Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
ona
196.2K

Do czego prowadzi dewocja

Tamara Artemova utopiła córkę w wannie z wodą święconą

WYPĘDZAŁA Z NIEJ DIABŁA

Utopiła 3-letnią córkę w święconej wodzie

40-latka twierdzi, że jej córka była opętana.

Ta historia mrozi krew w żyłach. 40-letnia matka czwórki dzieci, utopiła swoją najmłodszą córkę w wannie z wodą święconą. Kobieta nie czuje się ani trochę winna. Twierdzi, że 3-latka była opętana i to był jedyny sposób, by ocalić jej duszę.

40-letnia Tamara Artemova z Kirowa zeznała, że zabiła córkę dla jej własnego dobra. Kobieta nie ma z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Twierdzi, że Natella było opętana i miała "nienawiść w oczach". Rosjanka próbowała wypędzić demona na własną rękę. Właśnie dlatego zanurzyła głowę 3-latki w wannie z święconą wodą. Jak sama mówi – początkowo córka próbowała się bronić, według Artmovej fakt ten dowodzi jej opętania i zasadności egzorcyzmów. Wyciągnęła jej głowę spod wody, dopiero gdy przestała się ruszać, a następnie położyła martwą na łóżko. Ciało 3-latki odkrył po powrocie z pracy jej ojciec. To on wezwał pogotowie. Niestety na ratowanie było już za późno.
MariaBarbara
Fanatycy obsesyjni nie tylko sa katolikami. Wprost przeciwnie, im mniej sie wie o katolicyzmie tym krotsza droga do obsesjii religijnej. Przykladem sa sekty, gdzie wszystko polega na manipulacji niewolniczych umyslow.
Acheron shares this
2
Artykuły.
artykułyMore
Artykuły.

artykuły
MariaBarbara
Musi byc chyba jakas lacznosc dewocji obsesyjnej z poziomem uksztaltowania religijnego i stanem psychicznym. Znalam kobiete bardzo pobozna, ktora caly czas odmawiala Rozaniec a miedzy zdrowaskami klela jak szewc.
LovVal
Poprostu matka jest chora i potrzebuje pomocy psychiatry a nie nasyego potepienia.
🙏 🙏 🙏 🙏
Bogumil
Chcę uprzejmie zwrócić uwagę. To jest opętanie a nie dewocja.Może to być również choroba umysłowa.Tytuł nietrafiony.Można również odwrócić sytuację,i tutaj jestem za,czy opętanie może mieć znamiona dewocji, lub do niej prowadyic?
elieli
ona
kto zabija sam wyklucza się z Kościoła, więc nie podniecaj tu się i nie wszczynaj podziałów
MariaBarbara
Jasne ze ta opetana to jest matka. Ignorancja wiernych czesto bywa bronia szatana .
ona
Oto"polityczna " wiedza Danuty Dubiel
Martyna1 20:42
Wyborcy pana Dudy pochodzą w części z tych środowisk.
----------------------------------------------------------------------------------------
niezalezna.pl/64606-srodowisk…
27 lutego 2015 roku ukonstytuował się formalnie Akademicki Komitet Honorowy doktora Andrzeja Dudy. Jego kandydaturę w wyborach prezydenckich wspiera już ponad 300 uznanych …More
Oto"polityczna " wiedza Danuty Dubiel

Martyna1 20:42

Wyborcy pana Dudy pochodzą w części z tych środowisk.

----------------------------------------------------------------------------------------

niezalezna.pl/64606-srodowisk…

27 lutego 2015 roku ukonstytuował się formalnie Akademicki Komitet Honorowy doktora Andrzeja Dudy. Jego kandydaturę w wyborach prezydenckich wspiera już ponad 300 uznanych naukowców i wykładowców akademickich.

- My, niżej podpisani członkowie i sympatycy Akademickich Klubów Obywatelskich im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Poznaniu, Krakowie, Łodzi i Warszawie, powołujemy Akademicki Komitet Honorowy doktora Andrzeja Dudy. Jesteśmy przekonani, że Polska umiejętnie, sprawnie i uczciwie rządzona może wyrwać się z impasu rozwojowego, odrodzić się i dołączyć do najbardziej rozwiniętych państw Zachodu, stając się szczęśliwą Ojczyzną dla swych obywateli: dla nas, naszych dzieci i przyszłych pokoleń. Głęboko wierzymy, że wybór pana doktora Andrzeja Dudy na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zapoczątkuje proces odrodzenia narodowego i państwowego – czytamy w komunikacie Akademickiego Komitetu Honorowego Andrzeja Dudy.

Podpisani pod listem otwartym naukowcy z uczelni wyższych w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Krakowie oraz innych miast Polski podkreślają, że nasz kraj ma znaczący potencjał naukowy. Zwracają uwagę, że w tym kontekście na szczególną uwagę zasługują uczeni, którzy w zagranicznych instytucjach naukowych osiągają spektakularne sukcesy. Jednocześnie inicjatorzy Akademickiego Komitetu Honorowego Andrzeja Dudy podkreślają, że Polska ma rozbudowaną, jednak nadal głęboko niedoinwestowaną infrastrukturę naukową.

- Ten potencjał trzeba uruchomić i odpowiednio umotywować, by stał się motorem dynamicznego rozwoju naszego państwa. Jesteśmy gotowi podjąć się takiego wysiłku – czytamy w liście przesłanym do naszej redakcji.

Współprzewodniczącymi Komitetu Honorowego zostali:
1. prof. dr hab. Stanisław Mikołajczak – AKO Poznań
2. prof. dr hab. Ryszard Kantor – AKO Kraków
3. prof. dr hab. Michał Seweryński – AKO Łódź
4. prof. dr hab. inż. Artur Hugo Świergiel – AKO Warszawa

Jednocześnie do Komitetu dołączyło w sumie ponad 300 uznanych naukowców i wykładowców z całego kraju. Inicjatorzy podkreślają, że Akademicki Komitet Honorowy Andrzeja Dudy ma charakter otwarty i zapraszają pracowników nauki ze wszystkich ośrodków i środowisk naukowych, którzy „widzą konieczność gruntownej przebudowy Polski”.

Pełna lista członków Akademickiego Komitetu Honorowego dostępna jest na oficjalnej stronie ako.org.pl.Tam też można dołączyć do Komitetu.

Przestań się osmieszać kobieto, bo zal tego czytać 😀
wojciechowskikrzysztof
🤦 czego to ludzie nie wymyślą gdy sami decydują co dobre a co złe.
ona
🤒