a strany “pětidemolice” úplně stejně, jako je tomu od roku 2015 tady v Německu, kde migranti, co již mají občanství, každé volby co volby hází své hlasy CDU s odkazem Mutti Merkel. Tito Ukrajinci si budou pamatovat, kdo za ně nejvíce bojoval, budou si pamatovat Petra Fialu a jeho ODS.
ODS si udělá z ukrajinských migrantů v budoucnu své věrně ultra-voliče stejně, jako si je udělala CDU Angely Merkel z migrantů z afrického Sahelu a z Asie po roce 2015
Přesně z tohoto důvodu Fiala nasunuje do ČR stovky a stovky tisíc Ukrajinců. Není v tom nic jiného než politický kalkul vytvoření nového volebního elektorátu pro upadající ODS, která se pomalu z pravicové strany Václava Klause transformovala do neoliberálního pro-evropského a pro-migračního paskvilu. Takže pomoc Ukrajincům na prvním místě a Češi se diví, že se jim žije (L: spíš teprve bude v zimě žít) hůře než za komunistů. Ani za komunistů nedošlo k tomu, že by soudruzi nařídili lidem navléknout svetry a mrznout doma. A už vůbec by se nestalo, že by české elektrárny prodávaly vlastní elektřinu na cizí burze a zpětně ji předraženou prodávaly českým domácnostem.
Jde o “změnu” volebního elektorátu ODS z českých voličů na ukrajinské uprchlíky, kteří se v ČR natrvalo usadí
Takovou drzost by ústřední výbor strany neustál, ale ve Fialově absurdní demokracii je to naprosto normální. Dokonce premiér má tu drzost, že vystoupí v televizi a řekne občanům, že se mají připravit na šokující zdražení. To už není vláda, to je výsměch českým občanům do obličejů přímo z televize! Takže ODS už nemá české voliče, vsadila proto všechny karty na Ukrajince v ČR. A migrantů z Ukrajiny bude ještě požehnaně. Válka bude postupně pokračovat a uprchlíci z UA budou postupně překreslovat demografii českých měst a obcí. Takový je plán Fialovy vlády. Český občan navlékne svetr, v zimě bude klepat kosu, později bude sušit hubu a Fiala mu bude vysvětlovat, že to se prostě nedá svítit. A vlastně ani topit. A po českých městech se budou prohánět luxusní SUV auta s ukrajinskými značkami. To je panečku vláda, spolu a bez šance… na přežití.
-VK-
Šéfredaktor AE News aeronet.news/…e-federace-temer-2-miliony-ukrajincu-prchly-do-ru/
Public domain
Laco Bajzo
Libor ,keby si tak veril Božiemu slovu ,ako všetkým tým navzájom si odporujúcim proroctvám.
Jana V
Anebo satan ......?
forthetruth333
Debil,,stan,,,,,,,,,,,,,,,,