Clicks28
uk.news

Неймовірно: "консервативний" єпископ закрив найбільшу семінарію в Аргентині, та звинуватив у всьому Ватикан

"Консервативний" єпископ найбільшої єпархії Сан-Рафаель в Аргентині, монсеньйор Едуардо Маріа Туассіг, повідомив про закриття семінарії, в якій навчаються сорок слухачів. Крім того, семінарія була найбільшою в Аргентині.

Представник Тауссіга заявив, що рішення "було прийнято Святим Престолом". Він пояснив, що це стало покаранням для місцевих священиків, які відмовляються виконувати наказ Тауссіга, який заборонив відправляти Святе Причастя на язик.

Семінаристи не виступали проти такого рішення. Їх розподілять в інші семінарії, якщо вони вирішать продовжити навчання. Слова про те, що рішення прийнято Римом викликають сумнів, адже Ватикан ніколи не діє так відкрито.

28 липня портал Caminante-Wanderer-BlogSpot.com розповів про те, що прийняте рішення викликане слабкою психікою Тауссіга, а також "злісною ментальністю". Карати семінаристів за дії духовенства - це "відплата", такі дії властиві "слабким і незрілим особистостям".

Тауссіг отримав докторський ступінь в Папському університеті Святого Томи Аквінського в Римі. Він був дуже тихим і замкнутим молодим священиком, якого обожнювали молоді семінаристи. Всі вважали, що він був народжений для того, щоб стати єпископом.

Зображення: Eduardo Maria Taussig, #newsTayvonhieg