uk.news
40

Латиноамериканські єпископи бажають включити гомосексуалізм

Конференція єпископів Латинської Америки (CELAM) 31 жовтня опублікувала документ на 146(!) сторінках як результат місяців роздумів щодо подальшого розмиванням віри, включаючи «час слухання», який розпочався у квітні 2021 року.

Назва документа («До виходу Синодальної Церкви на периферію») звучить як пустотлива пародія на партійну мову Франциска. Текст складається з неперетравленого словесного салату про екологію, тубільців, «подолання клерикалізму», більшу участь мирян і боротьбу з «насильницькими практиками проти Матері-Землі».

Цікаво, що документ НЕ закликає до [недійсного] висвячення жінок, але пропонує призначати священиків-відступників, які одружилися, на «нові завдання» в парафіях [щоб дати їм ще один шанс провалитися].

Хоча гомосексуалізм широко поширений у групі Novus Ordo, CELAM засуджує церковну «байдужість» і «відкидання» явищ, які дійсно повинні бути відкинуті, наприклад, гомосексуалізм.

У документі йдеться, що гомосексуалісти висловили бажання бути визнаними «відданими вірі християнами», щоб до них ставилися «рівно», відповідно до гідності, отриманої під час хрещення. «Ознакою нашого часу є бажання, щоб наша [Novus Ordo] Церква була гостинною та інклюзивною.» «Вітати» гріх і занепад не є завданням [справжньої] Церкви.

Нещодавно делегація CELAM подарувала цю каракулю Франциску, який наказав їм віднести її гомосексуалісту Гречу, секретарю Синоду.

Зображення: CELAM, #newsGodebyrhol