m.rekinek
24.8K

Wzrost poronień o 4070% ! Coś dziwnego kryje się w śmierci noworodków i poronieniach...

Peter Imanuelsen.

Musimy porozmawiać o czymś bardzo niepokojącym, co się teraz dzieje.

Ten rok był bardzo dziwny. W tym roku mamy wyższy wskaźnik nadwyżek śmiertelności niż w latach pandemii. Jednocześnie drastycznie spadł wskaźnik urodzeń.


Jak wiecie z moich poprzednich artykułów, dzieje się to nie tylko w jednym kraju, ale jednocześnie na całym świecie. Więc musi być jakiś wspólny czynnik, bo to nie jest normalne.

I rzeczywiście, w moim ostatnim artykule śledczym odkryłem, że istnieje konkretny problem zdrowotny, który wydaje się być odpowiedzialny za wzrost nadmiernej liczby zgonów, i to NIE jest Covid!

Ale jest coraz gorzej.

Teraz obserwujemy coś bardzo niepokojącego, a mianowicie to, że dzieci umierają nagle w znacznie szybszym tempie niż normalnie. Co tu się dzieje?

Rząd Szkocji wszczął dochodzenie, ponieważ liczba zgonów noworodków, tj. dzieci poniżej 4 tygodnia życia, dramatycznie wzrosła.

123% wzrost zgonów!!!

To jest absolutnie szalone. We wrześniu ubiegłego roku w Szkocji odnotowano 123% wzrost zgonów noworodków.

Zgadywać! Public Health Scotland przeprowadza dochodzenie ALE...

Postanowili nie przeprowadzać ankiet na temat stanu szczepień matki, ponieważ „mogłoby to podważyć zaufanie do szczepień w tym krytycznym czasie”.

Stwierdzili, że nie ma absolutnie żadnego związku ze szczepionkami - BEZ nawet sprawdzenia, czy matki zmarłych dzieci zostały zaszczepione, czy nie. Zdaniem ekspertów nie ma potrzeby tego sprawdzać.

Otóż to. To koniec nauki. Nie musisz zadawać więcej pytań! Zaufaj dziecku nauki!

Ale postanowiłem sam przeprowadzić pewne badania i znalazłem kilka bardzo interesujących rzeczy, o których ci nie mówiono.

Wygląda na to, że wydarzyło się coś konkretnego, a po tym wydarzeniu liczba zgonów noworodków nagle gwałtownie wzrosła.

A co to było? To, co znalazłem, może cię zaszokować...

Co więcej – dowiedziałem się, że w USA nastąpił SZOKĄCAJĄCY 4070% wzrost zgłoszeń poronień VAERS – TO NIE JEST NORMALNE!


Jeszcze bardziej szalone jest to, że odnotowano astronomiczny 31 020% wzrost liczby raportów o krwawieniach miesiączkowych. To nie literówka, to 310-krotny wzrost.

Zanurzmy się głęboko w dane, aby dowiedzieć się, co się tutaj naprawdę dzieje!

Spędziłem dużo czasu na szukaniu i pisaniu do tej części, więc jest ona przeznaczona wyłącznie dla moich płatnych subskrybentów.

Jeśli jeszcze nie jesteś subskrybentem, zastanów się nad nim, ponieważ pomaga mi to pisać ważne artykuły, takie jak ten, a także daje ci wyłączny dostęp do wszystkich moich szczegółowych artykułów. Twoje wsparcie jest bardzo doceniane i bardzo mi pomaga, i nie przegap reszty tego artykułu!

Przejdźmy od razu do danych.

Ale najpierw chcę powiedzieć coś szokującego o tym, jak ta cała sprawa jest prowadzona przez tak zwanych ekspertów, ponieważ jest to wręcz skandaliczne i wysoce nienaukowe.

Nie chcą badać, czy w ogóle ma to jakikolwiek związek ze szczepionką. Ale nie martw się, ponieważ „eksperci ds. zdrowia” oświadczyli, że zdecydowanie nie ma związku między szczepieniami a wzrostem zgonów noworodków – i to BEZ nawet sprawdzania, czy matki zmarłych dzieci były szczepione w czasie ciąży.

Przeczytaj powyższą linijkę ponownie i pozwól jej się zanurzyć na minutę.

Szkocki Urząd ds. Zdrowia powiedział, że rozważa przeprowadzenie analizy stanu szczepień matek, ale zrezygnował z tego, ponieważ nie przedstawiłby scenariusza, który doprowadziłby do zmiany polityki zdrowia publicznego.

Innymi słowy, niezależnie od tego, co ujawniłyby dowody, polityka zdrowia publicznego dotycząca szczepionki jest utrzymywana, więc nie są prowadzone żadne dochodzenia. Ciekawy sposób uprawiania nauki.

Co gorsza, „chociaż wyniki takiej analizy nie mają znaczenia dla podejmowania decyzji dotyczących zdrowia publicznego, mogą zostać wykorzystane do podważenia zaufania do szczepionki w tym krytycznym momencie” – mówi Public Health Scotland.

To niewiarygodne. Postanowili nie przeprowadzać dochodzenia, ponieważ i tak nie zmieniliby swojej polityki i twierdzą, że wyniki mogą podważyć zaufanie do szczepionki.

Dlaczego badanie wykazujące, że szczepionki są całkowicie bezpieczne, niszczą zaufanie do szczepionek?

Dlaczego nawet tego nie zbadają? Brak mi słów, gdy widzę, jak tu się sprawy mają. To szaleństwo i graniczy z przestępczością. To na pewno nie jest naukowe, to na pewno.

A teraz posłuchaj Sarah Stock, profesora zdrowia matek i płodu na Uniwersytecie w Edynburgu. Pamiętaj, to mówi profesor EKSPERT.

Nie możesz wyszukiwać rzeczy, o których wiemy, że nie są ze sobą powiązane.

Więc WIE, że szczepionki nie są przyczyną i dlatego nie będzie prowadzić śledztwa. To ma sens!

Nie mówię, że to szczepionki, nie wiem. Ale ponieważ nikt nie wie, dlaczego noworodki nagle umierają, dobrym pomysłem może być zbadanie wszystkiego. To nauka, prawda?

Przejdźmy teraz do samych danych.

Poniższy wykres przedstawia miesięczny wskaźnik zgonów noworodków w Szkocji na 1000 urodzeń.

Zrzut ekranu danych Public Health Scotland.

Jak widać, we wrześniu 2021 r. nastąpił nagły, ogromny wzrost liczby zgonów. W rzeczywistości był to ogromny wzrost o 123% w stosunku do normalnej stawki. To nie jest normalne.

W marcu 2022 r. nastąpił również ogromny wzrost, nie tak wysoki jak poprzedni, ale prawie tak zły i wynosił 4,6 zgonów na 1000 urodzeń.

Przyjrzyjmy się, kiedy szczepione były przyszłe matki.

Zrzut ekranu danych Public Health Scotland.

Jak widać, większość kobiet otrzymała pierwszą dawkę w czerwcu 2021, drugą w sierpniu 2021, a trzecią w grudniu 2021.

Kiedy nastąpił pierwszy wzrost liczby zgonów noworodków? To było we wrześniu 2021 roku, około 4 miesiące po pierwszej dawce. Jednak drugi wzrost liczby zgonów noworodków miał miejsce w marcu 2022 r., dokładnie 9 miesięcy po pierwszej dawce.

To oczywiście niczego nie dowodzi, ale czas jest bardzo interesujący. Nie wiemy też, jak długo kobiety były w ciąży w momencie szczepienia, więc nie możemy wiele powiedzieć o tych danych.

Ale…

Oto kilka bardzo interesujących danych, których nikt jeszcze nie zrozumiał. Istnieją dane dotyczące śmiertelności okołoporodowej, tj. łącznie zgonów noworodków i urodzeń martwych. W tym momencie sprawy stają się naprawdę interesujące.

Liczba ta wynosiła 4,5 na 1000 noworodków urodzonych przez matki, które zostały zaszczepione w pewnym momencie ciąży. Jednak skoczył do 6,1 na 1000, jeśli matka była szczepiona w ciągu 28 dni przed porodem.

Oznacza to, że ryzyko śmierci dziecka jako noworodka lub urodzenia martwego dziecka było o 36% wyższe, jeśli matka została zaszczepiona niedawno, niż gdyby była szczepiona we wcześniejszej ciąży. To znaczny wzrost. Nie mówię tego, to oficjalne dane z Public Health Scotland.

Należy również zauważyć, że ta sama liczba w przypadku matek, u których w pewnym momencie ciąży wynik testu Covid dał wynik pozytywny, wynosiła 5 na 1000 urodzeń, a więc nadal mniej niż u matek zaszczepionych 28 dni przed urodzeniem. Liczba ta była jednak również bardzo wysoka w przypadku matek, które uzyskały pozytywny wynik testu na Covid w ciągu 28 dni od porodu – 13,1 na 1000 urodzeń.

Ponadto wskaźnik umieralności okołoporodowej z wszystkich przyczyn w Szkocji od marca 2020 r. do października 2021 r. wyniósł 5,6 na 1000 urodzeń. Jest to więc nieco więcej niż 5 na 1000 urodzeń matek, które zachorowały na Covid do końca kwietnia 2022 r.

Należy jednak zauważyć, że wśród zaszczepionych matek nie dokonano rozróżnienia na matki zaszczepione i nieszczepione. Ilu zostało zaszczepionych i miało Covid? Jaka jest liczba matek, które nie zostały zaszczepione i nie dostały Covid? Tego nie wiemy.

Wiemy jednak, że zarówno kobiety, które zostały zaszczepione ORAZ zachorowały na Covid w ciągu 28 dni przed porodem, miały wyższe ryzyko urodzenia martwego dziecka i śmierci noworodka niż te, które zostały zaszczepione lub które zachorowały na Covid we wcześniejszym okresie ciąży.

Oczywiście, jak już powiedziałem, nie powinniśmy bać się Covida. Ale biorąc pod uwagę, że Covid prawdopodobnie został stworzony przez człowieka i wyciekł z laboratorium, jak zauważa nowy raport Senatu, nie wiemy, co z nim zrobili i jakie są nieznane skutki. Nie chcę sztucznego wirusa w moim ciele i nie chcę sztucznej rzeczy w moim ciele zaprojektowanej tak, aby naśladować tę sztuczną rzecz...

Mówią, że minął już ponad rok od pierwszego gwałtownego wzrostu liczby zgonów noworodków, a przyczyna pozostaje kompletną tajemnicą. Szkocki Urząd Zdrowia stwierdził, że nie ma związku z Covid. Mówią również, że ponieważ zgony są tak częste i równomiernie rozłożone, przypadek jest mało prawdopodobny.

Więc to nie jest Covid. I to na pewno nie z powodu szczepionek, chociaż nigdy tego nie badali. Więc jaki może być powód?

Jak zawsze eksperci mają gotowe wyjaśnienie. Może to mieć związek z „presją społeczną i gospodarczą w okresie pandemii”. Więc blokady.

Jasne, blokady mogły nie być dobre, ale czy to naprawdę spowodowałoby ogromny wzrost liczby zgonów noworodków? Pozostawiam to Tobie, Czytelniku, decydowanie o tym, co o tym myślisz...

Wspominają również, że innym wyjaśnieniem może być niedobór personelu w szpitalach, innymi słowy zła opieka położnicza. To może być bardzo wiarygodna część wyjaśnienia.

Ale dużym problemem jest to, że nie mam tu zbyt wielu danych do pracy, ponieważ po prostu nie chcą ich badać. Nie wiem, co powoduje te zgony. Wiemy, że odmawiają zbadania, czy stan szczepień ma z tym coś wspólnego, ponieważ już zdecydowali, że tak nie jest. Nauki ścisłe!

Wiemy, że nie wygląda na to, że Covid jest przyczyną. A wzrost zgonów noworodków rozpoczął się po kampanii masowych szczepień. Znowu nie wiemy, czy szczepionki były przyczyną, ponieważ nie powiedzą nam, a nie mam danych, aby móc cokolwiek ustalić z całą pewnością.

Ale widzimy, że fakt, że odmawiają przeprowadzenia śledztwa, nie powstrzyma ludzi przed spekulacją na temat tego, co nazywają teoriami spiskowymi. Jeśli chcą im zaufać, muszą być bardziej przejrzyści.

CO ?!?! – Wzrost poronienia o 4070%

To może cię absolutnie zaszokować, ponieważ znalazłem zaskakującą statystykę i musisz się zastanawiać, dlaczego nie jest to we wszystkich wiadomościach.

Sprawdź tę grafikę przez openvaers. Są to publicznie dostępne dane CDC/FDA z raportów VAERS.

Zauważ, że nie jest to wykres wszystkich poronień, tylko te zgłoszone do bazy danych VAERS.

Zrzut ekranu z OpenVAERS.com

To szokujące. Widzimy, że w 2019 roku zgłoszono tylko 88 poronień/porodów martwych. Jednak w 2021 r. nastąpił ogromny wzrost do 3670 zgłoszonych poronień i urodzeń martwych.

Czy zdajesz sobie sprawę, jak duży jest ten wzrost w ujęciu procentowym? To szokujące 4070%. Innymi słowy 40-krotny wzrost.

2022 nadal wygląda bardzo źle, chociaż rok jeszcze się nie skończył: zgłoszono 1 650 poronień/urodzeń martwych.

A co wydarzyło się w 2021 roku?

Krwawienie miesiączkowe

Na tym innym wykresie widać również bardzo niepokojący wzrost raportów VAERS dotyczących krwawień i zaburzeń miesiączkowania.

Zrzut ekranu z OpenVAERS.com

Spójrz ponownie na diagram. W 2019 roku pojawiło się tylko 89 doniesień o zaburzeniach miesiączkowania. Ale w 2021 r. liczba ta gwałtownie wzrosła, przez absolutnie astronomiczny wzrost do 27 697 zgłoszeń o zaburzeniach miesiączkowania. To wzrost o 31.020%.

Przeczytaj to jeszcze raz. 31 020% wzrost. To nie literówka.

A w 2022 r. będzie kontynuowany z 14 609 doniesieniami o zaburzeniach miesiączkowania. Ponownie, co wydarzyło się w 2021 r., co mogło spowodować ten nagły wzrost?

Zupełnie inny przekaz...

Norweska Agencja Leków ostatnio wymieniła „silne krwawienia miesiączkowe” jako efekt uboczny szczepionki, a 5000 kobiet zgłasza krwawienie. Dlaczego nie była to większa wiadomość?

Pamiętam, jak czytałam wiele relacji kobiet w mediach społecznościowych, które skarżą się na dziwne krwawienie miesiączkowe po szczepieniu. Oczywiście natychmiast uznano ich za szalonych teoretyków spiskowych, a media napisały o nich artykuły „sprawdzające fakty”, twierdząc, że tylko to sobie wyobrażają.

Cóż, okazuje się, że mimo wszystko mieli rację, przynajmniej według Norweskiej Agencji Leków!

Moje własne badania na zaszczepionych i nieszczepionych matkach.

Kilka miesięcy temu przeprowadziłam szeroko zakrojone badania na danych z Wielkiej Brytanii, aby zbadać różnice między matkami zaszczepionymi i nieszczepionymi. Jako płatny subskrybent możesz przeczytać mój poprzedni artykuł na ten temat w całości tutaj.

Chciałbym jednak powtórzyć kilka ważnych punktów moich wyników badań. Okazało się, że nieszczepione matki miały nieproporcjonalnie wyższy wskaźnik urodzeń niż matki zaszczepione.

Zrzut ekranu ze strony rządu Wielkiej Brytanii.

Spośród kobiet w wieku od 20 do 24 lat, które rodziły, zaszczepiono tylko 38,9% . To znacznie mniej niż 70,7% szczepień w grupie wiekowej 18-24 w tym czasie.

A obliczenia tutaj są właściwie dość konserwatywne, ponieważ statystyki płodności dotyczyły całej Wielkiej Brytanii, podczas gdy ja miałem tylko liczby szczepień dla Anglii, a Szkocja faktycznie wydawała się mieć wyższy wskaźnik szczepień niż Anglia w tych grupach wiekowych.

Oznacza to, że w tej młodej grupie wiekowej osoby nieszczepione miały prawie czterokrotnie więcej urodzeń niż osoby zaszczepione.

Obraz był podobny dla starszej grupy wiekowej. Spośród matek w wieku 25-29 lat, które rodziły, zaszczepiono tylko 49,4%, podczas gdy ogólny wskaźnik szczepień w tej samej grupie wiekowej wyniósł 67,2%. Oznacza to, że w tej grupie wiekowej nieszczepione matki miały ponad dwukrotnie więcej urodzeń niż zaszczepione.

Jednak w starszych grupach wiekowych różnica między liczbą zaszczepionych matek a ogólnym wskaźnikiem zaszczepienia była mniejsza.

W konkluzji stwierdzono, że wśród młodych matek wyjątkowo nadreprezentowana była liczba urodzeń wśród młodych matek nieszczepionych.

Jakie jest tego wytłumaczenie? To może być tak proste, jak to, że młode kobiety, które są bardziej konserwatywne, mają też więcej dzieci i są bardziej sceptyczne wobec szczepień. Z drugiej strony, lewicowe młode kobiety częściej popierają szczepionkę, a także chcą mniej dzieci. To może być jedno wyjaśnienie, ale oczywiście mogą istnieć również inne wyjaśnienia.

Ale jak już wcześniej wspomniałem, nie mam danych, aby wyciągnąć jakieś stanowcze wnioski.

Możemy jednak powiedzieć, że Norwegia wymieniła „silne krwawienia miesiączkowe” jako efekt uboczny szczepionki.

A teraz moje pytanie do Ciebie. Jeśli kobieta ma problemy z obfitym i nietypowym krwawieniem miesiączkowym, czy uważasz, że wpłynie to na płodność i wskaźniki poronień? Myślę, że odpowiedź jest oczywista.

Wniosek:

Doświadczamy jednocześnie wielu dziwnych rzeczy. Jesteśmy świadkami ogromnej nadwyżkowej śmiertelności, w której umierają tysiące ludzi, którzy nie powinni umierać.

Jesteśmy świadkami nieoczekiwanego i nagłego spadku liczby urodzeń na całym świecie. W kolejnych krajach wskaźniki urodzeń gwałtownie spadają bez wyraźnego powodu.

Istnieją doniesienia o poronieniach i nasilających się krwawieniach miesiączkowych.

Istnieją doniesienia o ogromnym wzroście zgonów noworodków.

Nie mogę powiedzieć na pewno, co powoduje te problemy, które widzimy, a powodem tego jest brak danych. Odmawiają zbadania sprawy i dotarcia do sedna problemu. Jest jasne, że coś jest nie tak i wiedzą, że to nie Covid powoduje te problemy.

Ale nie chcą nawet sprawdzać, czy jest to związane z „rzeczą”, ponieważ wiedzą, że tak nie jest, nawet jeśli nawet nie sprawdzają.

Więc bez tych danych, których odmawiają zbadania, nie mogę powiedzieć na pewno, co się tutaj dzieje.

A fakt, że odmawiają przeprowadzenia dochodzenia, prawdopodobnie tylko podsyci dalsze spekulacje na temat tego, co się właściwie dzieje.

Ale myślę, że moje dokładne badania dostarczyły ci cennych informacji i wskazówek na temat tego, co się dzieje.

Something weird is happening with newborn deaths and miscarriages...
woj_tek shares this
1868
sługa Boży
Wkrótce ziemia zatańczy.
Przeklęci, przez których na świat przychodzi zło.
Jadwiga Bob shares this
31.4K
C Z W
MÓW WPROST ZAKŁAMANY ŻYDZIE TO WASZ ELIKSIR SZCZESCIA POWODUJE TAKIE REAKCJE, SZPRYCA=ŚMIERĆ
C Z W
WUJEK BILL DAŁ WAM ELIKSIR=DEPOPULACJA
One more comment from C Z W
C Z W
ZAŚLEPIONE TĘPE DZIDY W MASMEDIA