Clicks100
olek19801
1

"Trzaskowianka" to nie jedyne zatrucie Wisły w Warszawie.

dakowski.pl

Płynie również woda mineralna "Miłosna".

Mirosław Dakowski

Oczywiście Trzaskowski jest największym trucicielem Wisły. Sławna już na świecie woda mineralna „trzaskowianka” groźna jest jednak tylko poniżej Warszawy.

Ale dla Warszawy groźniejszym jest tajny zrzut ścieków z miasta, czy miasteczka Stara Miłosna. Czasem, szczególnie przed długim weekendem, ich oczyszczalnia jest wyłączana, czy może psuje się, a ścieki płyną otwartym kanałem przez Starą Miłosną, Międzylesie, Anin, Wawer do Wisły.

Alarmowaliśmy już w trakcie projektowania budowy tego osiedla i tak zwanej oczyszczalni czyli pod koniec lat 80. Osiedle było projektowane przez znanych wówczas architektów [Skibińskich?[. Alarmowaliśmy, że swoje ścieki chcą wpuszczać powyżej ujęć wody pitnej dla lewobrzeżnej Warszawy, czyli Grubej Kaśki.

Jak chcieli, tak zrobili.

W zeszłym roku, kiedyś w piątek, też ścieki zalały ulice w Warszawie, w tym Dziewiątą Poprzeczną i lasek w Aninie, który należy do Warszawy. Alarmowane przez nas władze Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodno Kanalizacyjnego odpowiedziały, że ich to nie obchodzi, żeby dzwonić do Starej Miłosnej.

Teraz sytuacja się powtarza. Od paru dni śmierdzące, szaro-zielonkawe i brunatny ścieki ze Starej Miłosnej płyną sobie otwartym kanałkiem do Wisły. Próbowałem zainteresować TVP Info, bo przecież Przedsiębiorstwo Kanalizacji w Warszawie jak wiemy to nie interesuje. Ścieki dalej sobie płyną, wpadają do Wisły w niewielkiej odległości od Grubej Kaśki, ale powyżej niej. [Sprawdzam we wtorek... Dalej płyną.. ]

Smacznego, mieszkańcy lewobrzeżnej Warszawy.

To woda mineralna "Miłosna".


Dodatkowo przecież lekarze ostrzegają, że w ściekach jest coraz większa ilość damskich pigułek antykoncepcyjnych. Więc tak jak na Missisipi, pijący tę wodę mężczyźni mają coraz mniejszą ilość plemników w ejakulacie.

A może to celowe, by coraz więcej byłych mężczyzn zasiliło szeregi Transpłciowców ?

Na pewno wpływa to na katastrofalną sytuacje demograficzną Polski.

Może ktoś z czytelników znajdzie polskie, nowe badania ilości ejakulatu? Proszę mi przesłać ich adres.
olek19801
Chłopy, tracimy męskie hormony!