Clicks358
Grauss
14
UFO - Iluminátská událost. UFO - Iluminátská událost.More
UFO - Iluminátská událost.

UFO - Iluminátská událost.
Martina Bohumila Lutherová
Všechno je to v tom, že na nás nastražili past s planetou-globusem/
navzdory Bibli Svaté-placata-zeme.cz/bible/
Globální lež ovládá ty, kteří žijí na globusu.
Ti co žijí na Zeměplacce vidí realitu jaká je.
Martina Bohumila Lutherová
p.s. Vzdělávej se Stylito :-).

Proč a kdo nás naprogramoval?


Náboženští vůdci jsou si dobře vědomi, jak důvěřivá a otevřená je mysl dítěte. Ví, že když ji mohou ovlivnit v ranném věku, přetvoří si člověka ke svému obrazu. Snad nikdo to neví lépe než Jezuité, kteří mají prsty snad v každém hrůzném zložinu na této Zemi a v těch největších ohavnostech. Kdysi jeden jezuitský generál prohlásil: "…More
p.s. Vzdělávej se Stylito :-).

Proč a kdo nás naprogramoval?


Náboženští vůdci jsou si dobře vědomi, jak důvěřivá a otevřená je mysl dítěte. Ví, že když ji mohou ovlivnit v ranném věku, přetvoří si člověka ke svému obrazu. Snad nikdo to neví lépe než Jezuité, kteří mají prsty snad v každém hrůzném zložinu na této Zemi a v těch největších ohavnostech. Kdysi jeden jezuitský generál prohlásil: "Dejte mi dítě na jeho prvních sedm let a já z něho udělám muže."

Není divu, že jako beránci ve vlčím rouše zakládali a zakládají po světě školy a univerzity, aby pak ovlivnili myšlení a vzdělání miliónů lidí včetně těch, kteří řídí státní záležitostí tohoto světa.Důsledkem je ateismus a náboženský fanatismus, obojí pak bojuje proti upřímným věřícím ve všech zemích a dobách, války a utrpení.

Více zde: placata-zeme.cz/news/bible-rika-2-zeme-je-kruh/
Detektiv
Jestli to UFO nebyla Rusalka, vyvolávající ježibabu. Poslední dobou tvrdí jistí amíci, že UFOni dovedou zabránit atomovému výbuchu. V Hirošimě se to Rusalce asi vymklo z ruky.
Martina Bohumila Lutherová
Čemu dám přednost, co si zvolím: NASA a světskou moudrost nebo Boha a Bibli?

Více zde: placata-zeme.cz/news/bible-rika-2-zeme-je-kruh/
Jakub Farky Farsky shares this
358
Ilu