Rafał_Ovile
1704

Papież Benedykt XVI o modlitwie różańcowej

Benedykt XVI o modlitwie różańcowej: pomaga mocniej kochać Chrystusa i wierniej Go naśladować #Benedykt XVI…
Maria Magdalena
Polacy, moi kochani rodacy, wołam do Was z Bawarii (mieszkałam jako dziecko 7 lat w domu, w którym urodził sie Joseph Ratzinger!), z ojczyzny naszego przez Boga Najwyższego nam danego Papieża Benedykta XVI., na którym do dziś spoczywa Duch Święty! Spójrzcie na jego wizerunek, na jego ofiarę i męczeństwo, na jego białe szaty po dzień dzisiejszy, na jego wytrwałe czuwanie wewnątrz murów Watykanu! …More
Polacy, moi kochani rodacy, wołam do Was z Bawarii (mieszkałam jako dziecko 7 lat w domu, w którym urodził sie Joseph Ratzinger!), z ojczyzny naszego przez Boga Najwyższego nam danego Papieża Benedykta XVI., na którym do dziś spoczywa Duch Święty! Spójrzcie na jego wizerunek, na jego ofiarę i męczeństwo, na jego białe szaty po dzień dzisiejszy, na jego wytrwałe czuwanie wewnątrz murów Watykanu!

To On, to tylko On jest naszym Ojcem Świętym i nigdy nie przestał nim być! Nasz ukochany Ojciec Święty, którego tak bardzo potrzebujemy! Zostaliśmy oszukani, są na to dowody! The Ratzinger Code (English Edition) eBook : Cionci, Andrea: Amazon.de: Kindle-Shop

Kościół święty jest tylko tam, gdzie jest prawdziwy papież! Nasi księża powinni natychmiast opuścić fałszywy kościół bergogliański (fałszywego papieża!) i powrócić do łona kościoła świętego, który jest w swojej istocie ten jeden jedyny powszechny, pod jurysdykcją na obecną chwilę Benedykta XVI.! Nie wolno nam zgadzać się na wyrażaną jedność/fałszywe posłuszeństwo kapłana podczas mszy z antypapieżem bergoglio! W tym momencie to już nie jest kościół święty apostolski, zbudowany na skale piotrowej! W prawdzie to jest schizmatyczny, podróbny (bo tak podobny do naszego) antykościół, w którym nie ma prawdziwej eucharystycznej obecności Chrystusa!

Jedynym wytłumaczeniem na otrzymane łaski Boże w tym zgubnym kościele, to nasza czysta, niezachwiana wiara i miłość do Chrystusa! Z powodu naszej niewiedzy i niewinności tego żałosnego stanu, prawdziwy święty kościół udziela nam przywilej zatwierdzonego pojęcia "ecclesia supplet"! Ale tylko do czasu! Naszym świętym obowiązkiem jest, znać kanonicznie wybranego następcę Świętego Piotra i służyć mu w jedności i modlitwie (n.p. modlitwy odpustowe w intencji za Ojca Świętego)! Łączę się z Wami, kochani rodacy moi, w modlitwie i podczas prawdziwej mszy świętej "una cum" Benedykt XVI., która obejmuje cały kościół powszechny! Niech Wam Bóg wszechmogący zawsze błogosławi!