Clicks1.1K

JEZUS: Wszystkie dusze, które otrzymały Dar Ducha Świętego – bez wyjątku – poddadzą swoją własną wolę Woli Mojego Ojca

KSIĘGA PRAWDY

środa, 30 października 2013 roku, godz. 18.00

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy Mój Święty Duch zstępuje na jakąś osobę, dzieje się wiele rzeczy. Najpierw przychodzi uczucie oszołomienia i niedowierzania. Drugim jest poczucie przytłoczenia przez coś tak potężnego, że czyni tę osobę całkowicie zależną od Świętej Woli Boga.

Zniknie wiara w wyższość własnego ludzkiego intelektu, bo intelekt nie ma już wtedy żadnej znaczącej roli do odegrania. Zamiast tego dusza będzie przeniknięta wiedzą, intuicją i pojmowaniem tego, co znajduje się poza jej własną wątłą ludzką interpretacją.

Gdy Duch Święty ogarnie duszę, będzie ona wzrastała, zostanie szybko przyciągnięta do Woli Mojego Ojca i odpowie z całkowitym poddaniem.

Kiedy już początkowy strach osłabnie, taki człowiek będzie odczuwał głęboki pokój i przestanie się już obawiać tego, że zobaczą go głoszącego Słowo Boga. Nie będzie już zważał na ludzkie przekonania, bo z jego ust wypłynie Prawda. Osobowość duszy, niezależnie od tego, czy jest wylewna, bojaźliwa lub nieśmiała, zejdzie na drugi plan i stanie się mało istotna, jeśli chodzi o sposób, w jaki będzie głosiła Słowo Boga.

Wszystkie dusze, które otrzymały Dar Ducha Świętego – bez wyjątku – poddadzą swoją własną wolę Woli Mojego Ojca. Bo dusze, które prawdziwie zostały pobłogosławione Darem Ducha Świętego, a których rolą będzie szerzenie Słowa Boga, będą z tego powodu cierpiały. Jednak gdy te dusze będą maszerowały naprzód, bez lęku, i z odwagą głosiły Prawdę, przykryje je płaszcz Bożej Miłości.

Ci, którzy głoszą Prawdę Mojego Nauczania w tych pogańskich czasach i kiedy Mój Kościół odpadnie od prawdziwej wiary, otrzymają dodatkową siłę po to, by sprawić, aby Mój Głos był słyszany. Ta siła będzie pochodziła od Boga, Mojego ukochanego Ojca. Przez Moc Siły Boga wielu z armii szatana się nawróci, natomiast pozostali zostaną zgładzeni.

Duch Święty jak miecze palących płomieni przeniknie serca wszystkich tych, którzy słuchają i przyjmują Prawdę.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…-woli-mojego-ojca-i-odpowie-z-calkowitym-poddaniem
wordpress.com/…ill-of-my-father-and-respond-in-total-abandonment/
CÓRKA MARYI
"Ci, którzy głoszą Prawdę Mojego Nauczania w tych pogańskich czasach i kiedy Mój Kościół odpadnie od prawdziwej wiary, otrzymają dodatkową siłę po to, by sprawić, aby Mój Głos był słyszany. Ta siła będzie pochodziła od Boga, Mojego ukochanego Ojca. Przez Moc Siły Boga wielu z armii szatana się nawróci, natomiast pozostali zostaną zgładzeni."