wacula25wp.pl
ObjawieniaOlawskieNo odpowiedziałem ci na twoje problematyczne pytania
ObjawieniaOlawskie.pl
Czynisz tu tylko chaos, niczego nie wnosząc. Nie będę ułatwiał Tobie wykonywania tego zadania na tym portalu.
wacula25wp.pl
ObjawieniaOlawskie.plTak i czego toooooo dowodzi ? że grali w bajce ????
ObjawieniaOlawskie.pl
Udajesz kogoś, czy nie wiesz, że ludzi na ważne stanowiska w przyszłości „swoi” wybierają już od małego? I dają temu znaki.
wacula25wp.pl
Weronika....S Piszesz -[ Kaczyński wychowywał się w domu, w którym były dobre układy z masonami itd]--. Hmm To nie jest prawdą .Ale reszta masz rację
ObjawieniaOlawskie.pl
Jak to nie, zobacz, od zawsze na świeczniku, mieli 9 lat i grali w filmie „O dwóch takich, co ukradli księżyc”. Zawsze na stanowiskach, na świeczniku, od urodzenia prawie.
Weronika....S
Kaczyński wychowywał się w domu, w którym były dobre układy z masonami. Jego ojciec członek AK, w czasach stalinowskich, gdy powstańcy byli prześladowani, otrzymał tytuł wykładowcy na Politechnice, a matka była pracownikiem PAN. Teraz Kaczyński na wzór komunistyczny ściągnął do Polski wojska okupacyjne z USA. Za czasów swego premierostwa pani Szydło pokornie pochylała głowę na błogosławieństwo …More
Kaczyński wychowywał się w domu, w którym były dobre układy z masonami. Jego ojciec członek AK, w czasach stalinowskich, gdy powstańcy byli prześladowani, otrzymał tytuł wykładowcy na Politechnice, a matka była pracownikiem PAN. Teraz Kaczyński na wzór komunistyczny ściągnął do Polski wojska okupacyjne z USA. Za czasów swego premierostwa pani Szydło pokornie pochylała głowę na błogosławieństwo rabina Szudricha. To czasy zespołowej zdrady, ukrywanej skrzętnie, jednej z największych w dziejach Polski.
Mała Iskra shares this
1.6K
Teraz rozumiemy, co się dzieje.