Adrianna7
72.8K
Szef MSWiA: nowa fala uchodźców może dotrzeć do Polski m.in. z powodu eskalacji działań zbrojnych

Szef MSWiA: nowa fala uchodźców może dotrzeć do Polski m.in. z powodu eskalacji działań zbrojnych …

Nowa fala uchodźców może dotrzeć do Polski z powodu problemów energetycznych na Ukrainie lub eskalacji …
Adrianna7
Nie dałam i nie dam ani złotówki dla Ukraińców. Zbierają na kozy do ogrzewania dla nich. Szkoda, że nikt nie zbiera dla Polaków. Czyżby mało było biedy, nędzy i zimna wśród Polaków ? Widzę po Ukraińcach ile mają kasy, jak chodzą ubrani, jacy są pewni siebie... Abosolutnie nie zamierzam takich ludzi finansować...
Magdalena Maria Kubiak
Słyszałam, że Ukraińcy, którzy zostali po prostu boja się zostawić swoje mieszkania, domy, ponieważ mogą być okradzione i splądrowane.
Urszula Rok
Ukraińcy chyba się połapali i mimo apelów ich prezydenta pozostaną na swojej ziemi. Dziś w kościołach zbierali na piece do ogrzewania i gotowania które zakupią i wyślą na Ukrainę. Każdy chętnie pomaga ale nie w zbiórkach na zakup broni.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Taki " szef " to ja mam na du...ie ?
Mark Nemo
Rządowe, pisowskie gnoje! (przepraszam czytelników za niestosowne słownictwo, ale nie przepraszam niniejszym, ani ten niby-rząd ani czytające to ich służby!).
Sami prowokujecie pewne wydarzenia, wspomagacie ich realizację, a potem informujecie społeczeństwo o kolejnych (przez was sprowokowanych) nieszczęściach. Zwykły szczur jawi mi się być stworzeniem nieco bardziej uduchowionym, niż wy, jacyś …More
Rządowe, pisowskie gnoje! (przepraszam czytelników za niestosowne słownictwo, ale nie przepraszam niniejszym, ani ten niby-rząd ani czytające to ich służby!).
Sami prowokujecie pewne wydarzenia, wspomagacie ich realizację, a potem informujecie społeczeństwo o kolejnych (przez was sprowokowanych) nieszczęściach. Zwykły szczur jawi mi się być stworzeniem nieco bardziej uduchowionym, niż wy, jacyś tam "szefowie MSWiA" albo jakieś inne "premiery".
Adam A Adam
Nowa fala może dotrzeć bo zamiast rządzenia państwem mamy chłopców w piaskownicy. Zamyka się granice i niech UE tworzy tam miejsca