Clicks3.1K
pl.cartoon
3
Katolicy… Grafika: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsMmuzlxzsaaMore
Katolicy…

Grafika: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsMmuzlxzsaa
przeciwherezjom
Poniżej świetny quiz od @Jarujestem !!! Ale piszę na wszelki wypadek dla tych co uważają, że rozum jest niepotrzebny i poniższy quiz będzie za trudny..... Wszelkiego rodzaju diabły, czy z piekła czy ich słudzy na ziemi uwielbiają podszywać się pod anioły czy ludzi światła. Mało tego nawet najwyższa hierarchia kościelna jest ich ulubionym sposobem prezencji. Oznaką najwyższej formy opętania …More
Poniżej świetny quiz od @Jarujestem !!! Ale piszę na wszelki wypadek dla tych co uważają, że rozum jest niepotrzebny i poniższy quiz będzie za trudny..... Wszelkiego rodzaju diabły, czy z piekła czy ich słudzy na ziemi uwielbiają podszywać się pod anioły czy ludzi światła. Mało tego nawet najwyższa hierarchia kościelna jest ich ulubionym sposobem prezencji. Oznaką najwyższej formy opętania diabelskiego jest nie widome szaleństwo czyli nadludzka siła wrzaski itp. Nie. Najwyższą formą opętania przez najbardziej inteligentnego złego ducha jest udawanie na zewnątrz że wszystko z gościem jest w porządku, mało tego, jest katolikiem przykładnym, pobożnym, mądrym, miłym. Np. "pobożny" Duda - a w rzeczywistości mądrzy wiedzą kim jest.... "Wspaniały" arcybiskup Jędraszewski, "dzielnie" walczący z gejami i głoszący piękne kazanka - a nakazywał wiernym niechodzenie do kościoła w niedzielę.... Przykłady można mnożyć - niestety, gdzie się nie ruszyć mamy tych inteligentnych opętań pełno. Znacznie łatwiej będzie wyłuskać i wyliczyć, pewnie kilku na krzyż w skali Polski, ludzi, którzy rzeczywiście służą Bogu i Kościołowi.
przeciwherezjom
Dodam o tych kilku - chodzi oczywiście o osoby publiczne (małych i cichych i dobrych sług Kościoła jest co nieco w Polsce).
Jarujestem
Wyobraź sobie program Miliarderzy, pada pytanie:
- Kto z tych ludzi na obrazku jest masonem???
A. Pelosi
B. Roberts
C. Baden
D. Wszyscy