Clicks2.8K
m.rekinek
17
KLAUS SCHWAB. NADCHODZI CYBER ATAK GORSZY OD COVID-19. Przemówienie Klausa Schwaba na temat planowanego cyber-ataku na infrastrukturę zachodnich państw, które wygłosił dla publiczności World …More
KLAUS SCHWAB. NADCHODZI CYBER ATAK GORSZY OD COVID-19.
Przemówienie Klausa Schwaba na temat planowanego cyber-ataku na infrastrukturę zachodnich państw, które wygłosił dla publiczności World Economic Forum w 2020 roku.
-Wszyscy wiemy, ale nie przykładamy dostatecznej uwagi do przerażającego scenariusza obszernego cyberataku, który doprowadzi do kompletnego zatrzymania źródeł zasilania, transportu, szpitali i całego społeczeństwa. Kryzys Covid-19 w tym kontekście będzie oceniany jako niewielkie zakłócenie w porównaniu do poważnego cyberataku. Wykorzystajmy kryzys Covid-19 jako odpowiedni moment na rozważenie lekcji przedłożonych przez społeczność cyberbezpieczeństwa i wzmocnienie przygotowań na potencjalną cyber-pandemię.-

Więcej na ten temat w artykułach:
prisonplanet.pl/…auka_i_technologia/na_zyczenie_schwaba,p1987986259
prisonplanet.pl/polityka/klaus_schwab_od,p313065925
prisonplanet.pl/polityka/klaus_schwab_chce,p829973730
prisonplanet.pl/polityka/druga_faza_pandemii,p1775639561
prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/od_event_201_do,p1676178598
Bos016
Z wczorajszego kazania Księdza (cytat z pamięci, trochę parafrazy, ale to jest ten sens):

"nie ma już czasu. Nie ma już czasu na rozkrok. Teraz trzeba się szybko opowiedzieć. Czy do nieba czy do piekła, episkopaty, biskupi w większości przypadków nie zdali egzaminu. Musimy iść dalej z Chrystusem, natychmiast.

Czasu zostało mało... (...) Jest 7 sakramentów Świętych, a diabeł da: 7 dawek szczepio…
More
Z wczorajszego kazania Księdza (cytat z pamięci, trochę parafrazy, ale to jest ten sens):

"nie ma już czasu. Nie ma już czasu na rozkrok. Teraz trzeba się szybko opowiedzieć. Czy do nieba czy do piekła, episkopaty, biskupi w większości przypadków nie zdali egzaminu. Musimy iść dalej z Chrystusem, natychmiast.

Czasu zostało mało... (...) Jest 7 sakramentów Świętych, a diabeł da: 7 dawek szczepionek - znak Antychrysta, młodzi ludzie umierają masowo (i tutaj ksiądz wymienił przypadki ze swojego otoczenia). Albo znak Bestii albo znak Chrystusa. WYBIERAJ !!!!!!!!!!"
woj_tek shares this
35
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Nadchodzi jeszcze gorsze pranie mózgów naiwnym gojom !
Voytek
Ten miłośnik paradowania po plaży w babskiej bieliźnie przypuszczam że podobnie jak nasz ekonom od srowida na pewno nie utonie.
Paweł - Kielar
Żyjemy w świecie, w którym przestępcy oficjalnie mówią jak nas będą maltretować i wykańczać a my ludzie poddani opresji nic z tym zrobić nie możemy.
nihil quicquam
Psychopata ze swojej łaskawości oświadcza nam co szykuje dla nas ze swoimi kumplami. Pan Bóg się z was śmieje, małe ludziki.
modernistae prohibere
Nie lansujcie tego psychopaty. Lepiej go odstrzelić jak zaburzającego równowagę biologiczną drapieżnika
trio plus
Należy mieć świadomość, że wszystko co jest połączone z komputerem może być wyłączone zdalnie z daleka. W jednej chwili możemy nie mieć wody, prądu, internetu, paliwa i ws ystko co z tym związane.