Clicks2.3K
PiotrM
7

Eucharystia do łapy to grzech przeciw Duchowi Świętemu!

Z braku wiary. Jak długo jeszcze Panie…

Jak długo Panie będą Ciebie poniewierać i rozrzucać po posadzkach przy parafialnych Kościołach.

Jag długo Panie jeszcze na Imię Twoje nie będą zginać kolan gdy przychodzisz podczas Mszy Świętej w tej Świętej Hostii.

Jak długo Panie jeszcze będą Cię profanować biorąc Twoje Najświętsze Ciało w swoje brudne, grzeszne nienamoszczone ręce.

Posłuchajcie bratkowie:

Duch Święty, kształtuje Kościół przez wieki.

Postawa wielowiekowa przed Bogiem, staje się nie tylko Tradycją którą Duch Święty ukształtował w ludzkich sercach, ale ta postawa np. Przyjmowanie Najświętszego Ciała Pana Jezusa przy Balaskach, na kolanach , stała się formą, ukształtowaną w sercach ludzkich jako najgodniejsza postawa przed Bogiem przez Ducha Świętego . Ci którzy rzucili się na tę postawę przed Bogiem, jakie są ugięte kolana przed Ciałem Pańskim, podczas Jego przyjmowania, grzeszą przeciwko Duchowi Świętemu, co wykażę na samym końcu. Tak więc tajemnica bezbożności, ujawnia się w Kościele Chrystusowym.

Najświętsze Ciało Pańskie nie może być inaczej przyjmowane jak tylko na kolanach za wyjątkiem starszych, schorowanych osób! Tak wiec, Duch Święty ukształtował tę postawę w Kościele Chrystusowym gdyż jest to postawa najgodniejsza i miła Panu Bogu. Nieposłuszny był szatan i jego słudzy, którzy nigdy przed Bogiem nie zegną kolan. Dziś, wprowadzają was w błąd mówiąc że Kościół na to zezwala. To kłamstwo które pochodzi od ojca kłamstwa. Posłuchajcie:

Kościół nie jest Bogiem. Kościół należy do Boga i ma wypełniać tylko Jego Wolę. Ma stosować się do Tradycji którą Duch Święty kształtuje przez wieki. Chrystus, jest Głową Kościoła, a my Jego członkami którzy powinniśmy tę Tradycję pielęgnować , zachowywać i przekazywać przyszłym pokoleniom. To zbuntowani członkowie tej Głowy Kościoła, których Chrystus określił jako najemnicy i Faryzeusze, wprowadzają was w błąd. To ludzie którzy chcą zmieszać brud z czystością. Prawdę z Herezją. To się nigdy nie uda. Jezus Chrystus Bóg, oddał się w ręce Swojej Matki Maryi jako Święty i Niepokalany Syn Najwyższego i Jedynego Boga Ojca Stwórcę. Tylko w Te ręce Niepokalane i Czyste bez zmazy grzechu, dał się złożyć. I żadne inne ręce nie mogą Go dotykać, jak tylko Namaszczone- Kapłańskie. Inne ręce, nienamaszczone, które dostali zezwolenie od biskupa, nie usprawiedliwią się, bo są nie namaszczone i nie kapłańskie. Tacy biskupi sprzeciwiają się Duchowi Świętemu który kształtował Tradycję. Już sam Synod w Ruen w 650. tym roku wyraźnie mówi:

I jest to Tradycją Kościoła Katolickiego którą , tę Tradycję kształtuje Duch Święty. A mówi tak:

Nie kładźcie Eucharystii w ręce żadnego świeckiego mężczyzny czy kobiety, ale jedynie w ich usta. Podobnie mówi Synod w Konstantynopolu w 7. Wieku: Jeden z jego dekretów mówi tak:

Nakazuje się karę Ekskomuniki na czas jednego tygodnia dla tych , którzy uczynili by to, czyli przyjmowali Ciało Pańskie do ręki w obecności biskupa, kapłana czy diakona. Idźmy dalej. Sobór Trydencki naucza:

Zaraz po konsekracji przebywa Prawdziwe Ciało Pana naszego i Prawdziwa Krew Jego pod postaciami Chleba i Wina. Razem z Jego Duszą i Bóstwem. Ciało jest pod postacią Chleba i Krew pod postacią Wina mocą słów ale Ciało jest też pod postacią Wina, a Krew pod postacią Chleba oraz Dusza pod obiema Postaciami. Cały bowiem i całkowity Chrystus jest pod postacią Chleba i pod każdą cząstką tej postaci i cały pod postacią Wina i pod Jego cząstkami. No właśnie, Cząstkami które dziś się zwą-Partykuły. A co się dziś z Nimi dzieje? Gdy Najświętsze Ciało Pana naszego Jezusa Chrystusa ląduje na grzeszne, brudne i nienamaszczone łapy wiernych podczas Mszy Świętej? Wycierane jest o spodnie, o maseczki gdy się je zaciąga prawa dłonią, wycieranie o ławkę, a co najgorsze gdy te cząstki Ciała Pańskiego lądują na posadzce w kościele i są deptane przez niby to wiernych. Hańba dla kapłanów którzy dopuszczają się takiego stylu rozdawania Ciała Pańskiego. To sprzeciw Duchowi Świętemu i Tradycji Kościoła którą to On- Duch Święty kształtował w sercach wiernych. Ci co mówią wam że taka postawa jest dopuszczalna, grzeszą przeciw wielowiekowym orzeczeniom Kościoła, Soborom, Kanonom kościoła i odrzucają asystencje Ducha Świętego. Tak więc, wybór należy do was. Albo dalej będziecie się sprzeciwiać wielowiekowej Tradycji Kościoła którą to Duch Święty kształtował w Kościele Jezusa Chrystusa, w jego członkach, przez wiele pokoleń, albo grzech który czyni się przeciw Duchowi Świętemu nie będzie wam odpuszczony, a konsekwencja takiego grzechu jest tylko jedna- wieczne potępienie!

Na koniec posłuchajcie co mówi Pius XII i zapamiętajcie sobie to do końca życia:

Powrót do zwyczajów starożytnego kościoła jest Herezją archeologizmu potępioną przez Magisterium Kościoła Katolickiego. Pius XII w Mediator Dei czyli odrzucenia Dogmatu asystencji Ducha Świętego w procesie powstawania Jego Tradycji i Orzeczeń. Jest to grzech przeciw Duchowi Świętemu. Tak więc ci co słuchają nieposłusznych biskupów i kapłanów którzy się sprzeciwiają wielowiekowym orzeczeniom i Tradycji, nie usprawiedliwią się że tak kazał mi biskup czy ksiądz. Bo napisane jest: Najpierw trzeba słuchać Pana Boga potem ludzi, a nieposłusznym biskupom czy kapłanom którzy się sprzeciwiają nauce i kształtowaniu przez Ducha Świętego Kościoła Jezusa Chrystusa, trzeba ich napomnieć i nie przyjmować od nich takiej postawy. Prawo Boże i Kościoła trzeba zachowywać, strzec i pielęgnować jak i kształtować w sercach wiernych a nie zmieniać pod siebie i pod nową religie która chce wprowadzić zbuntowany Biskup Rzymu. Kto wytrwa do końca w wierności Nauce Kościoła i Tradycji ten nie będzie zawiedziony.
Nie róbcie tego więcej bo zginiecie na wieki!

Aneta Binkowska
TO JUŻ OHYDA SPUSTOSZENIA ! KAPŁANI ZDRADZILI KOŚCIÓŁ KATOLICKI I NAS KATOLIKÓW NIE WOLNO ZA NIMI IŚĆ ,BO TO DROGA DO PIEKŁA !
Trzymajmy się prawdziwych kapłanów i Jezusa Chrystusa Wiary Tradycyjnej i czekajmy na naszego Zbawiciela bo jest już blisko .Nie ustawać w Różańcu Świętym ...:-( Episkopat to masoneria -pomocnicy szatana na ziemi .
grafix
Kard. Robert Sarah Przewodniczący Kongregacji Wiary i Dyscypliny Sakramentów (a więc najwyższy oficjalny autorytet w Kościele Katolickim w zakresie Dyscypliny Sakramentów) powiedział, że Komunia na rękę to "dzieło szatańskie". Zaraz po tym Gądecki i Nycz powiedzieli skoro tak to "na łapę" ma być udzielana w pierwszej kolejności!
Piotr2000
W kosciele, gdzie dzisiaj uczestniczylem w Najswietszej Ofierze /Mississauga, Kanada/, ani kaplan ani diakon nie klekaja przed Najswietszym Sakramentem przed i po mszy swietej, nie klekaja nawet po wystawieniu Najswietszego Sakramentu w monstrancji. Proboszcz jest Wlochem, diakon z Sri Lanka. Jeszcze jakies kiwniecie LBAMI.
Niestety taka postawa jest coraz czestsza i udziela sie Ludowi Bozemu.
More
W kosciele, gdzie dzisiaj uczestniczylem w Najswietszej Ofierze /Mississauga, Kanada/, ani kaplan ani diakon nie klekaja przed Najswietszym Sakramentem przed i po mszy swietej, nie klekaja nawet po wystawieniu Najswietszego Sakramentu w monstrancji. Proboszcz jest Wlochem, diakon z Sri Lanka. Jeszcze jakies kiwniecie LBAMI.
Niestety taka postawa jest coraz czestsza i udziela sie Ludowi Bozemu.
On tez przestaje klekac.
V.R.S.
Widocznie w seminarium czci do Najświętszego Sakramentu ich nie uczyli.
V.R.S.
PS Szybcy jesteście w tym wyrzynaniu tekstów.
olek19801
Proboszczowie są głusi! Serca zatwardziałe i nierozważne! Ściągają na nas gniew Boży, porzucili prawdziwą Ewangelię, uznali "święty spokój" i zbratali się ze światem, ignorują własne zbawienie i dusz im powierzonych, wierzą w płyny dezynfekujące i pieniądz. Nieliczni kapłani narażają swoje dobre imię i działają według prawa Bożego, ale jest to zbyt mała trzódka do uratowania reszty świata. …More
Proboszczowie są głusi! Serca zatwardziałe i nierozważne! Ściągają na nas gniew Boży, porzucili prawdziwą Ewangelię, uznali "święty spokój" i zbratali się ze światem, ignorują własne zbawienie i dusz im powierzonych, wierzą w płyny dezynfekujące i pieniądz. Nieliczni kapłani narażają swoje dobre imię i działają według prawa Bożego, ale jest to zbyt mała trzódka do uratowania reszty świata. Oczyszczenie jest nieuniknione. RÓŻANIEC DO RĄK !!! RATUJMY SIĘ Z TEGO PRZEWROTNEGO POKOLENIA !
trio plus
Za mało wiary. Nie wierzą. Nie mówiąc o infiltracji Kościoła przez wroga w celu zniszczenia. Na pewnymi protestanckim blogu, blogera zastanawisła pewna prawidłowość. Tam gdzie pojawiło się chrześcijaństwo tam pojawiali się i żydzi, tam gdzie Duch Święty skierował apostołów zaraz byli Żydzi. Zastanawiające. Wrzuć w Google text biskupi i Żydzi. Co ci wyskoczy? W Polsce tylko kilku to Polacy.