U.S.C.A.E.
123325.1K
Dominika Maria Birova
Hovorí pravdu. Vatikán je zapredaný, mnohí biskupi a kňazi duchovne slepí. Očkovanie bolo podmienkou dostať sa na návštevu pápeža... ani do Vatikánu nikoho bez "covidpasu" nepustia. Choré. Môže toto byť od dobrého?!
Marie Vyhnánková shares this
4
Ján Ďanovský shares this
9
Pán Boh zaplať za takéto zasvätené osoby, ktoré sa neboja správne pomenovávať čo sa deje.
Peter Valko
Smutne ale pravdive
Alena Machálková shares this
10
Coburg shares this
12.5K
Nezbýva mnoho času
Roberto 55
A preto treba zit cisto-minimalne bez s.h. a v priatelstve s Panom Bohom.
Ina moznost nie je! A mne sa to paci, ze nie je...
peter bury shares this
5
Agata7 Agata7 shares this
2
Eva Konickova shares this
31
Eva Konickova
Sestra Miriam,dekujeme a souhlasime,prosim modlete se za dar Bozi Lasky-pro cely svet.Jen, Ta muze porazit vsecho zlo na svete.
ekans
Evičko, nejdříve je třeba najít víru našich předků a poté se nepodílet na devastaci lidské populace pomocí léčeben následné péče 😉
viktoriine vodopady
neviete z akeho je radu?
U.S.C.A.E.
Libor Halik shares this
643
Řeholnice proti vraždám a sebevraždám Covid vakcínami, proti tréninku na přijetí neodpustitelného 666 očkováním (12.10.2021)
Metod
Skromná a múdra nevesta Ježišova, katolíčka.....
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Aby ľudia vedeli,že svätý otec vo videu sa myslí terajší pápež,ale myslím si mylné mu zbytočne hovoria tak lebo pre mňa to nieje žiadny svätý otec,ale zapredaní pápež. Momentálne ja mám Svätého Otca iba na nebesiach v Božom kráľovstve.
Blahovec01
Pravdivo si to pomenoval, s presnosťou na desatinu milimetra. Tak nám to povedal aj Kristus:
Ani Otcom nevolajte nikoho na zemi, lebo len jeden je váš Otec, ten nebeský.
Matúš 23, 9

To len ľudia vytvorili na podnet Zlého, aby človeka povýšili na úroveň Boha Stvoriteľa. Pričom vieme, že tí ich "svätí otcovia boli mnohí vrahovia, smilníci a podvodníci zrovnateľní s Diablom. Ale keď im to človek …More
Pravdivo si to pomenoval, s presnosťou na desatinu milimetra. Tak nám to povedal aj Kristus:

Ani Otcom nevolajte nikoho na zemi, lebo len jeden je váš Otec, ten nebeský.
Matúš 23, 9


To len ľudia vytvorili na podnet Zlého, aby človeka povýšili na úroveň Boha Stvoriteľa. Pričom vieme, že tí ich "svätí otcovia boli mnohí vrahovia, smilníci a podvodníci zrovnateľní s Diablom. Ale keď im to človek takto povie, tak idú zošalieť. Chytá ich pekelné šialenstvo. Dokonca sa k nemu modlia. Hlúpi šialení ľudia v službách a v moci Zlého. Človeka povýšiť na úroveň Boha. A ono to aj tak vyzerá.... Desiatky milionov mŕtvych ľudí.
U.S.C.A.E.
samozrejme zasa neznalosť toho čím rád šermujete ale to som už videl toľkokrát
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Nemyslel som to úplne doslovne lebo keby bol skutočný svätec a konal ako skutočný kresťan tak vtedy sa má hovoriť,ale keď nieje v pravde,vo viere a pravej láske,ale ako sa vezme globalista,že zapreda dušu tomuto svetu tak iba ja tak nehovorím takým pápežom svätý otec.
Самуил Пророк
Jsem hluboce překvapen, že ještě existují takoví Boží lidé.
Rosllynn
Velice výstižné a pravdivé. Bohužel mnozí lidé se bojí a ze strachu lžou sami sobě. To, že ta opatření proti covidu neničí virus, zato ničí naše životy a životy našich dětí, už nemůže nevidět jen slepý.
Vít Sehnal
Zatracená duše: Dala bych cokoli, abych se na jedinou minutu vrátila na Zemi, abych činila pokání a byla zachráněna. Opravdu máme ČASU DOST ?