Clicks749

Slovenskí advokáti, ktorí sa obrátili na Medzinárodný trestný súd v Haagu žiadajú podporu verejnosti. “Chceme, aby bolo spravodlivosti učinené zadosť skôr, ako siahnu na naše deti”

Bratislava 5. októbra 2021 (HSP/Foto:TASR/AP-Peter Dejong)

hlavnespravy.sk/…cinene-zadost-skor-ako-siahnu-na-nase-deti/2702138

Traja slovenskí advokáti – Peter Weis, Marica Pirošíková a Erik Schmidt podali na Mezdzinárodný trestný súd (ICC) v Haagu žalobu, v ktorej žiadajú okamžite zastaviť testovaciu fázu vakcín proti ochoreniu covid – 19 na ľuďoch a tiež zastavenie testovania asymptomatických ľudí. V tejto iniciatíve ich podporili aj skupina českých, francúzskych a britských advokátov a vedcov. Teraz žiadajú aj o podporu verejnosti

Ilustračné foto

Slovenskí advokáti tvrdia, že majú dôkazy o tom, že vírus SARS-CoV-2 a experimentálne vakcíny sú úmyselne vytvorené biologické zbrane, ktoré sú vypúšťané do spoločnosti postupne v dvoch fázach. Od súdu očakávajú, že tieto dôkazy starostlivo posúdi a vinníkov odsúdi.

„Ak sa naša dôvera preukáže ako iluzórna, všetky vedecké a faktické dôkazy sprístupníme svetovej verejnosti,“ vyhlásili advokáti.

Na to je však potrebné riadne prešetrenie ich podania. Advokáti preto žiadajú verejnosť o podporu ich žaloby o zákaze očkovania experimentálnymi vakcínami a testovania asymptomatických osôb formou petície.

PETICIU môžte podpísať TU: petitions.net/…dividuals_responsible_for_crimes_against_humanity.

Podpora našej žaloby neustále rastie. Chceme ukázať, že nielen zopár právnikov, lekárov a vedcov zo Slovenska má záujem o riešenie situácie na Medzinárodnom trestnom súde. Chceme, aby bolo spravodlivosti učinené zadosť skôr, ako siahnu na naše deti,“ píše vo svojej výzve advokát Peter Weis.

Z toho dôvodu vyzývajú verejnosť k podpísaniu ich výzvy. Tú okrem množstva Slovákov už podpísali aj občania iných krajín. Príkladom je Dallas, Cassablanca, Austrália či Keňa. Weis predpokladá, že popoludní sa pridajú aj občania iných štátov ako Británia či USA.

Vyšetrovanie a stíhanie osôb zodpovedných za zločiny proti ľudskosti

Vážený medzinárodný trestný súd a prokurátor Medzinárodného trestného súdu, pán Karim Khan a pani Karen Mosoti,

Nasledujúci signatári predkladajú Medzinárodnému trestnému súdu (ICC) a prokuratúre tento list na podporu:

(1) Spoločnej žiadosti o vyšetrovanie, ktoré za Spojené kráľovstvo predložili zástupcovia Melinda Mayne, Kaira S. McCallum (143/21), za Slovensko predložili zástupcovia Peter Weis, Marica Pirosikova, Erik Schmidt (133/21), za Francúzsko predložili zástupcovia Patrice Lepiller, Raphael Cohen (271/21) a za Českú republikú predložili advokátovi Tomasovi Nielsenovi (326/21) predložené tomuto súdu 12. augusta 2021.

(2) Čestného vyhlásenia doktorov/doktorandov. Richard M. Fleming, Luc Montagnier a Kevin McCairn predložili túto spoločnú žiadosť.

(3) Listu o podpore preživších nacistických koncentračných táborov Moshe Brown, Hillel Handler a Vera Sharav predložený 20. septembra 2021.

V každom prípade poskytnutý materiál, čestné vyhlásenia a dôkazy poskytli podložené informácie demonštrujúce zločiny proti ľudskosti páchateľmi vrátane, ale nielen, porušení:

(1) Norimberského kódexu z roku 1947

(2) Helsinskej deklarácie z roku 1964

(3) Medzinárodného paktu o občianskych a politických právach z roku 1967 a

(4) Zmluvy o dohovore o biologických zbraniach z roku 1975

Vyzývame ICC a Úrad prokurátora ICC a Styčný úrad OSN ICC, aby bezodkladne prijali spoločnú žiadosť o vyšetrenie, čestné vyhlásenia, list o podpore preživších nacistických koncentračných táborov a podporu dokumentov a materiálov a začali vyšetrovanie a trestné stíhanie týchto osôb uvedených v predložených dokumentoch a osôb uvedených v prieskumoch, depozícii a vyšetrovaní týchto osôb.

Richard M Fleming, PhD, MD, JD
Peter(skala)
Slovenskí advokáti, ktorí sa obrátili na Medzinárodný trestný súd v Haagu žiadajú podporu verejnosti. “Chceme, aby bolo spravodlivosti učinené zadosť skôr, ako siahnu na naše deti”
Dr. Vladimir Zeev Zelenko: zatknite Schwaba, Sorosa, Fauciho...
VIDEO: Katarína Boková hovorí o vojenských Súdoch pre vakcinárov
Lisabonsky Súd v rozhodnutí uviedol, že zdravotnícke organizácie klamali o počte úmrtí
More
Slovenskí advokáti, ktorí sa obrátili na Medzinárodný trestný súd v Haagu žiadajú podporu verejnosti. “Chceme, aby bolo spravodlivosti učinené zadosť skôr, ako siahnu na naše deti”
Dr. Vladimir Zeev Zelenko: zatknite Schwaba, Sorosa, Fauciho...
VIDEO: Katarína Boková hovorí o vojenských Súdoch pre vakcinárov
Lisabonsky Súd v rozhodnutí uviedol, že zdravotnícke organizácie klamali o počte úmrtí
Trestne oznamenie na Elenu Prokopovu za segregaciu a znevyhodnenie nezaočkovanych deti experimentalnou vakcinou
VIDEO: Covid očkovani-zločin proti lidskosti, ktery porušuje Norimbersky kodex
VIDEO: Reiner Fuellmich-verim, že tohle vyhrajeme o soudnich žalobach a co se chysta
VIDEO: pravnik: Reiner Fuellmich-o očkovani a experimentovani na lidech
Sudcovia alarmuju-vlada pošliapala Ústavu a pravny štat - obracaju sa na europsku komisiu so žiadostou o pomoc
Trestne oznamenia pre segregaciu deti podla testovania na Covid-19
Podnet generalnemu prokuratorovi SR o začatie trestneho stihania hlavneho hygienika SR - Jana Mikasa
Podnet občanov-SR-generalnemu prokuratorovi SR na hl.hygienika: Jana Mikasa
Doplnenie prvej slovenskej žaloby na medzinarodny trestny Sud v Haagu-zločiny proti ľudskosti a vojnove zločiny počas vojenskej operacie-spoločna zodpovednosť
Kňazi-katolickej Cirkvi a sučasne aj profesionalni vojaci svojou učasťou vo vojenskej operacii-spoločna zodpovednosť - porušlili ustanovenia medzinarodnej zmluvy
Dve žaloby na medzinarodny trestny Sud v Haagu formalne prijate - pridajte sa - vyzva pre poškodenych-testovanim
JUDr. Reiner Fuellmich: všetci politici, ktori presadili testovanie na Covid-19 budu trestnopravne stihani
Pfizer pod vyhrážkami žiada zábezpeky štátnych aktív pre prípad súdnych sporov
Haagsky Sud prijal žalobu proti izraelskej vlade na zaklade Norimberskeho kodexu za zločiny proti ludskosti kvôli zavedeniu vakcinačnych pasov a obmedzeni slobody
Desiatky slovakov podali na medzinarodny trestny Sud v Haagu podnet v suvislosti s celoplošnym testovanim
Pravnici slubuju norimberske procesy každemu, kto je za kovidovym podvodom
Peter(skala)