Clicks962
Manuel Gabriel
5
Církev byla infiltrována zednáři, komunisty, pedofily a homosexuálními sítěmi. Manuel Gabriel Nuněz 12. září v 9:51 · Naše Paní Dobrého pořízení nám dala vodítko, když prorokovala, že na konci 19. …More
Církev byla infiltrována zednáři, komunisty, pedofily a homosexuálními sítěmi.

Manuel Gabriel Nuněz

12. září v 9:51 ·

Naše Paní Dobrého pořízení nám dala vodítko, když prorokovala, že na konci 19. století – a zvláště ve 20. století – bude Satan takřka zcela vládnout skrze zednářskou sektu. Dnes vidíme, že skutečně Církev sama byla infiltrována zednáři, komunisty, pedofily a homosexuálními sítěmi.

Po Druhém vatikánském koncilu eliminovali latinu, sjednocující jazyk Církev, změnili mši na protestantskou bohoslužbu, která je tak podobná, že tyto sekty ve svých obchodem s knihami prodávají katolický misál. Svátosti byly změněny natolik, že někteří zpochybňují, jestli jsou ještě platné. Hřích, peklo a svátost pokání byly skoro úplně odstraněny, a ačkoliv se to rozhodně popírá, dogma se změnilo.

Náš Pán řekl, že strom můžeme soudit po jeho ovoci – že dobrý strom nese dobré ovoce a špatný strom špatné ovoce. S tímto skandálem vidíme pronásledování Církve jejími vlastními kněžími. Je to odlišný druh pronásledování, kdy se nepřátelé infiltrovali do Církve a snaží se zničit jí zevnitř.

Nicméně je to pronásledování předpovězené Naší Paní z Fatimy v roce 1917, nebude-li se dbát jejích požadavků.

Požadavky Naší Paní byly ignorovány a Církev je teď trestána za svou neposlušnost a člověk musí přemýšlet nad tím, jestli pronásledování papeže a velký trest slíbený Naší Paní nemůže být příliš vzdálen.

Strategie Novus Ordo církve – s pomocí Satana a aby se udrželi protestanti spokojení – je velmi úspěšná, protože je zjevné, že miliony katolíků nevědí o pravém fatimském poselství, které bylo zamýšleno – jako poslední zbraň – aby jim pomohlo spasit své duše před věčnými plameny pekla.

Tak jako Bůh v Jeremiášovi (30:1-38) povzbuzuje vzpurné Židy, aby se k Němu vrátili, tak i Náš Pán řekl sestře Lucii: „Nikdy nebude příliš pozdě utíkat se k Ježíšovi a Marii.“

rexcz.blogspot.com/…/dopada-na-nas-b…
snakee
@adrianicm hlavně ty
adrianicm
To sa ešte uvidí, kto komu slúžil, pri poslednom súde. A možno budeme všetci prekvapení.
snakee
on jim akorát slouží
adrianicm
Pápež nie je žiadny slobodomurár. To je dúfam tradicionalistom i Lefébristom jasné či...? 🤨
apredsasatoci
zj. jana je nekompromisne!