Clicks3.7K
Pielęgniarka miała straszne przeżycie w szpitalu: „Wszystko widziałam. Nie mam nic do stracenia". Kanadyjska pielęgniarka powiedziała przed kamerą, że wiele osób zmarło po zaszczepieniu. Erica Beards…More
Pielęgniarka miała straszne przeżycie w szpitalu: „Wszystko widziałam. Nie mam nic do stracenia".

Kanadyjska pielęgniarka powiedziała przed kamerą, że wiele osób zmarło po zaszczepieniu.

Erica Beardsley z Pontiac w prowincji Quebec przez 11 lat pracowała jako pielęgniarka. Niedawno zrezygnowała z pracy po tym, jak jej pracodawca wprowadził obowiązek szczepienia koronowego.

Podczas protestu koronacyjnego opowiedziała reporterowi o strasznych rzeczach, które widziała jako pielęgniarka podczas pandemii korony.


„Widziałem starszych ludzi przetrzymywanych, a następnie szczepionych wbrew ich woli, kiedy krzyczeli „nie”powiedziała Beardsley.
„Widziałem ludzi, którzy popełnili samobójstwo i po śmierci byli badani na obecność korony. Czemu? Dlaczego są testowani na Covida?
„Widziałam wiele osób umierających na atak serca wkrótce po zaszczepieniu” – kontynuowała. „Widziałem kobiety, które poroniły cztery lub pięć dni po szczepieniu”.


„Pracuję w małym szpitalu, pracowałam na każdym oddziale” – powiedziała pielęgniarka.
„Widziałem wszystko. Nie mam nic do stracenia i nic do ukrycia. Chcieli mnie zmusić do wzięcia szczepionki, a ja odmówiłem ”
.
Dziecko
A Elakwm dalej judzi.
Elkam,pamiętaj, ,,piniedze "to nie wszystko
Wieslawa Misiak shares this
1219
Nurse
Wieslawa Misiak
Rozsylajcie ten wywiad
m.rekinek
Włoska pielęgniarka ujawnia kłamstwa szpitala Covid w telewizji na żywo
m.rekinek
Dr. Peter McCullough: Kampania przeciwko iwermektynie w celu otwarcia rynku klonów Pfizermectin, reklamowana jako „cud”

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego iwermektyna jest ostatnio głównym nurtem wiadomości, odpowiedź leży w firmie Pfizer, która próbuje skopiować lek, aby stworzyć nowy „przebój”.

W poniedziałek gigant farmaceutyczny ogłosił, że rozpoczyna „przyspieszone” badanie fazy 2/3 nad „…More
Dr. Peter McCullough: Kampania przeciwko iwermektynie w celu otwarcia rynku klonów Pfizermectin, reklamowana jako „cud”

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego iwermektyna jest ostatnio głównym nurtem wiadomości, odpowiedź leży w firmie Pfizer, która próbuje skopiować lek, aby stworzyć nowy „przebój”.

W poniedziałek gigant farmaceutyczny ogłosił, że rozpoczyna „przyspieszone” badanie fazy 2/3 nad „nową” pigułką profilaktyczną Covid, która pod nową nazwą brzmi jak iwermektyna.

Pfizer twierdzi, że jego „nowy” lek przeciwko koronawirusowi z Wuhan (Covid-19) będzie działał jako „silny inhibitor proteazy”. Przypadkowo tak właśnie działa iwermektyna, dlatego niektórzy żartobliwie nazywają ten „nowy” lek „Pfizermectin”.

Nie oznacza to, że lek wprowadzany na rynek przez firmę Pfizer będzie dokładnie taki sam jak iwermektyna, tylko dla wyjaśnienia. Są szanse, że zostanie zmodyfikowany tak, że będzie mniej skuteczny niż prawdziwa iwermektyna, ponieważ ci u władzy nie chcą, aby ludzie rzeczywiście byli chronieni przed Covidem i byli z niego wyleczeni.

Nie, woleliby ukraść pewne elementy z prawdziwej iwermektyny i wykorzystać je do wytworzenia nowego, zastrzeżonego (opatentowanego) „leku”, który prawdopodobnie będzie o rząd wielkości droższy od rzeczywistego, co przyniesie firmie Pfizer nowe ogromne zyski. .

Należy zauważyć, że iwermektyna uratowała już miliony istnień ludzkich w Indiach, Brazylii i innych miejscach, gdzie jest dostępna publicznie. Ponieważ iwermektyna jest trudna do zdobycia w Ameryce Północnej, bardzo niewiele osób skorzystało z jej stosowania.

Dlaczego Amerykanie pozwalają Big Pharma na takie akrobacje?

Niektórzy podejrzewają, że nowy produkt firmy Pfizer, nazwany PF-07321332”, to tak naprawdę przepakowana iwermektyna. Plan polega na podniesieniu ceny, aby tylko bogaci mogli sobie pozwolić na lek.

W końcu prawdziwa iwermektyna jest tania jak barszcz, gdyby tylko Amerykanie mogli powstrzymać polityków, dużą farmę i innych terrorystów przed ograniczaniem jej stosowania.

„Zrobili to, aby uczynić ten lek droższym niż iwermektyna, mimo że to ten sam lek” – żartowała jedna osoba na Twitterze, podkreślając, że oświadczenie miało być sarkazmem.

Mówi się jednak, że w każdym dowcipie jest trochę prawdy i może ta osoba ma rację. Być może Pfizer ukradł niedrogi, nieopatentowany już lek i przepakował go jako swój własny, aby pobrać za niego znacznie więcej pieniędzy.

W świecie zwykłych ludzi nazywa się to kradzieżą. Ale w świecie Big Pharma i Wall Street najwyraźniej jest to po prostu kolejny akt kapitalizmu „zbyt duży, by upaść”, czy jakkolwiek to nazwiesz dzisiaj to niezbawione skorumpowane społeczeństwo.

Wszystko to wskazuje na to, że firma Pfizer wkrótce zarobi dużo pieniędzy, sprzedając „pasztę końską” pod inną nazwą. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) najprawdopodobniej przestanie tak to nazywać i nagle wszyscy będą mówić, że Pfizermectin jest „lekarstwem” na pandemię.

To wszystko jest takie przewidywalne, jeśli tylko więcej ludzi to zauważy i naprawdę się tym przejmie. Big Pharma nadal oszukuje społeczeństwo, niszcząc życie i bogacąc się naszym kosztem – a my wszyscy po prostu pozwalamy na to.

„Moderna i jej przywódcy pokazali już światu poprzez swoje działania, że postrzegają COVID jako„ mannę z nieba” – cytując legendarnego obrońcę Johnny'ego Cochrana – nowe „centrum zysku”, które utrzyma zaangażowanie akcjonariuszy, zwłaszcza że firmy milcząco podniosły ceny ich szczepionek ”, informuje Zero Hedge.

ŹRÓDŁO: DR. PETER MCCULLOUGH
Zelotes
Maski opadają.
Posoborowe absurdy
Za to zło odpowiada również odpowiadają niektórzy biskupi na czele Franciszkiem. Na naszych oczach wypełnia się satanistyczne widowisko z 2016 r. w tle papieża w papa mobile. On jawnie bierze udział w tym "ludobójstwie covidowym" Satanistyczne rytuały na otwarciu tunelu Gotthard - relacja. . Przez pryzmat czasu symbole, sceny w tym diabelskim widowisku w dobie "plandemii" są bardzo widoczne. TO …More
Za to zło odpowiada również odpowiadają niektórzy biskupi na czele Franciszkiem. Na naszych oczach wypełnia się satanistyczne widowisko z 2016 r. w tle papieża w papa mobile. On jawnie bierze udział w tym "ludobójstwie covidowym" Satanistyczne rytuały na otwarciu tunelu Gotthard - relacja. . Przez pryzmat czasu symbole, sceny w tym diabelskim widowisku w dobie "plandemii" są bardzo widoczne. TO WŁASNIE TAM RZĄDY UNII EUROPEJSKIEJ ODDAŁY HOŁD SZATANOWI.
m.rekinek
Tragedia: 13-letnia Arianna umiera w ciągu 24 godzin od drugiego zastrzyku Pfizera

W szpitalu Vito Fazzi we włoskim mieście Lecce doszło do tragedii. 13-letnia dziewczynka ze społeczności Trepuzzi zmarła tam dzień po drugim szczepieniu firmy Pfizer, pisze dziennik Leggo .

Dziewczyna o imieniu Arianna czuła się nieswojo w domu i została zabrana na izbę przyjęć w szpitalu w Lecce. Dzień wcześnie…More
Tragedia: 13-letnia Arianna umiera w ciągu 24 godzin od drugiego zastrzyku Pfizera

W szpitalu Vito Fazzi we włoskim mieście Lecce doszło do tragedii. 13-letnia dziewczynka ze społeczności Trepuzzi zmarła tam dzień po drugim szczepieniu firmy Pfizer, pisze dziennik Leggo .

Dziewczyna o imieniu Arianna czuła się nieswojo w domu i została zabrana na izbę przyjęć w szpitalu w Lecce. Dzień wcześniej otrzymała drugą dawkę szczepionki koronowej.

zaszokować

Mówi się, że Arianna doznała zatrzymania akcji serca. Po śmierci trafiła do szpitalnej kostnicy.

Straszna wiadomość była szokiem dla mieszkańców Trepuzzi. Wszyscy znali małą dziewczynkę, która urodziła się z wadą serca. Sędzia zarządził autopsję. Burmistrz Trepuzzi powiedział, że społeczność jest w żałobie.

14-letnia dziewczynka również umiera po zastrzyku Pfizera

Dwa tygodnie temu włoskie media doniosły o 14-letniej dziewczynce, która zmarła po drugim zastrzyku Pfizera. Dziewczynka Majda El Razak zapadła w śpiączkę dwa dni po szczepieniu i zmarła 26 dni później. Śmierć jest obecnie badana.

18 sierpnia Majda miała ból w oku, a jej prawa powieka zaczęła puchnąć. Dziewczyna zapadła w śpiączkę i 20 sierpnia została przewieziona do szpitala, gdzie zdiagnozowano zapalenie opon mózgowych. Dziewczyna już się nie obudziła.
Posoborowe absurdy
25 września odbył się pogrzeb mojego sąsiada. ..... po drugiej dawce szczepionki. Zmarł na zakrzepicę serca,