Clicks1.9K
Anioł Novus Ordo Grafika: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsKppoljzzphMore
Anioł Novus Ordo

Grafika: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsKppoljzzph
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Doskonałe i realne !
V.R.S.
@przeciwherezjom
Nie ma rytu trydenckiego człowieku. Jest starożytny ryt rzymski utrwalony po wsze czasy po Soborze Trydenckim w Quo primum tempore. JMB nie jest w stanie go zniszczyć. Co innego posoborowy obrządek H. Bugniniego pisany na piasku rewolucji kulturowej lat 60tych XX w.
przeciwherezjom
Jacy wy jesteście wrażliwi na wyrażenia, słówka. Dla zwykłego katolika nie ma takich niuansików, o których piszesz. Zaatakowałeś z boku, lekko nie na temat, czepiając się słówka, a nic nie odpowiedziałeś na właściwy sens mojego komenta. Jeszcze raz se poniżej przeczytaj i przemyśl to dziesięć razy zanim palniesz z "intelektualnej" rury. Ach napiszę Ci na wszelki wypadek, o co mi chodziło, bo …More
Jacy wy jesteście wrażliwi na wyrażenia, słówka. Dla zwykłego katolika nie ma takich niuansików, o których piszesz. Zaatakowałeś z boku, lekko nie na temat, czepiając się słówka, a nic nie odpowiedziałeś na właściwy sens mojego komenta. Jeszcze raz se poniżej przeczytaj i przemyśl to dziesięć razy zanim palniesz z "intelektualnej" rury. Ach napiszę Ci na wszelki wypadek, o co mi chodziło, bo boję się że nie dojdziesz.... Istotą było odniesienie się zgryźliwie do 99% katolików którzy są baranami (wg was) korzystającymi z usług NOM-u. Taka hołota, plebs. Odniosłem się do waszej wyniosłej moralności, nie mającej nic wspólnego z miłością bliźniego, owszem, wiele z arogancją i pychą faryzejską. Poniżej przyfasoliłem znacznie delikatniej, ale skoro się dopomniałeś to Ci przywalam. A jak Ci mało to napisz jeszcze raz, to jak Ci odpiszę to 200 masek na raz na mordzie Ci nie pomoże.
V.R.S.
@przeciwherezjom
Mylisz "zwykłego katolika" ze "zwykłym Januszem", któremu język, pojęcia, wiara, dogmaty, prawda, Msza, Kościół, kult Boży, mówiąc kolokwialnie "zwisają i powiewają", bo są to "niuansiki", które zakłócają mu dobre samopoczucie.
Problem sięga głębiej bo "posoborowy Janusz" nie wie zwykle nawet co to "miłość bliźniego", choć tapetuje sobie tym swoje wypowiedzi.
przeciwherezjom
Co lefebryści, cieszycie się, że niszczy zwyczajny Ryt? A trydenckiego nie rusza? Nie chce wam podpaść, bo jesteście mu na razie użyteczni, skłócając wierzących. Uważacie może, że wasza postawa jest właściwa? Ja osobiście czuję się pobity tytułem który daliście tej niegłupiej satyrze.
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Kto nazywa prawdziwych katolików z niezmienna i niezmutowaną Nauką KK-go i Ewangelii " lefebrystą " -jest sługa lucyfera i masonów z synagogi jego !
Posoborowe absurdy
BABCIE ZIGNOROWAŁY 5 POLICJANTÓW. Interwencja Policji u Ks. Woźnickiego i bohaterska postawa Księdza i wiernych youtube.com/watch?v=dnUx_w5dUcgMore
BABCIE ZIGNOROWAŁY 5 POLICJANTÓW. Interwencja Policji u Ks. Woźnickiego i bohaterska postawa Księdza i wiernych youtube.com/watch?v=dnUx_w5dUcg
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Duch Święty spoczywa na wiernych niezłomnej wiary i Nauki KK-go , Ewangelii i TRADYCJI . 😇