Ewangelista
181.3K

ApologeticumTV w celi św. Maksymiliana Marii Kolbe!


Ewangelista
@Markus_Glauk Kolejne konto założyłeś? Eh... świrów nie brakuje.
Markus_Glauk
kolejny na tapetę do wglądu to Ewangelista
Ewangelista
@VRS Amen.
Ewangelista
@predex Z tego co mi wiadomo to zostało spopielone w krematorium i rozsypane. Pan może wierzyć, w co pan zechce. Dawać wiarę plotkom ("wieść niesie") jest bardzo nie roztropnie.
predex
Pozostaje jeszcze kwestia gdzie spoczywa jego ciało, jak wieść niesie SSmani nie mogli go spalić , nie poddało się krematorium, kilka razy, i go gdzieś zakopali,nikt nie wie gdzie, to jest przed nami ukrywane,
były poseł ,który walczył o krzyże na żwirowisku w Óświęcimiu, z żydami ,zapomniałem nazwiska, miał objawienie ,że jak odnajdziemy jego ciało to Polska powstanie z gruzów.
waz2054
Św. Maksymilian Maria Kolbe, moim zdaniem był największym świętym XX wieku. Ze względu na tchórzostwo różnych hierarchów trzęsących portkami przed oskarżeniami o polityczną niepoprawność, jest trochę zapomniany, ale chwile glorii tego wielkiego człowieka jeszcze przyjdą. Udowodnił bowiem, czynem, a nie słowem, swoją miłość bliźniego i wiarę. Uważam heroiczność cnót Św. Maksymiliana za doskonałą …More
Św. Maksymilian Maria Kolbe, moim zdaniem był największym świętym XX wieku. Ze względu na tchórzostwo różnych hierarchów trzęsących portkami przed oskarżeniami o polityczną niepoprawność, jest trochę zapomniany, ale chwile glorii tego wielkiego człowieka jeszcze przyjdą. Udowodnił bowiem, czynem, a nie słowem, swoją miłość bliźniego i wiarę. Uważam heroiczność cnót Św. Maksymiliana za doskonałą i niepodważalną. Powinniśmy zadbać o propagowanie charyzmatu tego świętego na całym świecie.
Quas Primas shares this
2
APOLOGETICUM.
1More
APOLOGETICUM.

1
Quas Primas
Ewangelista - Dobra robota!
Wszystkie odcinki, które nagrywacie są bardzo cenne.
Ewangelista
Opatrzność Boża tak zrządziła, że dane nam było znaleźć się w celi św. Maksymiliana Marii Kolbe. Brat Franciszek opowiedział nam kilka historii z życia św. Maksymiliana, który nie tylko krzewił kult Niepokalanej jako gorliwy czciciel Matki Najświętszej, ale także orędował u Boga w intencji nawrócenia masonów, żydów, heretyków, schizmatyków, ale i wszelkiej maści innych odszczepieńców. Nie …More
Opatrzność Boża tak zrządziła, że dane nam było znaleźć się w celi św. Maksymiliana Marii Kolbe. Brat Franciszek opowiedział nam kilka historii z życia św. Maksymiliana, który nie tylko krzewił kult Niepokalanej jako gorliwy czciciel Matki Najświętszej, ale także orędował u Boga w intencji nawrócenia masonów, żydów, heretyków, schizmatyków, ale i wszelkiej maści innych odszczepieńców. Nie wygładzamy historii św. Maksymiliana, ale mówimy o niej tak jak było, nie licząc się z kompromisami i nie zważając na jakiekolwiek światowe układy. Dlatego, że jedynie PRAWDA jest ciekawa, a gdy zostaje poznana wyzwala człowieka.

Materiał obowiązkowy dla wszystkich, którzy nie słyszeli jeszcze o Cudownym Medaliku i Rycerstwie Niepokalanej (Militia Immaculatae). Rycerstwo Niepokalanej Tradycyjnej Obserwancji - warto to sprawdzić.