CÓRKA MARYI
212.5K

Matka Zbawienia: Antychryst użyje swoich tak zwanych stygmatów jako sposobu na przekonanie świata, …

Mother of Salvation: The antichrist will use his so-called stigmata as a means to convince the world he is Jesus Christ KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH sobota, 15 lutego 2014 roku, godz. 17.14 Moje …More
Mother of Salvation: The antichrist will use his so-called stigmata as a means to convince the world he is Jesus Christ
KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH
sobota, 15 lutego 2014 roku, godz. 17.14
Moje dziecko, gdy pod wpływem antychrysta oszustwo będzie pochłaniało dusze, ludzie będą zwodzeni poprzez wiele działań, czynów i słów pochodzących od niego. Słodki i kojący, spokojny w zachowaniu, z przekonaniem będzie usprawiedliwiał każdy grzech przeciwko Bogu.
Nawet najbardziej podły grzech przeciwko ludzkości zostanie tak subtelnie usprawiedliwiony jakby był bez znaczenia. Przekona wielu, że pozbawianie życia jest dla dobra innych i jest ważną częścią praw człowieka. Bluźnierstwa, które wyleją się z jego ust, będą postrzegane jako słuszne i właściwe.
On usprawiedliwi wszystko, cytując Pismo Święte w odwrotności. Ci, którzy będą się kurczowo trzymać każdego jego słowa, nie będą wiedzieli wystarczająco wiele o Słowie Bożym, aby być w stanie mu zaprzeczyć. Będzie przy tym robił wrażenie, że …More
CÓRKA MARYI
"Antychryst wykorzysta wszelkie demoniczne moce, dane mu przez szatana, by przekonać świat, że ma stygmaty, które są kojarzone ze świętymi."