Clicks875
Varovanie
6

HLEDÁTE-LI MĚ POMOCÍ LIDSKÉ LOGIKY, NENAJDETE MĚ

Poselství Ježíše ze dne 30. července 2020.
Nástroj: Luz de Maria (Argentina).
www.revelacionesmarianas.com/deutsch.htm
Moji milovaní:
Držím vás uvnitř mého Nejsvětějšího Srdce.
Jako lidé, kteří usilují zůstat na mé cestě, buďte si vědomi, že "MÉ KRÁLOVSTVÍ NENÍ Z TOHOTO SVĚTA" [Jan 18, 35].
Hledáte-li Mě pomocí lidské logiky, nenajdete Mě a budete zmatení, Já se ukážu v tom, co je pro lidstvo nepochopitelné. Přišel jsem proměnit duše, hledat to, čím svět pohrdá, získat drahokam a přinést jej, aby byl světlem pro své bratry. Mé děti, jestli Mě hledáte v povrchních věcech, které vidíte svýma lidskýma očima, nenajdete Mě. Nacházím se v úkrytu duše jednoduchého a pokorného srdcem, nikoli u těch, kdo říkají, že vlastní absolutní pravdu.
Probuďte se!
Události, které se blíží, se pokusí vás zmást.
Co se stane s mými dětmi, které se nechají unést zmatkem?

Vyzývám vás, abyste byli pevní, přesvědčení a obrácení, abyste neváhali v tom čase, kdy Zlý bude šeptat do uší mých věrných, aby se odchýlili od mé cesty a přivedl je jednat mimo První přikázání a rozbít zbytek Desatera.
Nezeslábněte ve své víře, udržujte vnitřní pokoj, aniž byste hodili první kámen, ale zůstaňte pevní v pohledu do svého nitra, do osobního, kde jsem Já.
Pokusí se vás zneklidňovat. Chrámy jsou zavřené, lavice prázdné a samota v mých chrámech předvídá budoucnost:
ZRUŠENÍ EUCHARISTICKÉHO TAJEMSTVÍ.
Vyzval jsem vás, abyste věnovali pozornost postupu komunismu, který nespí, ale postupuje společně s těmi, kdo v tomto čase řídí zotročení lidstva, v hledání světa v chaosu, ve stínu hladomoru.
Modlete se, mé děti, modlete se, z mé církve přijde zmatení mého lidu, musíte zůstat věrní učení mé pravé církve.

Modlete se, mé děti, modlete se, stín smrti dosáhl nitra mé církve.
Modlete se, mé děti, země se bude třást s velkou, mohutnou silou.
Má Matka jako Učitelka mých dětí, vás stále vyzývala "MILUJTE MĚ V DUCHU A PRAVDĚ". Já zůstávám přítomný v každém, v těch, kdo pracují pro mé království, v těch, kdo jsou Mi příjemní.
Nebojte se ničeho, jakkoli silná může chvíle být, pošlu mé andělské legie, aby ochránily ty, kdo patří Mně, a udržet pokoj.
Modlete se k mé Matce svatý růženec, modlete se k svatému archandělu Michaelovi.
Přijímejte Mě zcela v pokoji a s čistým srdcem.
NEMĚJTE STRACH!
ŽEHNÁM VÁM.

Váš Ježíš
Coburg
Mne na týchto posolstvách (+ Varovaní) vadí, že opisujú to, čo sa už deje. Veriaci, ktorý sedí za volantom svojho života, mám mať skúšky, "vodičský preukaz" a vedieť jazdiť. Náš "vodičský" resp dopravné predpisy je sv. Písmo. Tieto posolstvá mi pripadajú, akoby niekto učil jazdiť ľudí až keď sedia za volantom. Proroctvá ako napríklad Fatima, Kibeho, Medžugorie, predpovedali - alebo predpovedajú …More
Mne na týchto posolstvách (+ Varovaní) vadí, že opisujú to, čo sa už deje. Veriaci, ktorý sedí za volantom svojho života, mám mať skúšky, "vodičský preukaz" a vedieť jazdiť. Náš "vodičský" resp dopravné predpisy je sv. Písmo. Tieto posolstvá mi pripadajú, akoby niekto učil jazdiť ľudí až keď sedia za volantom. Proroctvá ako napríklad Fatima, Kibeho, Medžugorie, predpovedali - alebo predpovedajú budúce udalosti. Varovanie z Írska podobne opisuje súčasný dej vo svete a v Cirkvi, a to podrobne ako nejaký spravodajská agentúra, akoby doslova niekto, kto vlastne tie udalosti plánuje.. Ja nehovorím, že to je škodlivé, ale pozor - tieto posolstvá nás môžu upriamovať na pozemské aspekty vecí, viac ako na duchovné. To znamená, že sa budeme spoliehať na nejaké konzervy, bunkre, únik do lesov a podobne. To je síce užitočné, ale to môžeme aj bez posolstiev. Ježiš nám pripravil príbytky v Nebi, nie na tejto zemi, na ktorej sa chceme zachraňovať. Mne sa veľmi páči rozhovor vizionára Emmanuela Setagaju z Kibeho spred 35 rokov, ako sa rozpráva o našej súčasnosti s Ježišom. Je to v knihe Chlapec, ktorý sa stretol s Ježišom. Kibeho má cirkevné schválenie.
Kallistratos
Coburgu, vždyť je to všechno kravinka od A do Z. Já to ani nečtu, od jisté doby si prostě vážím času a omezené kapacity své hlavy a "sračky" nečtu a to samé platí o některých sekulárních věcech. Z principu se je učím "mazat". Vím na co mám a na co ne a vědět jakoby vše, znamená nevědět nic. Výsledek je jako v tom sci-fi, kdy se robotovi začne hulit z hlavy... U lidí podobně, hlava /mozek nemá …More
Coburgu, vždyť je to všechno kravinka od A do Z. Já to ani nečtu, od jisté doby si prostě vážím času a omezené kapacity své hlavy a "sračky" nečtu a to samé platí o některých sekulárních věcech. Z principu se je učím "mazat". Vím na co mám a na co ne a vědět jakoby vše, znamená nevědět nic. Výsledek je jako v tom sci-fi, kdy se robotovi začne hulit z hlavy... U lidí podobně, hlava /mozek nemá řešení a nemůže ani mít a tak začne vytvářet podivné obrazce a výsledkem jsou bláboly - VAROVANÍ budiž toho důkazem... Už jsem to uváděl, že doba je postfaktická a tedy s tím nutno počítat. Faktů bude a JE plno. Internet nám toho nanese MNOHO, pravda se se lží snoubí, devianti a psychopaté a úchyláci mohou psát na chaty a tam ventilovat své choutky, pobláznění důchodci postkomunistického ražení zase plodí fantasmagorie a vzpomínají na pořádek za Jakeše, mladí zase ignorují duchovní možnosti doby a věřící líní a blahobytně se scházející nevědí co je to odvaha k víře a pronásledování pro víru nebo skutečná touha. Zde bych uvedl dobu postmoderní a vše co s ní souvisí.... Zážitkovost/časnost"užít si... Kolik kněží má ten drift, naléhavost a odvahu kultivovat a prohlubovat duchovní potenciál člověka s nadějí a láskou.... Kolik věřících je stále věrných a odvážných..... Různých bludných varování a předpovědí bylo a je plno....... K ničemu... Bylo to vždy a v době informačního boomu x- krát více.... Mít před sebou obraz Krista a prohlubovat smysl pro lásku, řád, věrnost, oběť a vytrvalost.... To se netratí.... NIKDY. Přispět k tomu můžeme často jen vlastním příkladem....
Pravda bude skryta
Si prečítajte proroka Daniela
Pravda bude skryta
Coburg už v roku 2010 predpovedali, že Benedikt XVI bude musieť utiecť z Vatikánu. A že budeme prinútení zobrať vakcínu. Skúmať miesto kritiky.
Danell
Priznám sa, že o p. Čulenovi som nevedela a do ,,obrazu" ma dostal vdp. Juraj Vitek. Ja som mu písala po vzhliadnutí videa v ktorom bolo jeho odmietnutie podať sv. prijímanie do úst osobe, ktorá právom o to požiadala. Tou osobou mal byť p. Čulen- podľa toho čo mi o. VIttek odpísal.
Stratila som dôveru o. Vitteka a pravdupovediac aj kôli nemu nesledujem TV Lux.(relacie a debaty s ním) Ale rada si …More
Priznám sa, že o p. Čulenovi som nevedela a do ,,obrazu" ma dostal vdp. Juraj Vitek. Ja som mu písala po vzhliadnutí videa v ktorom bolo jeho odmietnutie podať sv. prijímanie do úst osobe, ktorá právom o to požiadala. Tou osobou mal byť p. Čulen- podľa toho čo mi o. VIttek odpísal.
Stratila som dôveru o. Vitteka a pravdupovediac aj kôli nemu nesledujem TV Lux.(relacie a debaty s ním) Ale rada si prečítam príspevky p. Čulena.
O zneuctení Pánovho tela podávaním na ruku som napísala o. Vittekovi dosť rozsiahly mail a pridala som tiež vyjadrenia Kardinála Saraha a pod. No odpoveď akú som dostala ma úplne rozladila a viem, že apelovaním u takýchto duch. pastierov nepochodíme....