Clicks3.1K

3 dni ciemności.

szuirad1
1
Opublikowany 7 gru 2018 www.youtube.com/watch Nadrabiam zaległości i publikuję zaległe teksty z miesięcznika "Egzorcysta". Niech przyniosą państwu owoce duchowe i umacniają w Wierze. Z Panem …More
Opublikowany 7 gru 2018 www.youtube.com/watch

Nadrabiam zaległości i publikuję zaległe teksty z miesięcznika "Egzorcysta". Niech przyniosą państwu owoce duchowe i umacniają w Wierze. Z Panem Bogiem!

► Tekst "3 dni ciemności" autorstwa dr Wincentego Łaszewskiego pochodzi z Katolickiego Miesięcznika "Egzorcysta" nr 1, rok 2012.

► Klipy filmowe użyte w produkcji wykonane zostały przez Pana Marka z 3DViSION. I tu pojawia się prośba o jedno "Zdrowaś Maryio" za niego i jego rodzinę.

► Czołówka filmu wykonana w programie Adobe After Effects CC - dzięki Państwa finansowemu wsparciu! (jeśli chcą państwo współprodukować filmy lub wesprzeć materialnie kanał "ku Bogu" poproszę o email: kuBogu@gmail.com; informacje o możliwości udzielenia wsparcia finansowego znajdują się w zakładce "społeczność" na stronie startowej kanału)

► Muzyka: Johannes Bornlöf "And The Sky Shall Unfold 2". Dostępna na portalu dla twórców: "Epidemic sound" - dzięki Państwa finansowemu wsparciu; Kammarheit "Klockstapeln"; Svartsinn "...but the fire burns no more".
m.rekinek
Poniżej przedstawiam komentarz właściciela kanału ,,Ku Bogu"
Ku Bogu 14 godzin temu
Film poprzedni został zablokowany (po 13 tyś wyświetleń w ciągu kilku godzin) na wszystkich platformach poza komputerami. Oczywiście oficjalny powód jakim było użycie fragmentów filmów katastroficznych. Ciągle się uczę o metodach działania drugiej strony...Będzie dobrze. Tak na marginesie to nie spodziewałem się …More
Poniżej przedstawiam komentarz właściciela kanału ,,Ku Bogu"
Ku Bogu 14 godzin temu
Film poprzedni został zablokowany (po 13 tyś wyświetleń w ciągu kilku godzin) na wszystkich platformach poza komputerami. Oczywiście oficjalny powód jakim było użycie fragmentów filmów katastroficznych. Ciągle się uczę o metodach działania drugiej strony...Będzie dobrze. Tak na marginesie to nie spodziewałem się jak wielka fala nienawiści pod adresem KECHARITOMENE przeleje się przez komentarze tego filmu w dniu Jej święta w Kościele Katolickim. Nie nadążałem blokować tej nienawiści płynącej ze wszystkich źródeł - tych pseudochrześcijańskich też. Z każdym dniem osobiście przekonuję się jak bardzo słudzy ciemności nie znoszą fundamentów wiary katolickiej i wcale się z tą nienawiścią nie kryją. Z każdym dniem coraz bardziej jestem przekonany, że prawda Kościoła Katolickiego jest prawdą jedyną, a Kościół Rzymsko-Katolicki jedynym depozytariuszem Prawdy w Chrystusie Panu. Świadczy o tym skonsolidowany front nienawiści jednoczący pozorne sprzeczności, w tym i pseudochrześcijańskie sekty i anty-kościół wychodzący coraz śmielej spod ziemi. O zmiłowanie Boże proszę dla tych zagubionych i nieszczęsnych dusz. Panie Jezu zmiłuj się nad nami.