Clicks42
lv.news

Bīskaps ierosina: Celibāta atcelšana tiek paslēpta aiz liberālo prelātu neveiksmēm

Spānijā dzimušais bīskaps Rafaels Eskudero Lopezs-Brea (57 gadi) no Mojobambas (Peru) iebilda drosmīgā intervencē Amazones sinodē, iebilstot pret darba dokumenta centieniem atcelt celibātu (atšifrējums vietnē InfoVaticana.com, 8. oktobris).

Eskuerdo paskaidroja, ka, ieceļot "vecākos" kā tikai sakramentu pārvaldniekus, tiem nespējot mācīt un pārvaldīt, priesteri tiks pārveidoti par euharistiskiem "funkcionāriem" un [aizbildinoties ar to, ka tas ir "pastorāli"] tas liks viņiem vairs nebūt mācītājiem.

Šī nepareizā svētā ordeņa sakramenta koncepcija nenāk no Atklāsmes grāmatas - piebilda Eskuerdo -, bet gan no Amazones ciltīm, kas maina savus vadītājus.

Bīskaps atgādināja, ka vairums pamatiedzīvotāju [un bīskapu] nav katoļi un viņiem joprojām jāiemācās, ka Kristus ir vienīgais cilvēku glābējs.

Viņš arī uzsvēra, ka tām diecēzēm un reliģiskajām kopienām, kuras pakļaujas katoļu doktrīnai un dzīvo kristiešu garīgumā, nav "aicinājumu trūkuma".

Citiem vārdiem sakot: priesteru trūkumu izraisa modernisma bīskapi, kuri pieprasa atcelt celibātu, lai segtu savu neveiksmi.

Attēls: Rafael Escudero López-Brea, #newsMdfmlbhlfj