10:12

02.04.2020 ZABUDNITE NA DEMOKRACIU! PRÁVE PREBIEHA ZÁVEREČNÁ OPERÁCIA URÝCHLENÉHO …

Trošku staršie video,ale veľmi aktuálne prítomné aj budúce časy. 02.04.2020 ZABUDNITE NA DEMOKRACIU! PRÁVE PREBIEHA ZÁVEREČNÁ OPERÁCIA URÝCHLENÉHO PRECHODU DO NWOMore
Trošku staršie video,ale veľmi aktuálne prítomné aj budúce časy.
02.04.2020 ZABUDNITE NA DEMOKRACIU! PRÁVE PREBIEHA ZÁVEREČNÁ OPERÁCIA URÝCHLENÉHO PRECHODU DO NWO
Dana22
Mladý francúzsky hrdina

stredoevropan.cz/…/sedmnactilety-a…

Sedmnáctiletý Augustin zabránil v Lyonu znásilnění dvou dívek. Sám skončil v nemocnici

-
25.8.2020

Francouzi se na sociálních sítích bouří kvůli teprve sedmnáctiletému Augustinovi, který zabránil znásilnění dvou dívek, aby byl útočníky následně sám napaden, a skončil s těžkými zraněními v nemocnici.
K útoku došlo v pátek večer v Lyon…More
Mladý francúzsky hrdina

stredoevropan.cz/…/sedmnactilety-a…

Sedmnáctiletý Augustin zabránil v Lyonu znásilnění dvou dívek. Sám skončil v nemocnici

-
25.8.2020

Francouzi se na sociálních sítích bouří kvůli teprve sedmnáctiletému Augustinovi, který zabránil znásilnění dvou dívek, aby byl útočníky následně sám napaden, a skončil s těžkými zraněními v nemocnici.
K útoku došlo v pátek večer v Lyonu v oblasti Place Bellecour a podle svědků agresoři nebyli Francouzi. Respektive mohli klidně mít francouzské pasy, ale nebyli to Evropani. Pětice cizinců zde dotírala na dvě dívky, kterých se nikdo z okolí nezastal. Jejich obtěžování již přerůstalo v pokus o znásilnění, když se na místě objevil mladý světlovlasý chlapec. Podle fotografie žádný obr a jistě ani žádný silák, zato ale s velkým srdcem svých francouzských rytířských předků. Stoupl si mezi dívky a agresory a svým jednáním umožnil dívkám utéci. V té chvíli se ale všechna pozornost pěti grázlů soustředila na něj.
Část incidentu, ještě před napadením, zachycuje toto video.

Podle médií přišel Augustin o dva zuby, má zlomenou čelist, a věnují se mu lékaři z krční chirurgie, kde od pátku zůstává v jejich péči.
Sledovat dění okolo Augustina a komentáře lidí můžete na Twitteru pod hashtagem #JusticePourAugustin
Strážce
To je pravý muž. To by Kalisrátos neudělal, protože je zbabělý. 🥱
Dana22
voxpopuliblog.cz/arabske-jaro-20…

Arabské jaro 2010 a BLM 2020 – totožný scénář a stejní podporovatelé

Je až neuvěřitelné, kolik paralel najdeme právě mezi těmito deset let od sebe vzdálenými událostmi. Pokud se podíváme na to, kdo podporoval Arabské jaro v roce 2010 a vznítil novou ideologii protibělošského rasismu v rámci BLM, tak zjistíme, že jak scénář, tak organizátoři jsou totožní. Pak …More
voxpopuliblog.cz/arabske-jaro-20…

Arabské jaro 2010 a BLM 2020 – totožný scénář a stejní podporovatelé

Je až neuvěřitelné, kolik paralel najdeme právě mezi těmito deset let od sebe vzdálenými událostmi. Pokud se podíváme na to, kdo podporoval Arabské jaro v roce 2010 a vznítil novou ideologii protibělošského rasismu v rámci BLM, tak zjistíme, že jak scénář, tak organizátoři jsou totožní. Pak tedy nelze než zkonstatovat, že vše bylo dlouho předem důkladně připravováno a posléze realizováno v prvním případě v arabském světě, v tom druhém ve společnosti západní.
Základem toho, aby bylo možné současné protesty BLM nastartovat, byla zřejmě velmi pečlivá příprava. Povšimněte si, jak dlouho je podporován ultralevicový extremismus v podobě Antify a na ni napojených bojůvek, jakou je třeba i nechvalně známá rasistická protibělošská organizace GNWP, jejíž napojení na Antifu je všeobecně známo. Extremisté, jejichž ideologie je založena právě na podobných “hodnotách” jsou dnes stavěni na piedestal a protlačováni systémem – viz například u nás Piráti.
V zemích, které mají nějakou koloniální či otrokářskou minulost se pak záměrně vyvolává v jejich bílých občanech jakýsi pocit viny za činy předků, aniž by se bralo v potaz, že v průběhu několika tisíciletí se různé rasy střídaly v rolích jak otrokářů, tak otroků. O tom jsem už ostatně psala, nemá cenu to tedy více rozvádět.
Každopádně, souběžně s tím byly v západních zemích proti většinové společnosti poštvávány právě barevné menšiny. Čekalo se jen na vhodný okamžik, kdy vše odstartovat. To, co se dnes děje napříč celým západním multikulturně dlouhodobě “obohacovaným” světem, však bylo dávno předem plánováno. Už v roce 2014 řekl Georg Soros v rozhovoru pro německý deník Bild, že je třeba zničit USA pomocí nenávistných černých skupin. Zároveň plánoval vyvolat v běloších pocity viny a poštvat proti nim za jejich domnělé viny černochy, protože černoši jsou velmi lehce manipulovatelnou masou.

To se nakonec využilo nejen v USA, ale také v Evropě. A nyní si srovnáme paralely Arabské jaro 2010 – BLM 2020:
V pozadí arabského jara bylo hlavní kontrolní organizací Muslimské bratrstvo. Vezmeme-li v úvahu všechny spojitosti a fakt, že američtí zastánci Muslimského bratrstva jsou tytéž hlasy, které prosazují BLM, tak zjistíme, že scénář je neuvěřitelně shodný. Nejenže jsou zastánci stejných hlasů, ale jejich cílevědomé jednání vykazuje příliš mnoho společného. Nyní již půjdeme na konkrétní srovnání.
Muslimské bratrstvo je v podstatě zastřešující organizací pro množství islámských frakcí. MB v podstatě reprezentuje politický islám. Podobné to je, když se podíváte na strukturu Black Lives Matter – také BLM představuje zastřešující strukturu pro síť jednotlivých politických skupin. Obě skupiny (MB a BLM) prosazují kulturní revoluci podle výsledků své činnosti.
V roce 2010 mělo bratrstvo Al-Káidu a militantní frakce uvnitř ISIS. V roce 2020 má BLM New Black Panthers a militantní frakce v rámci Antify.
V roce 2010 Bratrstvo strhlo sochy a symboly, které označilo za kulturně represivní pro své politické názory. V roce 2020 BLM strhává sochy a symboly, které označuje za nepřijatelné pro své politické názory. V roce 2010 Bratrstvo pálilo knihy, měnilo dějiny a násilím odstraňovalo jejich kulturní opozici. V roce 2020 BLM propaguje pálení knih, změnu pohledu na historii a rušení jejich kulturní opozice silou.
V roce 2010 MB využilo sociální média k organizování své politické činnosti a Big Tech to usnadnila i tím, že založila místní sítě pro protesty. V roce 2020 BLM využívá sociální média k organizování svých politických médií a Big Tech vše usnadňuje nasazením místních sítí.
V roce 2010 MB zaútočilo na policii a islámská extremistická hnutí hovořila o útlaku ze strany donucovacích orgánů na Bratrstvo. V roce 2020 BLM napadne policii a prezentuje se jako hnutí utlačované donucovacími orgány.
V roce 2010 zavrhlo MB sekularismus a krutě zaútočilo na jakoukoli formu křesťanství. V roce 2020 se BLM zasazuje proti sekularismu a útočí na křesťanství (ničení kostelů), přičemž viditelně nikdy nekritizuje žádný prvek islámu (ani jedna zničená mešita).
Přebírání moci ze strany MB a zavádění práva šaría – totéž vidíme i u BLM – snaha o převzetí moci zejména v USA, kde za akcemi BLM stojí právě opoziční demokraté, což bylo mnohokrát prokázáno.
V projevu z prosince 2015 (video níže) k Muslimské americké společnosti (MAS) a Islámskému kruhu Severní Ameriky (ICNA), Nihad Awad, výkonný ředitel CAIR, naléhal na americké muslimy, aby podpořili Black Lives Matter, a řekl: „Black Lives Matter je naše záležitost. Black Lives Matter je naše kampaň”. Na stejné akci naléhala vůdkyně MAS, Khalilah Sabra na „revoluci“ a přirovnala situaci v USA k revolucím Arabského jara, vedeným MB v Egyptě, Libyi Tunisku a Sýrii.
Ještě jednu věc mají obě hnutí společnou. Společné spojení George Sorose, Baracka Obamy a Black Lives Matter (BLM) s Muslimským bratrstvem.
To samozřejmě souvisí také s událostmi v Evropě, kam se nepokoje z USA logicky – a zcela jistě plánovaně – přesunuly. Zatímco v USA jde zatím především o prezidentské volby a snahu o jasné vítězství demokratů, napojených na BLM i radikální muslimy z CAIR, v Evropě se jedná o posílení muslimské invaze, vyvolání pocitů viny u původních Evropanů, podnícení útoků ze strany muslimských komunit, ale zároveň i oslabení pozice policie v islamizovaných evropských zemích.
www.youtube.com/watch
Strážce
Copak? Levičáci pomatení nevědí, že rasa je jen konstrukt? 🤪