Clicks2K

Komunia do ust nie może przenosić koronawirusa

Komunia do ust nie może przekazywać koronawirusaKomunia do ust nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, pisze dr Fabio Sansonna, który pracuje we włoskim szpitalu leczącym "COVID". Po omówieniu tego tematu z kolegami i przestudiowaniu literatury naukowej, jego grupa doszła do wniosku, że Komunia do ust nie może przenosić koronawirusa, ponieważ wirus musi być przenoszony w powietrzu, aby móc zarazić. Dr Sansonna zwraca uwagę, że jak dotąd nie udowodniono transmisji wirusa przez kontakt.

Ślina jest dobra przeciwko koronawirusowi

Płynna ślina, nawet jeśli zawiera wirusa, nie może zarazić (w przypadku kontaktu z palcami dłoni) , ponieważ koronawirus musi mieć bezpośredni kontakt - przez powietrze - z błonami śluzowymi nosa, gardła, krtani, oskrzeli i oskrzelików. Dr Sansonna wyjaśnia, że w przeciwieństwie do innych wirusów nie przenika przez układ limfatyczny i naczynia krwionośne. Ponadto ślina zawiera lizozym, naturalny środek dezynfekujący przeciwko wirusom i jest obecnie stosowany jako lek przeciwko koronawirusowi. ... Dłonie i palce mogą być nośnikami wirusów, ale nie mogą być przyczyną bezpośredniej infekcji.

Commuion on the Tongue Cannot Transmit the Coronavirus
Anieobecny
Ludzie, którzy nie praktykują przyjmowania komunii do ust...
Posługują się ubogą wyobraźnią...
A szkoda...
przeciwherezjom
Jeszcze o to powalczcie (sorry, że to bardziej do kobiet) - warto w ostatnich dniach "legalnego" Kościoła na ziemi dać Panu Jezusowi maksimum czci i miłości:
obronaeucharystii.com/…/gdy-wchodzicie-…
Dana22
Weronika-S.
Chrystusa Eucharystycznego prześladują ci, którzy jednocześnie w kościołach głoszą ,,piękne,, kazania, a potem podają Komunię Świętą na rękę, ..bo bezpieczniej. Co za perfidia. Komunia Święta na ,,stojąco,, i ,,na rękę,, to inicjatywa nie świeckich, ale duchownych. Mówią o Bogu, ale Go nie szanują i innym uszanować wzbraniają.
Rafał_Ovile
Kolejny przykład, iż za wprowadzeniem powszechnej Komunii na rękę nie stoją przesłanki naukowe i dobro człowieka, a bezrozumne znieważanie Boga i niszczenie wiary w Jego Realną Obecność.