Clicks20
lv.news

Amazones Ziemassvētki: daudz plikumu un seksīgi, sarkani krūšturi

Kāds tēvs no franciskāņiem, kuru sauc Afonso Lamberti Obici, savā tīmekļa vietnē publicē attēlus no Missao Sanfrancisco, ciemata, kas pieder Žacarekangas pašvaldībai, Brazīlijā.

Vienā septembrī uzņemtā attēlā redzams, kā Lamberti uzkrāsojies vada Novus Ordo euharistiju, valkājot indiāņu galvassegu, un viņam blakus ir divas meitenes, domājams, divas akolītas.

2020. gada “Amazones Ziemassvētkos” šaubīgi ģērbušās draudzes meitenes juteklīgos, sarkanos krūšturos godināja Kristus dzimšanas svētkus baznīcas svētnīcā. Mežā viņām vajadzēja iet ar kailām krūtīm.

Viena no šīm krūšturos tērptajām meitenēm pārstāvēja Dievmāti tās dēla dzimšanas vietā. Kāds neaptērpts torss atveidoja svēto Jēkabu.

Tēvs Obici arī atņēma Brazīlijas patroneses Dievmātes Aparecidas statujai vainagu un mantiju un pārvērta viņu par kaut kādu “inkulturētu” figūru.

Kā raksta TraditionInAction.org (24. janvāris), viņš arī garlaikoja vietējos iedzīvotājus ar sarunām par Franciska pamudinājumu, kas tika pausts iekš Querida Amazonia.

#newsBcpbvyhwhc