Clicks2.1K

Cały świat upadł. Bluźnierstwo, fałsz, pijaństwo i mord—oto dewizy dzisiejszego Świata.

59. Z RODZINY ZROBILIŚCIE STADŁO ZGONIONE

W czasie modlitwy oczami duszy ujrzałam wielki, złocisty tron. Blask od niego bił na wszystkie strony. Ujrzałam siedzącego na tronie tym. Pana Jezusa w sukni śnieżno-białej, która mieniła się jak tęcza, jak gdyby drgały kryształy na tej sukni. Na Ramionach był krwisto-czerwony płaszcz. Na Głowie miał dwie korony: cierniową i złotą.

Pan Jezus powiedział, zapisz: Stoję u progu, patrzę na świat, a świat nadal grzeszy.

Ja Jestem Sędzią, Zbawicielem Dusz, a świat lekceważy Moje Ostrzeżenia. Mówię do wszystkich ludzi, do wszystkich Dusz poprzez cały świat. Nawołuję: Nawracajcie się do drogi Boga Najświętszego! Odstąpcie od złego ducha, od drogi grzechu. A świat lekceważy moje prośby i ostrzeżenia.

Tak powiedziałem i przepowiedziałem uczniom Moim o losie Jerozolimskiej Świątyni, że nie zostanie z jej wielkości, pychy i majestatu nawet kamień na kamieniu.

Tak też mówię dziś wam poprzez cały świat: Popiół i zgliszcza zostawicie przez grzech po sobie! Nie umiecie szanować godności ludzkiej.
Przecież zostaliście stworzeni na obraz i podobieństwo Boże, lecz wy przez swoje grzechy upodabniacie się do najdzikszych zwierząt.

A pamiętajcie, że powiedziałem: Nie rzucajcie pereł pod nogi świniom! To może też was dotyczyć. Moje łaski i Moje miłosierdzie przez wasze grzechy i upodlenie może być powstrzymane.
Tak bardzo was proszę: Czuwajcie, czyńcie pokutę, nie grzeszcie, bo siekiera już jest przyłożona do korzenia waszych drzew.

Jesteście wszyscy opasani pychą szatana.
Chlubicie się swoją wiedzą, techniką i wielkimi możliwościami.

A Ja wam powiadam, że wszystko to jest nicością przed Moim Obliczem. Grzechy wasze są wielkie, nawet nie mrugniecie powieką, jak nastąpi wasz wielki koniec.

Trąba kary i wymiar sprawiedliwości już jest przyłożony do ust Anioła, który ogłosi waszą zagładę, jeśli pokutować nie będziecie. jeśli czynów dobrych czynić potrzebującym nie będziecie, głodnym, chorym, więźniom —wszyscy w potrzasku swoich grzechów pomrzecie...


Och, dzieci Moje, dzieci, wy macie więcej grzechów, jak wszystkie pokolenia ziemi.

To wy, znając przykazania i prawa Boże, odstąpiliście od nich.
To wy, właśnie staliście się bluźniercami przeciw Najświętszemu Bogu. Wszyscy jesteście umazani we krwi niewinnych dzieci, mordowanych, którym nie zezwoliliście żyć i chwalić Boga Świętego. To wy jesteście zbrodniarzami, bo w każdej wojnie mordujecie niewinnych ludzi i dzieci mordujecie, braci niewinnych, którzy nic złego wam nie czynią. Zło siejecie i rozsiewacie wszędzie.
Daliście obrzydliwą wolność i o nią z uporem walczycie tam, gdzie powinna być czysta wstrzemięźliwość małżeńska, dyscyplina, wierność i posłuszeństwo sobie wzajemnie.
Z rodziny zrobiliście gonione stado bydlęce, psie. Każdy z małżonków jest najokrutniejszym egoistą. Tak ich wyszkoliliście, tak ich nauczyliście. Daliście wolność, rozwody. Dziś żona nie chce nieść ciężaru męża. Mąż nie chce nieść ciężaru żony. Dzieci oszukane i zlekceważone, pozostawione same sobie albo bezmyślnie porzucone, l ta dorastająca młodzież przez wasze winy żyje gorzej niż zgraja psów. Sięga po narkotyki, morduje, alkoholizuje się, czyni najohydniejsze rzeczy zbrodnicze. Ale wy przed Bogiem za nie odpowiecie.

Rodzina jest to Święta rzecz, Sakramentem Świętym związana, nierozerwalna. Jedynie śmierć jednego z małżonków zmienia stan rodziny.

A JAKŻE WY ZNIEWAŻYLIŚCIE ZBEZCZEŚCILIŚCIE KOBIETĘ - MATKĘ DALIŚCIE JEJ DO RĄK KIELISZEK, PAPIEROSA W ZĘBY.

UBRALIŚCIE W SPODNIE OSTRZYGLIŚCIE I OSZPECILIŚCIE MATKĘ. ZROBILIŚCIE Z NIEJ KUKŁĘ, KTÓRA NIE WIE CZYM JEST, JAKIE SĄ JEJ OBOWIĄZKI WOBEC DOMU, MĘŻA, DZIECI.

Powiedzieliście, że kobieta musi się emancypować, musi być wszech wolną. l jakaż to wolność? Udręczenie duszy grzechami.

POKUTĘ NIECH CZYNI I NIECH BOGA PRZEPRASZA MATKA, KTÓRA ZABIJA DZIECI

Kto wy jesteście, zbrodniarze, niewierząca zgraja?


Ale gdy zatrąbi trąba Anioła Sądu Sprawiedliwości, drżeć będziecie wielce.
Oszpecacie mego wybrańca, rzucacie na niego oszczerstwa i kłamstwa, za to odpowiadać będziecie przed Sądem Bożym. Czynicie to, dlatego, że nie chcecie przyznać mu racji, jakie wam wytyka w waszym grzesznym postępowaniu. To, co dziś mówię do ciebie, dotyczy całego świata, niejednego narodu.


Cały świat upadł. Bluźnierstwo, fałsz, pijaństwo i mord—oto dewizy dzisiejszego Świata.

żródło: ,,Orędzia Zbawienia''. Centuria
PiotrM
Jota-jotka
przeciwherezjom
Centuria - czyli Zofia Nosko. Mam właśnie pragnienie by przekopać jeszcze raz dokładnie jej objawienia. Na pewno są prawdziwe. Bardzo dużo dotyczą Polski.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Bardzo ważne i prawdziwe Orędzia, dotyczące obecnych czasów! Trzeba czytać i publikować, bo wiele osób ich nie zna.
predex
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego

Artur Łoboda Kraków 20 lipca 2020 roku
...… http://zaprasza.net/a.php?article_id=35744
Prokurator Grzegorz Derwisz
Prokuratura Okręgowa w Krakowie

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego


Na podstawie Artykułu 160. § 1. Kodeksu Karnego głoszącego "Kto naraża …More
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego

Artur Łoboda Kraków 20 lipca 2020 roku
...… http://zaprasza.net/a.php?article_id=35744
Prokurator Grzegorz Derwisz
Prokuratura Okręgowa w Krakowie

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego


Na podstawie Artykułu 160. § 1. Kodeksu Karnego głoszącego "Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3,
OSKARŻAM
Łukasza Szumowskiego
o przestępstwo noszące znamiona zbrodni ludobójstwa na Narodzie Polskim.

W celu ułatwienia reelekcji Andrzeja Dudy na stanowisku Prezydenta RP, Łukasz Szumowski podjął cały szereg działań mających służyć spacyfikowaniu Narodu Polskiego poprzez wykorzystanie światowej paniki związanej z rzekomym wirusem i wmówienie Polakom, że epidemia SARS CoV-2 dotarła do Polski.
Jednak - po osiągnięciu zamierzonego celu - Łukasz Szumowski dalej terroryzuje Społeczeństwo Polskie KŁAMIĄC dalej -
że w Polsce panoszy się jakaś epidemia.
W tym celu rozgłasza wraz ze swoimi współpracownikami KŁAMSTWA, że gdzieś wykryto zarażonych na SARS CoV-2.
I z tego powodu BEZPRAWNIE zmusza Polaków do noszenia maseczek na twarz, które nie tylko powodują zatrucie organizmu wydychanym dwutlenkiem i tlenkiem węgla, ale w gorące dni są siedliskiem wszelkich szkodliwych dla organizmu człowieka bakterii.
Konsekwencje przymusu noszenia maseczek ujawnią się dopiero po latach. Ale ja NIE POZWOLĘ NA TO, by taki DEGENRAT jak Łukasz Szumowski niszczył zdrowie Polaków.


Jest faktem bezdyskusyjnym, że Ministerstwo Zdrowia NIE DYSPONUJE ŻADNYMI TESTAMI NA SARS CoV- 2, bo takie testy nie istnieją nigdzie na świecie!
Wraz z niniejszym oskarżeniem załączam otrzymanie z Ministerstwa Zdrowia rzekome "certyfikaty" na testy podobno stosowane w Polsce.
Większość z tych testów powstała co najmniej kilkanaście lat temu i służyły kiedyś TYLKO do badań laboratoryjnych. A tegoroczne testy mają w swoim opisie informację, że "dodatni wynik testu wcale nie oznacza, że jest się zarażonym SARS CoV-2." Z kolei "negatywny wynik testu wcale nie oznacza, że nie jest się chorym na SARS CoV-2". A więc te testy NICZEGO nie wykazują!
W Internecie można trafić na informacje, że te rzekome "testy na covid-19" wykrywały tą "chorobę" nawet u roślin, albo u zwierząt. Oczywiście bezobjawowo.
Ponieważ te testy nie dowodzą ŻADNEJ choroby - to dla przedłużenia terroru policyjnego Minister Zdrowia zaczął wmawiać Polakom "chorobę bezobjawową".

Jakim trzeba być KRETYNEM, aby uwierzyć w takie brednie.
Człowiek nie wykazujący żadnych objawów chorobowych ma być chorym tylko dlatego, że jakiś pseudotest to wykazuje?
Nie mogę wykluczyć, że Łukasz Szumowski chce w ten sposób zakryć fakt, iż dokonał wielkiego przestępstwa gospodarczego, bo za ogromne pieniądze zakupił całkowicie bezwartościowe "testy" - podobnie jak wcześniej - bezwartościowe maseczki na twarz.
Ja bym przełknął straty gospodarcze Państwa na ogromną skalę.
Ale zbrodni ludobójstwa mu nigdy nie podaruję.
Była w styczniu bieżącego roku bardzo niebezpieczna epidemia infekcji dróg oddechowych, którą przeszły setki tysięcy Polaków - w tym wiele małych dzieci.
Ale wtedy Łukasz Szumowski zajęty był lansowaniem się z Prezydentem RP i nawet nie zauważył tego faktu.

Rozzuchwalony pełną bezkarnością za wszystkie ZBRODNIE - jakich dokonał w okresie terroru pandemiowego, Łukasz Szumowski odgraża się dziś, że to dopiero początek bezprawia.
Już zapowiada "nawrót epidemii", albo też "drugą falę epidemii" - której w Polsce nie było!
Jest rzeczą oczywistą, że w dalszym ciągu będzie prowadził terror i pozbawiał praw publicznych Obywateli Polski.
Za to - czego do tej pory dokonał Łukasz Szumowski - grozi mu połowa artykułów Kodeksu Karnego.
Mam nadzieję, że poniesie za to kiedyś konsekwencje.
Ja koncentruję się na obecnej zbrodni ludobójstwa poprzez zmuszanie Polaków do samo-zatruwania wydychanym powietrzem i samo-zatruwania bakteriami rozwijającymi się na maseczkach.
Wraz z Łukaszem Szumowskim przed Sądem winien stanąć też Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, oraz Komendant Główny Policji.
A także WSZYSCY OSZUŚCI z dyplomami medycznymi, którzy KŁAMIĄ na temat jakiejś pandemii i tym samym utwierdzają Polaków w strachu przed niewidzialną chorobą.
Co to jest SARS CoV-2?
Nie mam zielonego pojęcia: co wydarzyło się w Chinach?
Ale na wieść o masowych zgonach we Włoszech - już w marcu pisałem w niezależnych mediach, że we Włoszech dokonywane są MORDY MEDYCZNE na pacjentach!
Do wniosku takiego doszedłem - gdy przeczytałem o "procedurach medycznych" stosowanych wobec chorych.
Moje słowa potwierdził później najwybitniejszy włoski wirusolog o międzynarodowej renomie profesor Giulio Tarro, który został nagrodzony w Ameryce Tytułem, "najlepszego wirusologa roku", a w 2015 roku był Kandydatem do Nagrody Nobla w dziedzinie Medycyny.
Pacjenci we Włoszech MORDOWANI byli przez podanie czystego tlenu do respiratorów.
Giulio Tarro wspólnie z Pasquale Mario Bacco i Prokuratorem Angelo Giorgianni założyli Stowarzyszenie L'Eretico, które złożyło w Wysokim Trybunału Sprawiedliwości UE akt oskarżenia przeciwko Państwu Włoskiemu o wszystkie zbrodnie dokonane w czasie rzekomej "walki z pandemią".
Pasquale Mario Bacco mówi bez ogródek:
"Zabijaliśmy, choć w dobrej wierze, pacjentów na oddziale intensywnej terapii. Nie wykonując sekcji zwłok, nie wiedzieliśmy, co wirus wywołuje w organizmie, błędnie myśleliśmy, że działa on na poziomie płuc, podczas gdy uszkodzenie było na poziomie naczyniowym, a później w narządach.
Nie stosowaliśmy środków przeciwzapalnych, hydroksychlorochiny i heparyny, o których wiemy dzisiaj, że są fundamentalne, podczas gdy „
spalaliśmy” tkanki płuc przy głębokiej wentylacji.
" We Włoszech wprowadziliśmy karę śmierci, umożliwiając zakażonym pacjentom kontakt z głównym celem wirusa, czyli osobami starszymi i pacjentami ze współistniejącymi patologiami w RSA. Skazaliśmy ich nie tylko na śmierć, ale także na straszliwą śmierć w absolutnej samotności."
O maskach na twarz wypowiada następujące słowa:
" Maski w obecnych temperaturach tworzą prawdziwe podłoże hodowlane mikroorganizmów przed nosem i ustami, wraz z rozwojem bardzo niebezpiecznej koncentracji mikroorganizmów gotowych do rozprzestrzeniania się w naszym ciele.
Ponadto noszenie masek przez wiele godzin powoduje hiperkapnię, czyli większe stężenie dwutlenku węgla i deficyt tlenu, co bardzo spowalnia reakcje; wyobraź sobie, jak niebezpieczne jest takie działanie. Hiperkapnia determinuje i nasila kwasicę komórkową, która stanowi najlepszą pożywkę do rozwoju raka."
To wypowiedź ludzi wykształconych, którzy nie proponują - jak Łukasz Szumowski w wywiadzie z 24 lutego br "doustnego stosowania maseczek".
W sprawie ewentualnych szczepień na SARS CoV-2 Pasquale Mario Bacco wypowiada następujące słowa:
" Zawsze byłem szczepiony. Uważam, że szczepionki odegrały fundamentalną rolę w rozwoju ludzkości. Ale ta szczepionka przeciwko ciągle zmieniającemu się wirusowi RNA to kolosalne oszustwo."
O przyszłej "szczepionce" na koronawirusa stwierdził, że:
"To tylko kolosalna operacja gospodarcza zaaranżowana przez lobby farmaceutyczne."
Całość tego wywiadu można przeczytać na stronie:
www.lindro.it/coronavirus-cov…

Ja pozwolę sobie tylko przypomnieć, że media donosiły o bardzo dużej liczbie zgonów wśród personelu medycznego we Włoszech.
Zapomniały tylko dodać, że te zgony były skutkiem nieprzerwanego noszenia masek na twarzy i zatrucia organizmów lekarzy, oraz pielęgniarek.
Jako dziennikarz niezależnych mediów zwróciłem się w czerwcu do Ministra zdrowia o podanie: jakie testy używane są do wykrycia SARS CoV-2? i poprosiłem o podanie certyfikatów na te testy.
Dopiero po ponownym piśmie do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego o przymuszenie do udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane w Trybie prawa prasowego, otrzymałem listę testów i całkowicie niewiarygodnych certyfikatów na te produkty.
Wynika z nich, że te testy wskażą wynik dokładnie taki - jakiego oczekuje badający.
Są więc to testy kompletnie niewiarygodne i podawanie liczby rzekomo zarażonych w Polsce na covid-19 jest OSZUSTWEM!
Podkreślam w tym miejscu, że z powodu zamknięcia w domach i strachu przed chorobą - w pierwszych miesiącach 2020 roku zmarło w Polsce 5000 mniej osób - niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.
Natomiast rzekomą "chorobę" zaczęto wmawiać Polakom dopiero po sprowadzeniu fikcyjnych testów na powiększenie substancji białkowej i RNA. A powiększenie RNA może wynikać z dziesiątek nie-covidovych przyczyn!
Skoro więc śmiertelność znacząco spadła - to gdzie to zagrożenie zmuszające do noszenia trujących maseczek?
Zaznaczam jednocześnie, że oskarżenie na Łukasza Szumowskiego o ludobójstwo złożyła Dr Diana Wojtkowiak, a później Dr Anna Martynowska złożyła do Prokuratury zawiadomienie o oszustwie "choroby bezobjawowej".
Bezkarność rozzuchwala i jeżeli sprawcy "covidowego" zamachu stanu nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności - to za chwilę odważą się na dużo więcej.

Dlatego będąc świadomy zagrożeń wynikających z ukrytego zamachu stanu - pod przykrywką fałszywej epidemii, obciążam Pana moralnym obowiązkiem obrony Narodu Polskiego.
I jest ono ważniejsze dla Przyszłych pokoleń - niż kiedyś walka z bronią w ręku - w czasie ostatniej Wojny.
Dokona Pan wyboru - po której stronie stanie.
Ale ja z góry zapowiadam, że nie przedstawiłem wszystkich argumentów, bo liczę się z koniecznością ponownego zawiadomienia o zbrodni ludobójstwa, a potem oskarżenia subsydiarnego.
=================
Załączniki:
20 kserokopii "certyfikatów" przesłanych mi w imieniu Ministra Zdrowia.
Są to certyfikaty pozbierane z różnych stron internetowych. Większości z tych preparatów nie zakupiło Ministerstwo Zdrowia.
Są więc tyle warte - ile warte były wcześniejsze "certyfikaty" Łukasza Szumowskiego na maseczki.

21 lipiec 2020
Artur Łoboda
====================
NIEMCY MAJĄ DOŚĆ! POWOŁALI KOMISJĘ ŚLEDCZĄ W SPRAWIE KORONAWIRUSA
www.youtube.com/watch
2020-07-22
Alina
MementoMori+++
Jestem roztropniejszy od wszystkich, którzy mnie uczą, bo rozmyślam o Twoich napomnieniach.
Jestem roztropniejszy od starców, bo zachowuję Twoje postanowienia. Powstrzymuję nogi od wszelkiej złej ścieżki, aby słów Twoich przestrzegać. Ps 119
olek19801
Cała ziemia jęczy z bólu..., cała ziemia drży w oczekiwaniu na słuszny i jakże potrzebny gest sprawiedliwości Bożej. Trzeba trwać na modlitwie bo w każdej chwili możemy zostać wezwani na spotkanie Zbawiciela.