tadeo
261.7K
Zabicie goryla w zoo w Cincinnati, konieczne, by uratować życie dziecka, wywołało więcej emocji i nagłówków w mediach niż dekapitacja 21 chrześcijan na plaży w Libii, podczas gdy oni przywoływali imię Jezusa po arabsku i szeptali modlitwy. ABC, CBS and NBC poświęciły sześciokrotnie więcej czasu śmierci goryla niż masowej egzekucji chrześcijan. pl.gatestoneinstitute.org/15604/okrucienstwo-zw…

Okrucieństwo wobec zwierząt jest bardziej nagłaśniane niż chrześcijanie z odciętymi głowami

"Świat woli martwić się o pandy raczej niż o nas, zagrożonych wytępieniem w ziemiach, na których narodziliśmy się" – mówi Nicodemus Daoud Sharaf (na …
Matricaria
Wiara chrześcijańska jest nam dana by nas chronić od najokrutniejszej niewoli do jakiej prowadzi pogaństwo.Pogaństwo domaga się ofiar z ludzi, milionów ofiar,po tym się je poznaje;nazizm hitlerowski,ateistyczny system komunistyczny żywiły się ludzką krwią skazańców i nigdy nie było im dosyć.Chiński reżim jeszcze niedawno urzędowo mordował swoich obywateli w łonach matek,teraz pozwala im dorosnąć …More
Wiara chrześcijańska jest nam dana by nas chronić od najokrutniejszej niewoli do jakiej prowadzi pogaństwo.Pogaństwo domaga się ofiar z ludzi, milionów ofiar,po tym się je poznaje;nazizm hitlerowski,ateistyczny system komunistyczny żywiły się ludzką krwią skazańców i nigdy nie było im dosyć.Chiński reżim jeszcze niedawno urzędowo mordował swoich obywateli w łonach matek,teraz pozwala im dorosnąć bo są im potrzebni dorośli niewolnicy.Dziwiło mnie że chiński rząd stawia się Ameryce i tak sobie myślałam że pewnie nie ujdzie im to na sucho,tak,ten koronawirus może zachwiać podstawami pogańskiego reżimu.
wacula25wp.pl
Matricaria-Piszesz -[po to aby wprowadzić swoje ku czci zwierząt.]--A dokładnie masz rację ponieważ ludzie brną do pogaństwa jak za faraonów
Matricaria
Kura wysiadująca kurczęta przypomina nam o Bogu zatroskanym o nasz los,gołębie kojarzą sie z czymś uduchowionym i czystym,pies o wierności i zaufaniu.Zwierzęta są komunikatorami woli bożej która uczyniła człowieka ich panem,są nam potrzebne do współistnienia na tej ziemi.To jak traktujemy zwierzęta mówi o nas samych,drażliwy to temat bo łatwo przesadzić w prawo lub lewo a potrzeba tak jak we …More
Kura wysiadująca kurczęta przypomina nam o Bogu zatroskanym o nasz los,gołębie kojarzą sie z czymś uduchowionym i czystym,pies o wierności i zaufaniu.Zwierzęta są komunikatorami woli bożej która uczyniła człowieka ich panem,są nam potrzebne do współistnienia na tej ziemi.To jak traktujemy zwierzęta mówi o nas samych,drażliwy to temat bo łatwo przesadzić w prawo lub lewo a potrzeba tak jak we wszystkim, zwykłej sprawiedliwości i przyzwoitości choćby.
tadeo
Żaden drażliwy temat. Tutaj przede wszystkim chodzi o kolejność: Najpierw Bóg, później człowiek a na końcu zwierzę.
Matricaria
A przecież jesteśmy ostatnimi ludźmi, którzy mówią językiem Jezusa. Jesteśmy aramejskim ludem i nie mamy takiego prawa, by ktoś nas chronił?

Chrześcijanie znów wyganiani są na arenę świata by publicznie ginąć.To bolesne świadectwo wiary obija się głuchym echem w bogatych krajach zachodnich w których parafie bankrutują i sprzedają niepotrzebne kościoły.
Tam ruina materialna a tu duchowa.Są przesł…More
A przecież jesteśmy ostatnimi ludźmi, którzy mówią językiem Jezusa. Jesteśmy aramejskim ludem i nie mamy takiego prawa, by ktoś nas chronił?

Chrześcijanie znów wyganiani są na arenę świata by publicznie ginąć.To bolesne świadectwo wiary obija się głuchym echem w bogatych krajach zachodnich w których parafie bankrutują i sprzedają niepotrzebne kościoły.
Tam ruina materialna a tu duchowa.Są przesłanki że tzw. cywilizacja śmierci będzie chciała zakazać wszelkich religijnych obrzędów po to aby wprowadzić swoje ku czci zwierząt.
Henri_Kumans
Wcale się temu nie dziwię. Kogo Pan Bóg chce zgubić, temu rozum wpierw odbiera. A jakie kapitały kierują pracą ABC, CBS i NBC? Pytam bo nie wiem.
NOWAERA shares this
44
O zgrozo!