Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks259
CÓRKA MARYI

JEZUS: Nigdy wcześniej nie zachęcałem was tak bardzo do modlitwy, która musi pochodzić z waszych ust i z hojności serca względem zatwardziałych grzeszników

KSIĘGA PRAWDY

sobota, 15 października 2011 roku, godz. 19.00

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy więcej ludzi usłyszy Moje Słowo, Moja Miłość przeniknie ich dusze, gdy tylko będą czytać Moje Orędzia. Przemówię do ich dusz i obudzę ich ze snu, aby zjednoczyć ich ze Mną, tak że będę mógł wszędzie ratować dusze.

Siła płynąca z liczby osób pomoże Mi przynieść ratunek duszom na tak wielką skalę. Ze względu na wolną wolę, daną człowiekowi jako Dar od Mojego Ojca, nie mogę zmusić ludzi do nawrócenia lub powrotu do wiary w Boga Ojca. To będzie musiała być ich własna decyzja. Modlitwa będzie szerzyć nawrócenie. Obiecuję ci to. Pomyślcie tylko o Darze oczekującym dusze, kiedy wy, Moje dzieci, modlicie się za nie.

Czyż nie znacie mocy modlitwy? Modlitwy odmawiane przez tłumy w dziękczynieniu Mojemu Ojcu i jako przebłaganie za wasze grzechy, mogą zbawić świat. Taka jest moc, którą one posiadają. Nigdy wcześniej nie zachęcałem was tak bardzo do modlitwy, która musi pochodzić z waszych ust i z hojności serca względem zatwardziałych grzeszników na całym świecie. Potrzebuję waszych modlitw. Bez waszych modlitw te słabe dusze mogą nie zostać uratowane, ponieważ wiele z nich jest w takiej ciemności, że Ostrzeżenie będzie miało na nie niewielki wpływ.

Wy, Moje drogie, ukochane dzieci, wszyscy jesteście grzeszni, choć wielu stara się jak najlepiej, aby okazać Mi swoją miłość, ale nie zdajecie sobie sprawy, że tak bardzo liczę na to, iż pozostaniecie przy Mnie. Dołączcie do Mnie, do Wnętrza Mojego Najświętszego Serca, i poproście Mnie o Łaski dla uratowania waszych braci i sióstr. Będę zbawiał miliony dusz, gdy będziecie poświęcać swój czas na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia.

To jest czas, kiedy odmawianie Koronki do Bożego Miłosierdzia będzie najbardziej skuteczne. Bądźcie hojni w sercu, umyśle, ciele i duszy. Odrzućcie wszelkie wątpliwości. Pozwólcie Mi, waszemu Jezusowi, podnieść was i zabrać – i tych wszystkich, za których się modlicie – do Mojego Życia Wiecznego.

Wasz umiłowany Zbawiciel
Jezus Chrystus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…udzi-do-nawrocenia-lub-powrotu
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…eople-to-convert-or-turn-back/

________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Módlcie się za dwa miliardy dusz, które odrzucą Moją miłosierną Dłoń

JEZUS: Zachęcam was do wspólnej pracy w pokoju i harmonii. Nie pozwalajcie, aby różnica zdań wstrzymywała to Dzieło

JEZUS: Odłóżcie na bok różnice między wami, gdyby się pojawiły, ignorujcie podziały, gdyby powstały

JEZUS: Wierzący nigdy nie powinni czuć się pewni, będąc przekonanymi, że znają prawdę

________________________________________________________________