Wielkie wymieranie poszczepienne

Czy zaszczepiona część ludzkości wymrze? Vanden Bossche twierdzi, że tak!
(newstarget. com/2022-10-28-expert-vaccinated-responsible-end-western-civilization.html)

Ekspert od wyszczepień mówi, że Genetycznie Modyfiikowane Osobniki są odpowiedzialne za zbliżający się „koniec zachodniej cywilizacji”. Niezależny wirusolog i ekspert od szczepionek, Geert Vanden Bossche, przekazuje światu nową wiadomość o tym, co wkrótce nadejdzie w wyniku Operacji Warp Speed. Szykuje się sytuacja końca świata, mówi były pracownik Fundacji Billa i MendyGatesów, która z pewnością zniszczy przynajmniej część zachodniej cywilizacji. A winowajcami, jak twierdzi, są „w pełni wyszczepieni”.
Gdy wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE) i inne formy AIDS wywołanego szprycą (VAIDS) zaczną działać w ciałach zaszczepionych, systemy opieki zdrowotnej na całym świecie szybko zostaną przytłoczone chorymi i umierającymi pacjentami. Całe systemy szpitalne i grupy opieki zdrowotnej prawdopodobnie upadną pod ciężarem tych wszystkich chorób i śmierci, co z kolei doprowadzi do upadku społeczeństwa, jakie znamy obecnie.
„Decydenci w WHO (Gatesowej Organizacji Chorób) zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za dramatyczne konsekwencje, jakie ten biologiczny eksperyment na ludziach może spowodować” – pisze Bossche na swojej stronie internetowej Voice for Science and Solidarity .
Nieszczepione dzieci to jedyna przyszłość ludzkości, mówi Bossche Dżin jest już poza butelką, co oznacza, że nie ma odwrotu. Wszystko, co możemy zrobić, podkreśla Bossche, to obserwować, jak to wszystko się rozwija i mieć nadzieję na najlepsze – chociaż niewiele jest nadziei, jeśli chodzi o dotychczasowy przebieg sytuacji. Bossche przewiduje, że kolejna „fala” Fauciego Grypy ogarnie świat zachodni. Będzie on napędzany przez w pełni zakłutych, którzy stali się fabrykami białek chodzących kolców, zanieczyszczających świat truciznami, które nadal rozlewają. Gdy pojawi się nowa fala, wszystko szybko opadnie, ostrzega Bossche.
W pełni zakłuci ludzie na całym świecie zapadną na znacznie poważniejsze choroby niż wcześniej, ponieważ ich układ odpornościowy jest teraz zastrzelony, pozostawiając ich bezbronnych. Ta następna fala, jak twierdzi Bossche, stanie się bardziej zjadliwa niż zaraźliwa, co oznacza, że będzie znacznie bardziej zabójcza niż jakiekolwiek poprzednie odmiany, warianty lub podwarianty. „Straty będą ogromne” – powiedział Bossche. „Dosłownie nie ma immunitetu, nie ma żadnej ochrony dla wyszczepionych”. Jedyną prawdziwą nadzieją, jak mówi Bossche, jest to, że nieszczepione dzieci i inne osoby w wieku rozrodczym ponownie zaludnią świat, gdy masowe wymieranie, które przewiduje, zacznie się rozwijać...."

anthony
anthony - Tylko prawda jest ciekawa
armagedon
To jest straszne 😰
ragez shares this
2.5K