Clicks1.3K
PiotrM
6

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=225947885222923&set=pcb.225946231889755&type=3&av=100034231402346&eav=AfZOtxxV-KWSsEc-rQcFjkAEzfBn9NFB4CMbtXH9dvih6_dteCuNvEGXT43hp2zZp5s&__tn__=HH-R-R&eid=ARAFgale-5M9zkjzym1cG3nU7LleLINygxSXrrVJs4PjpP49SEBHeyiQrFV1bMBLYJf77LhExcBApSob

www.facebook.com

Ks. Piotr Glas ,,W tym miejscu trzeba również zapytać: gdzie są ci wszyscy stadionowi uzdrowiciele, ci wszyscy uwodziciele, którzy roszczą sobie specjalne moce od Boga? Jeszcze kilka miesięcy temu trwała batalia o to, że są ośmieszani i próbuje się ograniczyć ich działania ewangelizacyjne. Gdzie oni teraz są ze wszystkimi swoimi rzekomymi mocami Ducha Świętego? Gdzie się pochowali? Dlaczego teraz nie uzdrawiają? Dlaczego dzisiaj nie przekazują ludziom na chusteczkach swojego „uzdrowicielskiego oddechu”? Wycofali się? Boją się? Przecież tym bardziej powinni stanąć na linii frontu i powiedzieć: „przyjdźcie do nas, my was wyleczymy, my zatrzymamy tę zarazę”. Aktualna sytuacja zweryfikowała, kim oni są i jakim mocom służą."
Tymoteusz
„Gdzie są ci wszyscy stadionowi uzdrowiciele,” którzy mogliby egzorcyzmować wodę święconą, żeby nie zarażała :-)
W dobrej wierze
Polski Kaszpirowski już przez internet
Józefa Derdowicz
Szanowni Państwo! On dalej się modli i to skutecznie przez internet.
W dobrej wierze
Stadiony też zamknęli.
PiotrM
Panie Zieliński! Larum grają! wojna! nieprzyjaciel w granicach! a ty się nie zrywasz? rąk nie nakładasz? życia nie przywracasz? Co się stało z tobą, lekarzu?
Zaliś swej dawnej przypomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno, trwodze zostawiasz....
Kto nieprzyjacielowi opór stawi, kto uzdrawiać będzie, kto podniesie upadłe serca nasze?
m.rekinek
😊 doskonały komentarz