20:13
Coburg
41.1K
vdp. Peter Mášik - O situácii v Cirkvi a vo svete
Hiwea
To bolo v roku 2018.
Coburg
Vieme, veď tam nehovorí nič ani o očkovaní ani o kovide. O. Mášik bol už preložený a potom postavený mimo pastoráciu. To čo hovorí o Cirkvi je aj tak stále aktuálne.
Hiwea
To je veľmi smutná a závažná správa o stave našej Cirkvi. Teda kňaz, ktorý hovorí (podotýkam pred kovidom) o prehreškoch Cirkvi a jej kriveniu pravdy s poukazom na schválené posolstvá Panny Márie, je vylúčený z pastorácie. Aby sa to nestalo aj otcovi Matúšovi Fuchsovi. Zatiaľ ho len vypli na internete. Je to skutočne veľké súženie a frontálny útok diabla na Cirkev ako celok ľudí a duchovných …More
To je veľmi smutná a závažná správa o stave našej Cirkvi. Teda kňaz, ktorý hovorí (podotýkam pred kovidom) o prehreškoch Cirkvi a jej kriveniu pravdy s poukazom na schválené posolstvá Panny Márie, je vylúčený z pastorácie. Aby sa to nestalo aj otcovi Matúšovi Fuchsovi. Zatiaľ ho len vypli na internete. Je to skutočne veľké súženie a frontálny útok diabla na Cirkev ako celok ľudí a duchovných pastierov. Ako povedal pápež BXVI, najväčšie nebezpečenstvo neprichádza z vonku ale z vnútra Cirkvi. A to je už zreteľne vidieť, "bez hanby za bieleho dňa" ako sa hovorí.
Anna Anastázia Holečková
To mi je veľmi ľúto, tak schopný a vzdelaný kňaz sa tak nenajde. Škoda, že aj v cirkvi sú prieťahy kto s koho. Držím o. Petrovi palce. Je úžasný, bola som s ním na púti vo Fatime a on bol sprievodca, sypal to z rukáva, do dnes čerpám silu z Fatimy.