Tsunami zgonów!!!

Prokuratura Europejska (EPPO) wszczęła dochodzenie w sprawie zakupów szczepionek przeciwko koronawirusowi przez UE, co prawdopodobnie zwróci uwagę na rolę w tej sprawie przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen.
Te grupy zostały zwolnione z przyjmowania zastrzyków przeciw COVID. Nigdy nie zapomnimy.15 września 2021r. Jeff Rense stworzył listę grup, które zostały zwolnione z otrzymywania szczepionek:
Cały Kongres
Cały personel Kongresu
6000 pracowników Białego Domu
2500 pracowników Pfizer’a
1500 pracowników Moderny
120 000 pracowników Johnson & Johnson
15 000 pracowników CDC
14 000 pracowników FDA
8 000 000 chińskich studentów w USA (z których 85%-90% jest członkami KPCh i/lub ChAL-W)
2 000 000 nielegalnych nachodźców
500 000 bezdomnych
Tsunami zgonów, o którym mówię przez ostatnie dwa lata, nadchodzi. Właśnie teraz”.„Jedna na 73 osoby w [Stanach Zjednoczonych], która przyjęła szczepionkę na początku 2020 roku, nie żyje. Według danych rządu USA. W Wielkiej Brytanii tracą około tysiąca osób tygodniowo”.„Mamy już ponad 900 zawodowych sportowców, którzy zmarli”.„Co jest gorsze od śmierci? Mówię wam, że cały czas to gmatwają i – bo pomyślcie o tym przez chwilę. Kiedy zaczęły się wszystkie te szczepienia, AstraZeneca na początku 2021 roku, było mnóstwo ludzi ze wstrząsem anafilaktycznym. W rzeczywistości chcieli nawet umieścić zestawy reanimacyjne wewnątrz ośrodków szczepień. Teraz już tak często tego nie widujemy”.“Co? Czy ludzie tolerują to? Nie, oni musieli zmienić skład. Musieli coś usunąć, coś dodać, zmienić proporcje – coś w tym stylu”.„Więc naprawdę wierzę, że faktycznie znajdziemy w tych preparatach cały wachlarz wszelkiego rodzaju składników. Znaleźli sposób na powolne zabijanie tym ludzi”.I pamiętajcie, chcą pozbyć się 3,5 miliarda ludzi z planety i nauczyli się robić to powolnym zabijaniem, więc większość niczego niepodejrzewających ludzi nie połączy kropek”.„A więc, czy to już się dzieje? Nie jestem pewny, ale myślę, że każdy nie powinien nigdy, przenigdy, absolutnie nigdy, przyjmować kolejnej dawki dowolnego rodzaju, przenigdy, pod żadnym pozorem”.31 października odbyła się konferencja parlamentarzystów UE w Strasburgu ze znanym specjalistą chorób zakaźnych, dr Christianem Perronne.Prokuratura Europejska (EPPO) wszczęła dochodzenie w sprawie zakupów szczepionek przeciwko koronawirusowi przez UE, co prawdopodobnie zwróci uwagę na rolę w tej sprawie przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen.W kwietniu 2021r. The New York Times po raz pierwszy doniósł o wiadomościach tekstowych wymienianych pomiędzy von der Leyen a dyrektorem generalnym Pfizer’a Albertem Bourlą w ramach przygotowań do unijnego kontraktu na zakup szczepionek w ilości do 1,8 miliarda dawek firmy BioNTech/Pfizer. Według ujawnionych cen preparatu, transakcja miałaby wynieść nawet 35 miliardów euro. Nie ma papierowych śladów tych umów, ponieważ UE nie archiwizuje wiadomości tekstowych.W styczniu 2022r. rzecznik praw obywatelskich UE oskarżył Komisję o nieudolną administrację z powodu nieudostępnienia tych wiadomości tekstowych w odpowiedzi na żądanie oparte o wolność dostępu do informacji. Doprowadziło to do powstania raportu opublikowanego w zeszłym miesiącu przez Europejski Trybunał Obrachunkowy, w którym stwierdzono, że Komisja odmówiła przejrzystości w odniesieniu do szczegółów osobistej roli von der Leyen w kontrakcie z Pfizerem i wykazano, że von der Leyen działała na własną rękę i osobiście wypracowała wstępną umowę z Pfizerem, zamiast wykorzystać normalne protokoły połączonych zespołów negocjacyjnych.