Clicks31
uk.news

Лукавство: Папа Франциск "критикує" аборти, але обожнює політиків, які їх підтримують

14 жовтня Папа Франциск повідомив групі медиків наступне: "Я завжди кажу, що аборт - це вбивство, яке не може мати виправдань".

Папа Франциск повинен говорити це політикам, які примушують медичних працівників брати участь у вбивстві. Папа Франциск перекладає відповідальність на простих фармацевтів і лікарів, які, за його словами, повинні стежити за "ліками, які можуть стати отрутою". Він додає: "Ви знаходитеся на службі у людського життя, це дозволяє вам не робити певні дії, навіть незважаючи на те, що це може виглядати дивно". При цьому, сам Папа Франциск ніколи не підтримував тих, хто заперечував йому.

Менше місяця тому він повідомив журналістам, що "аборт - це вбивство". Але вже 9 жовтня він радісно прийняв Ненсі Пелосі із червоною килимовою доріжкою.

Крім того, навіть під час Аудієнції з кривавою вбивцею з Італії, Еммою Боніно, і вручення нагороди Ліліан Плоумен з Голландії, він нічим не показав, що не підтримує аборти. Проте, Папа Франциск часто робить сумне обличчя при зустрічі з прихильниками життя.

Зображення: Vatican Media, #newsGywovnvewx