m.rekinek
131.5K
V.R.S.
megur shares this
363
Weronika....S
Ile demonów zostało w piekle, bo niesamowicie pokrywają glob i zwycięsko krążą w obrębie Watykanu. Franciszek z globalistami zaplanował ,,innego człowieka,, w opozycji do Stwórcy i chce wyszczepić wszystkich ludzi wliczając rodzące się dzieci i zmieniając kod genetyczny. Powiedzieć, że ten człowiek nie boi się Boga to mało.
Posoborowe absurdy
Najważniejszą chorobą spowodowaną noszeniem zainfekowanej maseczki to HIPOKSJA - niedotlenienie, a po tym HIPERKAPNIA zakwaszenie organizmu spowodowanej zatrzymaniem dwutlenku węgla w organiźmie. Zakwaszenie dwutlenkiem węgla powoduje ZAKWASZENIE SERCA czyli ZAWAŁ. Pogłębia dnę moczanową, bóle reumatyczne. O tym wiedzą Kardiolodzy i Plumolodzy, którzy wiedzą, że może dojść też do …More
Najważniejszą chorobą spowodowaną noszeniem zainfekowanej maseczki to HIPOKSJA - niedotlenienie, a po tym HIPERKAPNIA zakwaszenie organizmu spowodowanej zatrzymaniem dwutlenku węgla w organiźmie. Zakwaszenie dwutlenkiem węgla powoduje ZAKWASZENIE SERCA czyli ZAWAŁ. Pogłębia dnę moczanową, bóle reumatyczne. O tym wiedzą Kardiolodzy i Plumolodzy, którzy wiedzą, że może dojść też do zagrzybienia dróg oddechowych, zmniejszenie się objętości pęcherzyków płucnych, zwiększenie się gęstęj wydzieliny w drogach oddechowych.