Clicks643

SKANDAL! Polskie rodziny ofiar odgrodzone barierkami w Auschwitz-Birkenau.

Quas Primas
Tymoteusz
Czarno na białym widać po komentarzach, kto jest kim na Glorii.
Zauważa się u niektórych butę, arogancję i chamstwo (czyli brak elementarnej kultury), co od razu informuje np. mnie, że nie są katolikami. Jak to się mówi, przez to, że mieliśmy narzuconą nam komunę w Polsce, mamy dzisiaj do czynienia z wojną trzeciego pokolenia UB-ków z trzecim pokoleniem polskich Patriotów z AK, NSZ itp. To tytuł…More
Czarno na białym widać po komentarzach, kto jest kim na Glorii.
Zauważa się u niektórych butę, arogancję i chamstwo (czyli brak elementarnej kultury), co od razu informuje np. mnie, że nie są katolikami. Jak to się mówi, przez to, że mieliśmy narzuconą nam komunę w Polsce, mamy dzisiaj do czynienia z wojną trzeciego pokolenia UB-ków z trzecim pokoleniem polskich Patriotów z AK, NSZ itp. To tytułem wstępu.

Wracając do skandalu. My jako Polacy musimy naciskać na władze Polin, ponieważ PiS jedynie reaguje ze strachu o własne stołki wówczas, gdy są odpowiednio duże protesty społeczne, w przeciwnym razie nawet nie kiwnie palcem.

Skoro prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki i prezes Jarosław Kaczyński wreszcie odkryli karty pokazując to, że są na usługach żydowskich (skandal oświęcimski jest tylko tego symptomem), to nie mogą liczyć więcej na nasze głosy w kolejnych wyborach.

W 1945 roku komunistyczni Sowieci zrobili nam w Polsce żydowską rewolucję bolszewicką, dlatego też, żeby nasz Naród polski mógł normalnie funkcjonować, to potrzebna jest całkowita wymiana „elit” postkomunistycznych, czyli kontrrewolucja, w przeciwnym razie nie możemy jako Polacy się spodziewać czegokolwiek dobrego po folksdojczach i szabesgojach.

Natomiast, żeby cokolwiek dobrego mogło się w Polsce wydarzyć, musi nastąpić prawdziwa, pełna (ze wszystkimi stanami) intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski.
olek19801
Od lat 80-tych XX wieku na to się zanosiło. Przypomnijmy sobie:
Kalendarium konfliktu oświęcimskiego marzec 1983 - wrzesień 1998
PiotrM
Swoich mordowali i prowadzili na rzeź:www.youtube.com/watch
Pascendis Dominicis Gregis
@PiotrM Oni tak będą wciąż uważali, że to oni najbardziej są pokrzywdzeni. Cokolwiek im pokażesz, jesteś antysemitą.
PiotrM
Według nich Żydzi byli wówczas bez skazy, a każdy, kto twierdzi inaczej, fałszuje historię. Niestety. Inaczej twierdzi wielu świadków Holokaustu. Wśród nich znalazł się wybitny żydowski poeta Icchak Kacenelson, świadek z getta warszawskiego, zamordowany w Auschwitz. Poniżej jego wstrząsająca relacja, wyrywający serce wiersz. Sądząc po reakcji na słowa polskiego premiera, chyba nieznany w Izraelu,…More
Według nich Żydzi byli wówczas bez skazy, a każdy, kto twierdzi inaczej, fałszuje historię. Niestety. Inaczej twierdzi wielu świadków Holokaustu. Wśród nich znalazł się wybitny żydowski poeta Icchak Kacenelson, świadek z getta warszawskiego, zamordowany w Auschwitz. Poniżej jego wstrząsająca relacja, wyrywający serce wiersz. Sądząc po reakcji na słowa polskiego premiera, chyba nieznany w Izraelu, "Pieśń o zamordowanym żydowskim narodzie".

Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,

Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych

Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał

I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.

Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy -

O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą.

I ręce załamywałem ze wstydu. wstydu i hańby -

Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom - bezbronnym Żydom!

Zdrajcy, co w lśniących cholewach biegli po pustej ulicy

Jak ze swastyką na czapkach - z tarczą Dawida, szli wściekli

Z gębą, co słowa im obce kaleczy, butni i dzicy,

Co nas zrzucali ze schodów, którzy nas z domów wywlekli.

Co wyrywali drzwi z futryn, gwałtem wdzierali się, łotrzy,

Z pałką wzniesioną do ciosu - do domów przejętych trwogą.

Bili nas, gnali starców, pędzili naszych najmłodszych

Gdzieś na struchlałe ulice. I prosto w twarz pluli Bogu.

Odnajdywali nas w szafach i wyciągali spod łóżek,

I klęli: "Ruszać, do diabła, na umschlag, tam miejsce wasze!"

Wszystkich nas z mieszkań wywlekli, potem szperali w nich dłużej,

By wziąć ostatnie ubranie, kawałek chleba i kaszę.

A na ulicy - oszaleć! Popatrz i ścierpnij, bo oto

Martwa ulica, a jednym krzykiem się stała i grozą -

Od krańca po kraniec pusta, a pełna, jak nigdy dotąd -

Wozy! I od rozpaczy, od krzyku ciężko jest wozom.

W nich Żydzi! Włosy rwą z głowy i załamują ręce.

Niektórzy milczą - ich cisza jeszcze głośniejszym jest krzykiem.

Patrzą. Ich wzrok. Czy to jawa? Może zły sen i nic więcej?

Przy nich żydowska policja - zbiry okrutne i dzikie!

A z boku - Niemiec z uśmiechem lekkim spogląda na nich,

Niemiec przystanął z daleka i patrzy - on się nie wtrąca,

On moim Żydom zadaje śmierć żydowskimi rękami! 😡
Orare pro me
Więzień NR : 119431 przemawia : joemonster.org/filmy/94130
m.rekinek
Przecież Duda już dawno mówił, że to państwo Polin.
Polska jest już tylko teoretycznie.
PiotrM
Synagoga żydowska – siedlisko demonów (1)

Wiem, że nawet i dziś wielu poważa żydów, a obrzędy ich za godziwe uznaje; toteż spieszę, by wykorzenić to zgubne mniemanie. Powiedziałem, że synagoga nie proponuje niczego co by ją czyniło lepszą od teatru, i biorę Proroka za świadka: żydzi nie są godniejsi zaufania niż prorocy. Co zatem mówi Prorok? (…) [splugawiłaś ziemię wszeteczeństwami twymi i …More
Synagoga żydowska – siedlisko demonów (1)

Wiem, że nawet i dziś wielu poważa żydów, a obrzędy ich za godziwe uznaje; toteż spieszę, by wykorzenić to zgubne mniemanie. Powiedziałem, że synagoga nie proponuje niczego co by ją czyniło lepszą od teatru, i biorę Proroka za świadka: żydzi nie są godniejsi zaufania niż prorocy. Co zatem mówi Prorok? (…) [splugawiłaś ziemię wszeteczeństwami twymi i złościami twymi] (2) (…) pokazałaś czoło wszetecznej niewiasty, wyzbyłaś się wstydu (Jer. III, 2. 3). Miejsce, gdzie przebywa wszetecznica to miejsce rozpusty; lecz to mało powiedzieć, że synagoga jest miejscem rozpusty i teatrem; jest ona ponadto jaskinią zbójców i schronieniem dzikich bestii. Gdyż powiedziane jest: [Jaskinią zbójców stał się ten dom] (3), Dom twój stał się dla mnie jaskinią hieny (Jer. VII, 11), nie tylko dzikiego zwierzęcia, ale zwierzęcia nieczystego. I dalej: Opuściłem dom mój, zostawiłem dziedzictwo moje (Jer. XII, 7). Otóż, kiedy Bóg opuszcza, jakaż nadzieja zbawienia pozostaje? Gdy Bóg opuszcza jakieś miejsce, owo miejsce staje się siedliskiem demonów. Wprawdzie, utrzymują stanowczo, że i oni wielbią prawdziwego Boga; lecz niech Bóg broni, byśmy to i my twierdzili! Żaden żyd nie wielbi Boga. Sam Syn Boży to oświadcza. Gdyż mówi: Gdybyście bowiem Ojca mego znali, to byście i mnie znali, ale ani mnie nie znacie, ani Ojca mojego (Jan. VIII, 19). Jakież nad to wiarygodniejsze świadectwo mógłbym przytoczyć?

Skoro bowiem nie uznają Ojca, ukrzyżowali Syna i odrzucili asystencję Ducha Świętego, któż zatem śmiałby zaprzeczyć, że synagoga jest siedliskiem demonów? Bóg nie jest wielbiony w tym miejscu, wręcz przeciwnie! Lecz odtąd to chram bałwochwalstwa; niektórzy tymczasem zbliżają się do tych miejsc jakby do sanktuarium.

Św. Jan Chryzostom (4)
Pascendis Dominicis Gregis
@m.rekinek żydzi już nam wprost piszą w internecie, że możemy sobie krzyczeć ile chcemy, państwo Polin już powstaje, a Polska zniknie z mapy świata.
m.rekinek
To bardzo smutne, co piszesz. Pewni są siebie.
Pascendis Dominicis Gregis
@m.rekinek Widzisz oni są pewni. A kiedy Polacy będą pewni siebie i zaczną bronić suwerenności Polski??
PiotrM
Wszystko jest do czasu.
PiotrM
Prezydent Duda nie jest prezydentem.
Pascendis Dominicis Gregis
@PiotrM To prezydent narodu żydowskiego w USA.
PiotrM
Wy żydzi zapłacicie za całe zło jakie uczyniliście na tym świecie. To wy jesteście podpalaczami tego świata.