01:16:03
marekbogdan
41.9K
DR MARTYNOWSKA: ,,TO POLITYCY I IM PODLEGLI SĄ ŚMIERCIONOŚNI, NIE WIRUS'' Za nami ciekawe spotkanie dotyczące czasów w jakich nam przyszło żyć. W dobie zatruwania naszych umysłów natłokiem ”…More
DR MARTYNOWSKA: ,,TO POLITYCY I IM PODLEGLI SĄ ŚMIERCIONOŚNI, NIE WIRUS''

Za nami ciekawe spotkanie dotyczące czasów w jakich nam przyszło żyć. W dobie zatruwania naszych umysłów natłokiem ”covidowych” informacji i zastraszania przez media głównego nurtu, w Ostródzie mogliśmy posłuchać logicznego i analitycznego wyjaśnienia tzw. ”pandemii”.
Wykład Dr. Anny Martynowskiej i Pawła Klimczewskiego.
m.rekinek
Dr Martynowska ,,Ja zawsze mówię, że są dwa wyjścia, jedno cudowne, a drugie zwykłe. Cudowne to takie, że naród się obudzi, a drugie zwykłe, że przyjdzie Matka Boska i nam pomoże ... jak zwykle."
jac05
Bogu dzięki za tą kobietę ! Z takim filmem można iść chyba do sądu i walczyć ale o co ? Wszyscy niemal ulegli nowemu Hitlerowi - kowidlerowi i prawie nikt z ważnych i wpływowych nie śmie podważyć jego władzy.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Sprzeciw wobec nadciągającej tyranii
Przesłanie Arcybiskupa Viganò do uczestników protestu w Turynie.
bibula.com/?p=128249
+Carlo Maria Viganò, Arcybiskup
Drodzy Przyjaciele,
Drodzy Bracia i Siostry,
Pozwólcie mi dołączyć do was, aby wyrazić moją duchową bliskość z wami i moje wsparcie. Wasza obecność na tym placu, jak i na wielu placach w całych Włoszech, jest dowodem na to, że są nadal …More
Sprzeciw wobec nadciągającej tyranii

Przesłanie Arcybiskupa Viganò do uczestników protestu w Turynie.
bibula.com/?p=128249
+Carlo Maria Viganò, Arcybiskup

Drodzy Przyjaciele,
Drodzy Bracia i Siostry,

Pozwólcie mi dołączyć do was, aby wyrazić moją duchową bliskość z wami i moje wsparcie. Wasza obecność na tym placu, jak i na wielu placach w całych Włoszech, jest dowodem na to, że są nadal ludzie gotowi korzystać z własnego rozumu i nie mają zamiaru rezygnować ze swojej wolności.

Zebraliście się ponownie, aby wyrazić swoją determinację w przeciwstawianiu się oszustwom i narracji kłamstw propagowanych przez media głównego nurtu, cenzurze platform, mediów społecznościowych i telewizji oraz subtelnemu terroryzmowi, który chciałby, abyście otrzymali eksperymentalne serum genowe, które każdego dnia wywołuje nowe poważne skutki uboczne, niektóre nawet śmiertelne, a okazało się nieskuteczne w powstrzymywaniu pandemii.

Myślę, że wszyscy zrozumieliśmy, że ta pandemia jest wykorzystywana jako środek do przeprowadzenia „Wielkiego Resetu”, który był planowany w najdrobniejszych szczegółach przez wiele lat. Niepokojące jest to, że wszystkie siły polityczne, łącznie z tymi, po których można było się spodziewać, że sprzeciwią się ustanowieniu tej dyktatury, stały się wspólnikami elity przestępczych spiskowców.

Rządzący, sędziowie, policja, lekarze i naukowcy, urzędnicy państwowi i prywatni, dziennikarze, ale także biskupi i księża oraz sami przywódcy watykańscy: w każdej części świata wszyscy postępują według tego samego scenariusza, pod jednym przywództwem.

Widzimy, jak daleko sięga ich ideologiczne szaleństwo: dyskryminacja i kryminalizacja tych, którzy decydują się nie być częścią programu masowych eksperymentów, który jest napędzany przez ogromne interesy gospodarcze i przez antyludzki plan, który jest również antychrystyczny.

Skoro już wszyscy jesteście świadomi absurdu i absolutnej powagi tego, co działo się przez ostatnie półtora roku; jeśli wielu z was rozumie, że Covid przyczynił się do ograniczenia naturalnych wolności obywateli i ustanowienia orwellowskiego reżimu, w którym każdy z nas jest śledzony i kontrolowany we wszystkich swoich działaniach; konieczne jest również sięgnięcie głębiej, to znaczy uznanie, że to, co widzimy, odpowiada nieludzkiemu projektowi sił, które nienawidzą nie tylko zdrowia ciała, ale także i przede wszystkim zbawienia duszy.

Każdy z was, każdy z nas, ma nieśmiertelną duszę, stworzoną przez Boga i odkupioną przez Pana naszego Jezusa Chrystusa ofiarą Krzyża. Za każdego z nas Pan przelał swoją Krew, a naszym i waszym obowiązkiem jest strzec waszej nieśmiertelnej duszy w Łasce Bożej, postępując zgodnie z Jego Przykazaniami i odważnie świadcząc o Wierze, właśnie w czasach, gdy jest ona tak poważnie zagrożona, nawet przez tych, którzy obecnie rządzą Kościołem, a którzy stanęli po stronie wroga.

Musimy uznać, że jeśli doszliśmy do tego punktu, zawdzięczamy to w dużej mierze naszej własnej niewierności i przyzwoleniu, by inni decydowali za Boga, co jest słuszne, a co nie. Przyzwoleniu, w imię tolerancji, na mordowanie dzieci w łonie matki, zabijanie chorych i starszych, degenerację moralności chrześcijańskiej oraz deprawację dzieci i młodzieży.

To, co widzimy dzisiaj, to zatruty owoc dziesięcioleci rozwiązłości, buntu przeciwko prawu Pana, grzechów i wad, które w oczach Boga wołają o pomstę.

Opatrzność Boża pokazuje nam, czym może stać się świat, który porzuca panowanie Jezusa Chrystusa i oddaje się w niewolę szatana. Moje słowa nie są słowami apokaliptycznymi – jak mówią niektórzy – ale surowym ostrzeżeniem, ze strony pasterza Kościoła katolickiego, aby powrócić do Boga, aby uznać, że tam, gdzie nie króluje Chrystus Król i Maryja, tam panuje okrutna i bezwzględna tyrania szatana, który obiecuje ludziom powszechne braterstwo, ale pragnie jedynie naszego potępienia.

Chciałbym uczynić własnymi słowa, które Jan Paweł II wypowiedział na początku swojego pontyfikatu w 1978 roku:

Nie lękajcie się! Otwórzcie, zaiste, otwórzcie szeroko drzwi Chrystusowi! Dla Jego zbawczej mocy.” Nie lękajcie się! Otwórzcie, zaiste, otwórzcie szeroko drzwi Chrystusowi!

Jezus Chrystus jest Królem i Panem historii, w Jego rękach są losy i przeznaczenie każdego z nas, wszystkich narodów i Kościoła świętego. On nie pozwoli, abyśmy ulegli napaści wroga ludzkości. Powróćcie! Powróćmy do Niego wszyscy z ufnością syna marnotrawnego, który pokornie prosi ojca o przebaczenie i przyjęcie go z powrotem do swego domu. Powróćmy do bycia chrześcijanami, dumnymi z naszej wiary i z cywilizacji, którą religia zbudowała w ciągu dwóch tysięcy lat historii, a której kolebką była nasza ukochana ojczyzna, Włochy. Powróćmy w życiu obywatelskim i politycznym do obrony tych niezbywalnych wartości, które dzisiaj są negowane i deptane. Ale przede wszystkim – błagam was, błagam was: powróćmy do życia w łasce Bożej, do przystępowania do sakramentów, do praktykowania cnót, do bycia dobrymi chrześcijanami, wiernymi obietnicom naszego chrztu i autentycznymi świadkami Chrystusa.

I aby ten dzień, w którym publicznie i odważnie manifestujecie swój sprzeciw wobec nadciągającej tyranii, nie pozostał jałowy i pozbawiony nadprzyrodzonego światła, zapraszam was wszystkich do odmówienia ze mną słów, których nauczył nas Pan. Uczyńmy to z zapałem, z impulsem miłości, wzywając opieki naszego Pana i Jego Najświętszej Matki nad nami wszystkimi, nad naszymi rodzinami, nad naszą ojczyzną i nad całym światem:

Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom, i nie wódź nas na pokuszenie, ale nas ode złego. Amen.

+Carlo Maria Viganò, Arcybiskup

Tłum. Sławomir Soja

Źródło: Lifesitenews (Sep 28, 2021) – – [Org. tytuł: «Viganò to anti-vax passport protesters: ‘The pandemic is being used to bring about the Great Reset’»]
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Czy istnieją dowody na miliony zgonów i poważnych zdarzeń niepożądanych wynikających z eksperymentalnych zastrzyków COVID-19?
Dane sugerują, że możemy być świadkami obecnie największego zorganizowanego masowego mordu w historii naszego świata. Powaga tej sytuacji zmusza nas do zadania krytycznego pytania: czy staniemy w obronie miliardów niewinnych ludzi? A może wolimy osobisty zysk niż …More
Czy istnieją dowody na miliony zgonów i poważnych zdarzeń niepożądanych wynikających z eksperymentalnych zastrzyków COVID-19?

Dane sugerują, że możemy być świadkami obecnie największego zorganizowanego masowego mordu w historii naszego świata. Powaga tej sytuacji zmusza nas do zadania krytycznego pytania: czy staniemy w obronie miliardów niewinnych ludzi? A może wolimy osobisty zysk niż sprawiedliwość i będziemy współwinni? Sieci prawników na całym świecie przygotowują pozwy zbiorowe, aby ścigać wszystkich, którzy służą tej przestępczej agendzie. Wszystkim, którzy do tej pory byli współwinni, mówimy: jest jeszcze czas, aby odwrócić się i wybrać stronę prawdy. Proszę dokonać właściwego wyboru. Ten raport skupia się na sytuacji w Stanach Zjednoczonych, ale także odnosi się do reszty świata, jak do tego samego rodzaju zastrzyków eksperymentalnych z podobną częstością śmiecić - i porównywalnych systemów korupcji aby ukryć te zbrodnie - są używane na całym świecie. Dlatego zachęcamy wszystkich na całym świecie do podzielenia się tym raportem. Niech to będzie dzwonek alarmowy dla całej ludzkości.

ZGŁASZA SIĘ MNIEJ NIŻ 1%. BADANIE POKAZUJE, ŻE RZECZYWISTA LICZBA ZDARZEŃ NIEPOŻĄDANYCH JEST 100X WIĘKSZA.

Wszystkie
te informacje już teraz pokazują nam, że liczba zdarzeń niepożądanych i zgonów to mnóstwo tego, co mówi się opinii publicznej. Sytuacja jest jednak nadal znacznie gorsza, niż większość z nas może sobie nawet wyobrazić. Słynny raport Łazarza z Harvard Pilgrim Health Care inc. w 2009 r. ujawniono, że ogólnie tylko 1% zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionkami jest zgłaszanych:

„Zdarzenia niepożądane związane z lekami i szczepionkami są powszechne, ale nie są zgłaszane. Chociaż 25% pacjentów ambulatoryjnych doświadcza zdarzenia niepożądanego związanego z lekiem, mniej niż 0,3% wszystkich zdarzeń niepożądanych związanych z lekiem i 1-13% poważnych zdarzeń jest zgłaszanych do Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Podobnie, zgłaszanych jest mniej niż 1% zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką”.
ahrq.gov/…lication/r18hs017045-lazarus-final-report-2011.pdf

PRZYCZYNY NIEDORAPORTOWANIA
LUDNOŚĆ JEST NIEŚWIADOMA I ŹLE POINFORMOWANA
Powodem, że mniej niż 1% zdarzeń niepożądanych jest zgłaszane, to przede wszystkim dlatego, że zdecydowana większość społeczeństwa jest nie świadomy istnienia oficjalnych systemów raportowania dla szczepionki niepożądanych. Po drugie, przemysł farmaceutyczny w ostatnich dziesięcioleciach toczył bezlitosną wojnę medialną przeciwko wszystkim ekspertom medycznym, którzy próbowali poprawnie informować opinię publiczną o niebezpieczeństwach szczepionek. Jedną z zastosowanych strategii jest wyzwiska , a negatywna etykieta „antyszczepionkowca” została wybrana, aby zawstydzić i obwiniać wszystkich naukowców, lekarzy i pielęgniarki, którzy mówią o zniszczeniach spowodowanych przez szczepienia.

Z powodu tej przestępczej kampanii agresywnego tłumienia danych o zdarzeniach niepożądanych, większość populacji nie ma pojęcia, że szczepionki mogą w ogóle wyrządzić jakąkolwiek szkodę.
Przesłanie, które opinia publiczna stale słyszy i widzi, nie może być dalej od prawdy: „Szczepionki są bezpieczne i najlepszy sposób ochrony przed chorobami”. Tysiące książek, badań naukowych i raportów dokumentujących ogólnie niszczycielskie skutki szczepionek, zostały stłumione wszelkimi możliwymi sposobami. Niezaprzeczalny fakt, że dzieci (i ludzie w każdym wieku, jeśli o to chodzi) są dziś o wiele bardziej chore niż kiedykolwiek wcześniej w historii, a jednocześnie są najbardziej zaszczepioną populacją w całej historii, jest zimna jak kamień.

Szeroko rozprowadzana propaganda firm szczepionkowych, które wykorzystują agencje rządowe jako swoją główną karuzelę, po prostu przez dziesięciolecia mówiła ludzkości, że niepożądane zdarzenia zdarzają się bardzo rzadko. Kiedy zaszczepione osoby cierpią z powodu poważnych zdarzeń niepożądanych, nawet nie przychodzi im do głowy, że może to być spowodowane wcześniejszymi zastrzykami.

Podczas obecnego światowego kryzysu ataki na ekspertów medycznych, którzy ostrzegają przed szczepionkami, wzrosły jeszcze bardziej. Eksperci medyczni są nie tylko cenzurowani, ale także usunięci z wszystkich mediów społecznościowych, ich strony internetowe są usuwane z rankingu przez Google, całe kanały YouTube są usuwane, wielu straciło pracę, a w niektórych krajach eksperci medyczni zostali usunięci. aresztowany, w celu stłumienia prawdy o eksperymentalnych zastrzykach z nosicielstwa.

Kilka krajów naukowcy, którzy wypowiadają się przeciwko szczepionkom, nazywani są; „domowymi terrorystami”. Ignoruje się dowody i fakty naukowe. Po prostu nie jest akceptowane, że eksperci dzielą się dokładnymi informacjami na temat poważnych zagrożeń związanych z zastrzykami.
Oczywiste jest, że kryminalny kartel szczepionkowy musi zastosować wszelkie środki, aby stłumić to, co dzieje się z tymi zastrzykami. Z tego powodu niezliczony personel medyczny boi się zgłaszać zdarzenia niepożądane, co dodatkowo przyczynia się do niedoceniania tych skutków ubocznych. Dodatkowo, ilość informacji naukowych ostrzegających przed tymi wysoce niebezpiecznymi eksperymentalnymi czynnikami biologicznymi oraz liczba ekspertów medycznych ostrzegających ludzkość jest tak przytłaczająca i niemal wszechobecna, że praktycznie niemożliwe jest, aby jakikolwiek lekarz nie był przynajmniej w pewnym stopniu świadomy podejmując ryzyko, podając nieprzetestowany, niezwykle niebezpieczny zastrzyk zmieniający DNA, nawet nie informując swoich pacjentów o tym, co jest wstrzykiwane do ich ciał.

Jeśli następnie widzą, jak ich pacjenci umierają lub stają się niepełnosprawni na całe życie, w naturalny sposób obawiają się, że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, a zatem mają jeszcze jedną motywację, by nie zgłaszać zdarzeń niepożądanych.
Wreszcie: wielu lekarzy otrzymuje zachęty finansowe na promowanie szczepionek. Na przykład w Wielkiej Brytanii pielęgniarki otrzymują 10 funtów za igłę, którą wkłuwają dziecku. To kolejny powód, dla którego nie zgłaszają zdarzeń niepożądanych.

Niewątpliwie jest więcej powodów do ogromnego zaniżania raportów, ale to przynajmniej daje nam podstawowe zrozumienie ogólnej korupcji, która ma tu miejsce. Jest to możliwe, ponieważ przemysł farmaceutyczny jest jednym z najbardziej kryminalizowanych sektorów przemysłu na świecie, z powodu stałego lobbingu politycznego, kontroli mediów informacyjnych i przekupstwa wszystkich, którzy muszą grać w swoją grę. Tylko Pfizer szacuje, że zarobi na co najmniej 33,5 miliarda dolarów dzięki zastrzykom z covid! Za tę kwotę możesz kupić każdego polityka, agencję zdrowia i firmę medialną na świecie, aby dla Ciebie pracowała…

Bill Gates, największy na świecie sprzedawca szczepionek i główna siła napędowa ogólnoświatowego nacisku na szczepienia przeciw covid, powiedział w wywiadzie dla BBC, że większość niepożądanych zdarzeń pojawia się dopiero po dwóch latach , dlatego opracowanie szczepionki zwykle trwa wiele lat. Oznacza to, że fale śmierci i niepełnosprawności w nadchodzących latach będą jeszcze większe. Zwłaszcza, że istnieje nacisk, aby nakładać coraz więcej dawek przypominających na populację, a paszporty szczepionkowe są wdrażane na całym świecie.

ŚWIATOWi EKSPERCI OSTRZEGAJĄ LUDZKOŚĆ

Te alarmujące dane przywołują światowi eksperci takie jak noblista w dziedzinie medycyny, dr Luc Montagnier, wydał poważne ostrzeżenie, że jesteśmy obecnie w obliczu największego zagrożenia, światowego ludobójstwa, w całej historii ludzkości. 1 Nawet wynalazca technologii mRNA, dr Robert Malone, ostrzega przed tymi zastrzykami, które wykorzystują jego technologię. 2,3 Sytuacja jest tak poważna, że były wiceprezes i główny naukowiec firmy Pfizer, dr Mike Yeadon, wystąpił, aby ostrzec ludzkość przed tymi niezwykle niebezpiecznymi zastrzykami. Dr Yeadon nagrał kilka filmów, w których dzieli się swoją wiedzą naukową, ujawniając niebezpieczeństwa tych eksperymentalnych zastrzyków. Jeden z jego najbardziej znanych filmów nosi tytuł „Ostateczne ostrzeżenie”. 4 Inny światowej sławy naukowiec, Geert Vanden Bossche, były szef Biura Rozwoju Szczepionek w Niemczech i dyrektor naukowy Univac, również zaryzykował swoje nazwisko i karierę, odważnie wypowiadając się przeciwko administracji. Twórca technologi mRNA szczepionki wyjaśnia, dlaczego możemy być na dobrej drodze do stworzenia globalnej katastrofy odpornościowej. Ostrzega, że zastrzyki covid mogą zagrozić odporności zaszczepionych, czyniąc ich podatnymi na każdy nowy wariant. 5, 6
ŹRÓDŁA:
1: https://translate.goog/video/x81f1y1?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=nl&
2: foxnews.com/v/6260748415001/
3: childrenshealthdefense.org/…in-robert-malone-inventor-mrna-vaccine-technology/
4: rumble.com/…dr-michael-yeadon-a-final-warning-to-humanity.html
5: thehighwire.com/videos/a-coming-covid-catastrofe
6: https://youtube.com/watch?v=ZJZxiNxYLpc

ŚMIERCI PO-SZCZEPIONKOWE NA CAŁYM ŚWIECIE
TO SAMO DOTYCZY NARODÓW NA CAŁYM ŚWIECIE
To zajęłoby nam zbyt dużo notować dane z każdego kraju na świecie, ale sytuacja opisaliśmy szczegółowo ze Stanów Zjednoczonych ilustruje dostatecznie poważne zniszczenia spowodowane przez te niesprawdzone zastrzyki doświadczalne i jak skorumpowane agencje zdrowia i szczepionka producenci ukrywają przed opinią publiczną zdecydowaną większość zdarzeń niepożądanych. Omówimy jednak pokrótce kilka innych krajów, aby udowodnić, że sytuacja w Ameryce nie jest wyjątkowa.

NAUKA NOTUJE CHOROBY I ŚMIERĆ PO SZCZEPIONKACH
UDARY, ZAWAPY SERCA, ZAPALENIE SERCA, RAK,…

Badanie
przeprowadzone przez University of San Francisco lub Salk Institute pokazuje, że szczepionki zamieniają ludzkie ciało w fabrykę białka kolczastego, wytwarzając biliony kolców, które powodują zakrzepy krwi, które powodują udary i zawały serca. 1 Inne badanie potwierdza, w jaki sposób szczepionki mogą powodować śmiertelne skrzepy krwi, które z kolei powodują zawały serca i udary mózgu. 2, 3 The New England Journal of Medicine pokazuje, w jaki sposób ukłucia powodują zapalenie serca, 4 i to samo czasopismo opublikowało badanie dotyczące dramatycznego wzrostu liczby poronień. 5 Kilka badań udowadnia realność wzmocnienia zależnego od przeciwciał. 6,7,8 Potwierdzono również występowanie niepłodności i obniżonej liczby plemników. 9,10 Wreszcie badanie wykazało, że zastrzyki powodują raka. 11 A to tylko kilka przykładów…

Źródła:
1: https://salk.edu/…pike-protein-plays-additional-key-role-in-illness/
2: https://translate.goog/doi/10.1161/CIRCRESAHA.121.318902
3: https://translate.goog/articles/s41586-021-03744-4?error=cookies_not_supp
4: https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2109975
5: deeprootsathome.com/…wing-buried-82-miscarriage-data-in-new-nejm-study/
6: ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=3897733
7: nih.gov/32908214/
8: citizenfreepress.com/…/whoa-fauci-finally-mentions-vaccine-risk-for-ade/
9: wordpress.com/…reproductive-dysfunction-following-covid-vaccines/ dysfunkcja-following-covid-vaccines/
10: https://www.lifesitenews.com/wp-content/uploads/2021/06/Pfizer-bio-distribution-confidential-document- tłumaczone do English.pdf
11: https: //translate.goog/articles/s41586-018-0465-8?error=cookies_not_suppo

MONOPOL: KRYMINALNA ELITA
W JAKI SPOSÓB ŚWIAT ZOSTAJE ZWIEDZONY PRZEZ SUPERBOGATYCH PRZESTĘPCÓW?

Kto
mógłby zorganizować taką operację na całym świecie, i dlaczego mieliby chcieć popełnić takie zbrodnie przeciwko ludzkości? Odpowiedź znajdujemy w dokumencie MONOPOLY Tima Gielena, opublikowanym przez Stop World Control. Ten doskonały dokument pokazuje bardzo szczegółowo, dostarczając wszystkich dowodów na ekranie, jak cały światowy przemysł medialny i zdrowotny jest własnością jednej małej grupy superbogatych ludzi. Ci, którzy są właścicielami głównych producentów szczepionek, są również właścicielami głównych sieci szpitalnych i ściśle współpracują z rządowymi urzędnikami służby zdrowia, co sprawia, że narzucenie całej społeczności opieki zdrowotnej zasad rejestrowania każdego pacjenta jako dziedzicznego jest bułką z masłem. Stworzenie pandemii na podstawie zawyżonych liczb nie stanowi więc problemu.

MONOPOL ujawnia, jak grupa multimiliardowych przestępców (masonów , iluminatów - satanistów) strategicznie kupuje cały świat, aby zrealizować swój plan zostania najwyższymi władcami nad całą ludzkością.

Pragnienie rządzenia słowem jest tak stare, jak sam świat, jak widzimy na przestrzeni dziejów, jak jeden po drugim psychopatyczny watażka próbował stać się ostatecznym dominatorem świata. Jednak nigdy nie było to możliwe, aż do teraz. Technologia i internet otworzyły niespotykane dotąd możliwości kontrolowania całego świata jednym dotknięciem palca. Google, Twitter i Facebook należą do tych samych osób. Jeśli powiedzą: „Ucisz wszystkich lekarzy, którzy promują kuracje na nosicielstwo”, dzieje się to w mgnieniu oka. Są też właścicielami większości dużych banków, więc kiedy powiedzą: „Zamknij wszystkie konta tych, którzy odmawiają szczepień”, można to zrobić bez przesłuchania, ponieważ to oni są szefami. To samo dotyczy branży lotniczej, która również należy do tej samej grupy. Nigdy wcześniej w historii ludzkości nie staliśmy w obliczu takiego zagrożenia ze strony niezwykle bogatych przestępców,którzy przejmują własność praktycznie każdego aspektu naszego świata. Pieniądze kupują ich wszystkich.

Rezultatem jest w 100% bezprawne, niezgodne z konstytucją, skrajnie skorumpowane przejęcie władzy przez ukrytą grupę superbogatych przestępców, których nikt nie wybrał, ale którzy obalają każdą demokrację, ignorują każde prawo i wykonują każde ich życzenie po prostu machając kilkoma miliardami dolarów w twarz reszty świata.

Podczas gdy ludność świata myślała, że demokratycznie wybierają ludzi, którzy będą ich reprezentować i walczyć o ich prawa i wolności, wybory na całym świecie fałszowane przez wiele dziesięcioleci, umieszczając sługi tej grupy przestępczej w każdym rządzie. Ustawiają również swoje marionetki jako najwyższych sędziów świata, aby cały system sądowniczy nie był dla nich zagrożeniem. Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych i w zasadzie wszystkie główne sądy międzynarodowe są przepełnione swoimi pracownikami.

Obecne przejęcie świata to coś, co było planowane od wielu dziesięcioleci.

Pytanie brzmi, dlaczego ci superbogaci ludzie chcieliby wymordować dużą część ludzkości? Odpowiedź brzmi, że chcą zastąpić co najmniej połowę – a ostatecznie większość – wszystkich zawodów sztuczną inteligencją. Klaus Schwab ze Światowego Forum Ekonomicznego powiedział otwarcie, że za kilka lat 40% wszystkich stanowisk będzie wykonywanych przez sztuczną inteligencję. Oznacza to, że na ziemi "będzie zbyt wielu ludzi", którzy nie mają nic do roboty.

Światowej sławy pomnik, wzniesiony nie tak dawno temu w stanie Gruzja, zwany Georgia Guidestones, wyraźnie pokazuje plan, ponieważ bezwstydnie stwierdza: Ludność świata musi zostać zredukowana do około 500 milionów ludzi. Ten program eugeniki nie jest niczym nowym, ale był na czele strategii superbogatych globalistów. Aby utrzymać swoją władzę i kontrolę, muszą radykalnie zmniejszyć populację świata. Ale nie tylko chcą wymordować większość ludzkości, ich plany sięgają dalej. Ich celem jest narzucenie totalnej tyranii Nowego Porządku Świata na każdą ludzką duszę na ziemi.

NOWY PORZĄDEK ŚWIATA
AUSTRALIA NIE UKRYWA JUŻ CO SIĘ DZIEJE

Przez
dziesięciolecia tyrański system ucisku i kontroli na całym świecie, zwany Nowym Porządkiem Świata, był nazywany teorią spiskową. Ale jak to bywa ze wszystkimi tzw. teoriami spiskowymi, po pewnym czasie okazują się one czymś więcej niż teoriami. W Australii urzędnicy ds. zdrowia nie ukrywają już swojego programu i nazywają swoją paniczną tyranię dosłownie „Nowym Porządkiem Świata”. Oto, co powiedział dyrektor ds. zdrowia Nowej Południowej Walii, Kerry Gai Chant podczas publicznej transmisji:

„Przyjrzymy się, jak wygląda śledzenie kontaktów w Nowym Porządku Świata. Tak, będzie w pubach, klubach i wszędzie, jeśli mamy tam pozytywny przypadek. 1

Brad Hazard, australijski minister zdrowia, powiedział następujące słowa:

'Tak już po prostu jest. Musimy zaakceptować, że to jest Nowy Porządek Świata” . 2

Australijski reporter informacyjny ogłosił nowe ograniczenia następującymi słowami:

„Również Nowy Porządek Świata , który wejdzie w życie dziś o godzinie 12, o północy, nowe ograniczenia dla różnych firm”. 3

Inna australijska audycja informacyjna powiedziała to tak:

„Nowy Porządek Świata , nasza armia wkracza, współpracując z policją, aby pomóc egzekwować w krajach surowe nowe przepisy dotyczące kwarantanny”. 4

W dniu, w którym weszły w życie nowe ograniczenia, reporter powiedział:

„Dzisiaj jest pierwszy pełny dzień Nowego Porządku Świata. Spotkania na świeżym powietrzu są ograniczone do dwóch osób. Ćwiczenia są dozwolone, ale nie dalej niż w promieniu 10 km od domu. Przeglądanie w sklepach jest zabronione. Tylko jedna osoba z gospodarstwa domowego może wyjść na zakupy. A od jutra pogrzeby będą ograniczone do dziesięciu osób.

Jaka jest wymówka dla tej nieludzkiej tyranii? 14 rzekomych zgonów nosicieli w ciągu całego 2021 roku! Natomiast w 2017 roku w Australii na grypę i zapalenie płuc zmarło ponad cztery tysiące osób. 6

1: rumble.com/…ussie-health-overlords-then-fact-checkers-spr.html
2: rumble.com/…n-health-official-talks-about-new-world-order.html
3: rumble.com/…-world-order-will-come-into-force-at-midnight.html
4: rumble.com/…-broadcast-declares-new-world-order-in-effect.html
5: rumble.com/vjstsv-australia-new-world-order..html 6:abs.gov.au 2

NAJWYŻSZA KONTROLA UMYSŁU
CHILIJSKI PREZYDENT UJAWNIA PLAN KONTROLI LUDZKIEJ MYŚLI

Jak
wszyscy wiemy, celem przestępców jest nieustanne zwiększanie swojej władzy i bogactwa. Nigdy nie są usatysfakcjonowani, ale nieustannie pragną większej władzy i pieniędzy. Docelowo chcą bawić się w „boga” na całym świecie, gdzie każdy będzie ich sługą. Aby stale zwiększać swoją władzę, potrzebują jednej rzeczy: ślepego posłuszeństwa mas. Tylko całkowicie ignorancka i całkowicie posłuszna populacja będzie współpracować z ich planami. Dlatego kupują światowe media głównego nurtu, systemy edukacyjne, opiekę zdrowotną i agencje rządowe itp., aby mogli wykorzystać to wszystko do rozpowszechniania swojej propagandy prania mózgu w każdym umyśle w każdym zakątku świata.

Jednak nie poprzestają na tym, ponieważ mają pełną świadomość, że nie wszyscy ślepo wierzą we wszystko, co mówi się w telewizji. Dlatego ich plan zdobycia 100% kontroli nad umysłami całej ludzkości rozwinął się dalej. Ostatnio ich program został głośno i wyraźnie wygłoszony przez prezydenta Chile Sebastiána Piñera. W publicznym przemówieniu bez ogródek oznajmił całemu narodowi:

„Posłuchajmy, co przywódcy świata wprowadzają w tej społeczności. Jest to możliwość, że maszyny mogą czytać nasze myśli, a nawet wstawiać myśli, wstawiać uczucia .

5G to ogromny skok. To kosmiczny skok, skok kopernikański, ponieważ tak naprawdę technologia 5G będzie oznaczać jeszcze większą zmianę w naszym życiu niż wszystkie poprzednie technologie.

Daje możliwość, że maszyny mogą czytać nasze myśli, a nawet wstawiać myśli, wstawiać uczucia.

To nie tylko zmieni życie, ale zmieni je. 5G w rzeczywistym układzie nerwowym naszego społeczeństwa, tak po prostu. Ma unowocześnić nasze państwo, być zmianą, która dociera do każdego domu w naszym kraju”. 1

Po kradzieży naszych głosów poprzez agresywną cenzurę, kradzieży naszych głosów poprzez oszustwa wyborcze, kradzieży naszych pieniędzy poprzez coraz wyższe podatki, teraz kradną nasze własne myśli i uczucia poprzez 5G. To będzie szczyt ich tyranii, bo będą mogli narzucić upragnione myśli i uczucia całemu światu, więc nikt już nie będzie mógł oderwać się od ich narracji. Czy to dlatego Klaus Schwab tak pewnie stwierdza w swoich filmach promocyjnych o najbliższej przyszłości:

„Nic nie będziesz posiadać, nie będziesz mieć prywatności i będziesz szczęśliwy”. 2

Czy to możliwe, że odnosi się do sztucznie wywołanego stanu fałszywego szczęścia? Że uczucia frustracji związane z brakiem prywatności lub prywatnych rzeczy zostaną po prostu usunięte z populacji, a wszyscy będą zahipnotyzowani, by ślepo podporządkowywać się i uśmiechać przez cały dzień, podczas gdy stracili wszystko, co czyni ich wyjątkowymi jednostkami?

Co to ma wspólnego z tym raportem o szczepionce? To może być więcej, niż jesteśmy teraz świadomi. Aby 5G było w stanie modyfikować myśli i uczucia ludności, potrzebuje jeszcze jednego elementu: nanocząsteczek wewnątrz mózgów ludzi, które odbierają i transmitują sygnały 5G.

Okazuje się, że substancją, która najskuteczniej komunikuje się z 5G, jest ta sama substancja, która masowo występuje w zastrzykach Covid: tlenek grafenu. 3, 4

Żadna substancja na świecie nie komunikuje się lepiej z 5G niż tlenek grafenu 5 , a żadna istniejąca substancja nie jest bardziej skuteczna w penetrowaniu ludzkiego mózgu i manipulowaniu ludzkimi myślami i uczuciami niż tlenek grafenu. Jedną z firm, która używa grafenu do manipulowania ludzkim mózgiem w celach medycznych, jest IN-BRAIN Neuro-elektronika. Na ich stronie internetowej czytamy:

„Wykorzystujemy GRAPHENE, najcieńszy materiał znany człowiekowi, do budowy interfejsów neuronowych nowej generacji do odbudowy mózgu, aby pomóc pacjentom na całym świecie”.

Firma podkreśla, że jej technologia jest w stanie "czytać" mózg danej osoby, wykrywać określone wzorce neurologiczne, a następnie kontrolować neurologię tej osoby w celu zmiany funkcji mózgu. Własnymi słowami: 6

„Nasze interfejsy grafen-mózg mają możliwość czytania z niespotykaną wcześniej rozdzielczością, a także wykrywania biomarkerów specyficznych dla terapii i wyzwalania wysoce ogniskowej adaptacyjnej neuromodulacji w celu zwiększenia wyników w spersonalizowanych terapiach neurologicznych”.

Wygląda na to, że intencją IN-BRAIN jest jedynie pomoc osobom z zaburzeniami neurologicznymi, ale wspominam o nich, aby zilustrować, że grafen jest rzeczywiście najlepszą substancją zmieniającą ludzki mózg. I znowu, działa lepiej z 5G niż cokolwiek innego. Fakt, że jest masowo obecny w szczepionkach przeciw covid, jest dlatego bardzo niepokojący, zwłaszcza jeśli wiemy, jaki jest program przywódców słowa, jak opisał chilijski prezydent:

„5G daje możliwość, że maszyny mogą czytać nasze myśli, a nawet wstawiać myśli, wstawiać uczucia”.

Kolejnym elementem, który musimy poruszyć, aby zakończyć ten raport, jest jasny i publiczny program globalistów, aby zakończyć ludzkość taką, jaką znamy, i pokierować ludzkość, by stała się cyborgami. Zostało to jasno i szczegółowo wyjaśnione w książce Klausa Schwaba „Czwarta rewolucja przemysłowa”. Mocno wierzy, że ludzie muszą stać się jednością z maszynami, które są w pełni połączone z chmurą i które są nadzorowane i kontrolowane przez sztuczną inteligencję. Dlatego mówi, że nikt już nie będzie miał żadnej formy prywatności, a mimo to będą „szczęśliwi”. Jak dobrze Schwab opanował umiejętność oszustwa za pomocą sprytnie dobranych słów, aby ukryć swoje prawdziwe zamiary, widać wyraźnie na końcu jego książki Czwarta rewolucja przemysłowa:

„W końcu wszystko sprowadza się do ludzi i wartości. Musimy kształtować przyszłość, która działa dla nas wszystkich, stawiając ludzi na pierwszym miejscu i wzmacniając ich pozycję. W najbardziej pesymistycznym, nieludzkim formie Czwarta rewolucja przemysłowa może rzeczywiście mieć ten potencjał do „robotyzowania” ludzkości , a tym samym , aby pozbawić nas naszego serca i duszy. Ale jako uzupełnienie najlepszych części ludzkiej natury – kreatywności, empatii, zarządzania – może również podnieść ludzkość do nowej zbiorowej i moralnej świadomości opartej na wspólnym poczuciu przeznaczenia.

Mówi tutaj, że ludzie muszą być wzmocnieni i nie mogą zamieniać się w roboty. Jednak następnie konkluduje, co musi zwyciężyć: „podnieść ludzkość do nowej świadomości zbiorowej i moralnej”. Co to znaczy? Oznacza to dokładnie to, co mówi: każdy człowiek będzie myślał i czuł dokładnie w ten sam sposób, wszyscy (zaszczepieni) będą dzielić tę samą „zbiorową świadomość”.

Oznacza to całkowitą manipulację mózgiem całej ludzkości. Każda dusza na ziemi zostanie poddana narracji, którą zalecają światowi przywódcy, czyli sprytnymi słowami Schwaba: „ludzkość będzie miała nową zbiorową świadomość” .

Google, Facebook czy Twitter nie będą już musiały cenzurować czyjegoś głosu, ponieważ Czwarta Rewolucja Przemysłowa zapewni, że cała ludzkość zostanie „podniesiona do tego samego sposobu myślenia”. To jest ostateczny cel tych przestępców. Hipokryzja Schwaba jest obrzydliwa, bo to jest dokładnie to, co on… mówi, że nie powinno się zdarzyć. To dosłownie zmienia ludzi w roboty, które nie mogą już samodzielnie myśleć, ale które będą zmuszone dzielić jeden i ten sam „umysł”.

Plan jest jasny: ludzkość musi zostać zdigitalizowana i połączona ze sztuczną inteligencją, która powie wszystkim, co myśleć i czuć. Kluczem do tego jest wstrzyknięcie ludzkości nanotechnologii, która zamienia każdą osobę w chodzącą antenę, która może odbierać i transmitować wszelkiego rodzaju sygnały. Czy to może być powód, dla którego upierają się przy nakładaniu niekończących się zastrzyków na ludzkość? Czy dzięki temu mogą stale zwiększać obecność tlenku grafenu i innych nanotechnologii wewnątrz ludzi, przenosząc ich coraz bardziej w nową erę cyborgów i trans-ludzi? Gdyby to nie było dokładnie to, co Światowe Forum Ekonomiczne promuje przez ostatnie dziesięciolecia i co wyjaśniają w ich ostatnich artykułach, książkach i filmach, uznałbym to za scenariusz kiepskiego filmu. Ale to nie jest film.To jest w rzeczywistości to, co ci szaleni psychopaci gotują w swoich szalonych umysłach jako przyszłość ludzkości.

Źródła:
1: https://eldiestro.es-e-insertaran-incluso- sentimientos-ya-que-eso-es-algo-a-lo-que-aspiramos-todos/
2: https://www.forbes.com/sites/worldeconomicforum/2016/11/10/shopping-i-cant-really-remember-what-that-is-
lub-jak-inaczej-dobrze-żyje-w-2030/amp/?sh=3a2b52dd1735& 3: grolltex.com/przyszlosc-grafenu-i-5g/
twitter_impression=prawda
4: graphene-flagship.eu/innovation/spearheads/c2-sh01-5g/
5: https: // www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/03602559.2018.1542714
6: https: // www.naturalnews.com/2021-07-19-graphene-based-neuromodulation-technology-is-real-inbrain- neuroelectronics.html

Dowody na to, że tlenek grafenu jest w szczepionkach: stateofthenation.co/?p=70400
rumble.com/…ials-examined-by-researchers-confirm-toxic-po.html rumble.com/…e-actual-contents-inside-pfizer-vials-exposed.html -inside-pfizer-vials-exposed.html rumble.com/…zer-employee-confirms-poison-in-covid-vaccine.html https:// 2021/07/andreas-kalcker.html rumble.com/…nfirms-evidence-of-graphene-oxide-in-vaccines.htmll

LUDZKOŚĆ WZNOSI SIĘ!
JEŚLI TERAZ NIE ODPOWIEMY, BĘDZIEMY UCISZENI

Nikt z nas nie może stać na uboczu, jako neutralny onwatcherj. Do tej pory wielu milczało ze strachu przed utratą pracy, finansów, stanowiska, szacunku czy przyjaciół. Musimy jednak zrozumieć, że jeśli teraz się nie odezwiemy, stracimy znacznie więcej niż pracę, finanse i przyjaciół.

Stracimy nasze człowieczeństwo i staniemy się zaprogramowanymi niewolnikami bez możliwości indywidualnego myślenia i odczuwania.

Co możemy zrobić? Każdy z nas może coś zrobić. Każdy może wydrukować ten raport w wielu egzemplarzach i rozesłać go do organów ścigania, dyrektorów szkół i nauczycieli, personelu medycznego, przyjaciół i sąsiadów. Wszyscy możemy wysłać ten plik PDF do usługi drukowania online, takiej jak VistaPrint, i wykonać tysiące kopii, które możemy rozdać w naszej społeczności. Każdy z nas może wysłać ten plik PDF jako załącznik do wiadomości e-mail do wszystkich naszych kontaktów i osób u władzy.

Jedyną siłą tej siatki przestępczej jest ignorancja społeczeństwa. Ogromna większość personelu medycznego nie ma pojęcia, z czym współpracuje. Wszystko, co widzą, to polecenie z góry, dodatkowe pieniądze na koncie bankowym i grają dalej. Wierzę, że wielu z nich przestałoby być marionetką tych przestępców, gdyby przeczytali ten raport i zrozumieli, co zagraża ludzkości. To samo dotyczy organów ścigania. W Kalifornii 30% policji odmawia przyjęcia obowiązków na szczepienia, ponieważ zostali poinformowani o niebezpieczeństwie, jakie stanowi to dla ich życia. Na całym świecie rozwija się ruch o nazwie Police for Freedom. Możemy poinformować wielu innych policjantów, szeryfów itp. i otworzyć im oczy. Kiedy zobaczą, kto ich nadużywa w ich tyrańskich grach,mogą zdecydować, że nie będą już dłużej „psami” wysyłanymi przez kryminalnych polityków, by gryźć niewinnych obywateli.

Musimy informować świat. Musimy powstać i zrobić, co możemy. Musimy szerzyć prawdę daleko i szeroko. To wymaga wysiłku. Proszę, nie siadaj i nie narzekaj, ale wstań i podejmij działanie. Ten raport powstaje z wielkim wysiłkiem, aby był narzędziem przebudzenia świata. Pobierz go tutaj i używaj.

Więcej informacji na temat Nowego Porządku Świata, planu przekształcenia ludzkości w zaprogramowane bezmyślne cyborgi oraz informacje o tym, kto za tym wszystkim stoi, oraz o tym, co dzieje się na całym świecie, aby powstrzymać ten diabelski plan, można znaleźć na stronie StopWorldControl.com State of the Nation

WHO prowadzi własną bazę danych zawierającą ponad 2 miliony działań niepożądanych "COVID JABS" i znalazłem tam coś dziwnego……